Forum www.sortilegio.fora.pl Strona Główna www.sortilegio.fora.pl
Dla fanów Sortilegio
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   GalerieGalerie   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Streszczenie Odcinków Sortilegio

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.sortilegio.fora.pl Strona Główna -> Streszczenia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Paula23-12
Dołączył: 11 Lis 2009
Posty: 70
Przeczytał: 0 tematów


PostWysłany: Czw 21:30, 12 Lis 2009    Temat postu: Streszczenie Odcinków Sortilegio

Streszczenia 1-10 :

Odcinek 1

Merida 1977 r.
Victoria martwi się, że jej mąż niedługo zauważy, że jest w ciąży. Antonio, jej kochanek i ojciec dziecka, chce powiedzieć Samuelowi prawdę o ich romansie, ale Victoria sama przyznaje się mężowi do zdrady. Samuel urządza Antonio awanturę i wyrzuca mu, że zdradził ich przyjaźń. Ostrzega go, ze jeśli jeszcze raz zbliży sie do Victorii to go zabije. Adriana mówi Antonio o nowej kuracji na bezpłodność. Jest gotowa spróbować jeszcze raz zajść w ciążę. Antonio odkrywa, że Samuel i Victoria wyjechali do Europy i zniknęli bez śladu. Kilka miesięcy później Victoria rodzi bliźnięta Bruno i Raquel. Samuel obiecuje, ze będzie je kochał jak własne dzieci.

Merida 1981 r.
Adriana zachodzi w ciążę. Lekarz przestrzega ją, że mus na siebie uważać, bo ciąża jest bardzo niebezpieczna dla jej zdrowia. Ciężko chory Samuel prosi Victorię, by mu wybaczyła. Nie ma do niej żalu o zdradę, nawet ją rozumie, bo sam nie był dla niej odpowiednim mężczyzną. Prosi ją, żeby po jego śmierci wróciła do Meridy i związała się z Antoniem.

Merida 1983 r.
Antonio obchodzi drugie urodziny swojego synka Alejandra. Hernan mówi mu, że Victoria wróciła do miasta z dwójką dzieci. Antonio jest przekonany, ze jest ich ojcem. Victoria wyznaje Felipie, że bliźniaki są dziećmi Lombardo. Felipa opowiada jej o śmierci Adriany. Antonio zastanawia się, czemu Victoria nie powiadomiła go o swoim powrocie. Następnego dnia odwiedza ją i zapewnia, że nigdy nie przestał jej kochać. Victoria opowiada mu o swoich dzieciach. Antonio chce powiedzieć im, że jest ich ojcem, ale Victoria woli poczekać. Para pobiera się.

Merida 1991 r.
Victoria wyrzuca Bruno, ze dokucza Alejandrowi. Chłopak ma dość Alexa i jest o niego zazdrosny. Alejandro nie rozumie, dlaczego brat znęca się nad nim.

Merida 1999 r.
Victoria i Antonio dowiadują się, że Bruno został wyrzucony ze studiów. Antonio postanawia zmienić testament i zapisać majątek Alexowi. Victoria nalega, żeby dał Bruno jeszcze jedną szansę. Wyrzuca mężowi, że dyskryminuje Bruna, ponieważ wychował go Samuel. Nie zgadza się na to, żeby jej dzieci płaciły za ich błędy. Antonio zostaje potrącony przez motocykl i umiera.


Odcinek 2

Bruno jest wściekły, ponieważ Antonio zapisał większość majątku Alexowi. Podejrzewa, że Atonio udawał, że kocha ich jak własne dzieci tylko po to, by przespać się z Victorią. Alex przypomina mu, że ojciec zapisał Bruno dom w Cancun i kazał wpłacać jemu i Raquel miesięczną pensję. Proponuje bratu, by nie wyprowadzał się z domu i pracował razem z nim w firmie. Bruno nie chce być podwładnym brata i zaczyna obmyślać zabójstwo Alejandra. Alex zapewnia Victorię i Raquel, że nic się nie zmieni i będzie się nimi opiekował. Nie zgadza się z decyzją ojca, ale nie może jej zmienić.

2009 r.

Maria Jose przygotowuje się do ślubu z Alejandrem Lombardo. Paula zazdrości jej męża, który będzie utrzymywał ją po ślubie. MJ nie chce rezygnować z pracy, ponieważ zamierza wspierać finansowo ojca i siostrę. Poza tym Alejandro nie jest zbyt zamożny, a jego rodzina mieszka w USA, gdzie pewnie pracują jako służący. Pedro nie jest przekonany do pomysłu swojego wspólnika i boi się, że trafią do więzieniami za piractwo i handel kradzionym towarem. Wspólnik zapewnia go, że wszystko się uda i staczy mu pieniędzy na prezent ślubny dla MJ. Paula dziwi się, czemu Alejandro nie chciał wyprawić wesela. MJ rozmawia przez telefon z narzeczonym i pyta się go, czy nie ma nic przeciwko temu, że wystąpi na ślubie w stroju regionalnym. Alex wyrzuca Bruno, że zlecił budowę na lichym terenie, żeby obniżyć koszty. Victoria ma żal do Bruna, że znowu pokłócił się z bratem. Bruno ma dość tego, że Alex jest zawsze tym porządnym. Nie może znieść myśli, ze jest jednym z jego pracowników, ale to już niedługo potrwa. Pedro przynosi MJ figurkę Matki Boskiej i prosi córkę, żeby ją sprzedała w sklepie, w którym pracuje. Podarowuje jej w prezencie ślubnym bransoletkę. Bruno ćwiczy podrabianie popisu Alejandra. Zleca Erikowi kupienie biletu na nazwisko Alexa. W te sobotę żeni się z MJ, a po śmierci brata razem z wdowa zgarną cały majątek. Alex zawiadamia rodzinę, że wyjeżdża do Zacalo obejrzeć grunty pod budowę nowego hotelu. Bruno także wybiera się na urlop. Między braćmi dochodzi do kłótni. Victoria prosi Alexa, żeby był cierpliwy wobec brata, który w głębi serca jest dobrym człowiekiem. Alex zapewni ja, ze robił wszystko, by zdobyć przyjaźń Bruna, ale ten go nienawidzi. Alex znosi tę cała sytuację tylko ze względu na Victorię. Paula nie może uwierzyć, że MJ i Alejandro nie poszli do łózka. MJ przyznaje, ze narzeczony jej to proponował, ale ona wolała poczekać do ślubu. Victoria wyrzuca Bruno, że nie uprzedził jej o wyjeździe. Rozmowa przenosi się na temat Alejandra i Bruno oskarża matkę o przyczynienie się do śmierci Antonia. Victoria zapewnia, że to był wypadek. Bruno jest przekonany, że gdyby nie zostawiła ojca samego żyłby jeszcze i matka miałaby czas, by przekonać go do zmiany testamentu. Victoria obarcza siebie winą za śmierć męża i stwierdza, że jej rodzina to katastrofa. Bruno, podszywający się pod Alejandra Lombardo, i MJ pobierają się. Bruno zapewnia żonę, że ją kocha i prosi, by o tym pamiętała cokolwiek się wydarzy. Nowożeńcy wybierają się do apartamentu Bruna, by tam spędzić swoją noc poślubna. Po drodze zaliczają stłuczkę z innym autem. Erik dzwoni do Bruna, ponieważ Alejandro przyspieszył swój wyjazd. Bruno każe mu przyspieszyć plan, a sam wraca do Meridy. MJ nie może uwierzyć, ze mąż zostawia ja w noc poślubna.

Odcinek 3

Bruno tłumaczy MJ, że szef wezwał go do pracy. Obiecuje jej, że skontaktuje się z nią telefonicznie. MJ jest rozczarowana, ale nie robi mu wyrzutów. Później opowiada siostrze o nieudanej nocy poślubnej. Bruno wraca do domu. Erik informuje go, ze Alex wyjeżdża jutro po południu. Erik powiadomił już człowieka, który ma zabić Alejandra, ale Bruno chce, żeby i on był przy tym obecny. Alex jest zdziwiony, że Bruno tak szybko wrócił z urlopu. Fernando chce towarzyszyć Alexowi w podróży, ale ten woli jechać sam. Victoria zwierza się Felipie, że nie potrafi już kontrolować Bruna. Służąca radzi jej, by wyznała dzieciom prawdę o ich pokrewieństwie, ale Victoria boi się, że to tylko pogłębiłoby rozgoryczenie Bruna. Żałuje, że nie wyznała prawdy, gdy dzieci były jeszcze małe. Choć była dobra w stosunku do obu chłopców nie osiągnęła, tego czego chciała. Erik wraz z pomocnikiem czekają na przyjazd Alexa. Po drodze Alejandro zabiera ze sobą mężczyznę, którego ukąsiła żmija i jego żonę. Pedro prosi MJ, by dała mu swoją odprawę na zakup pamiątek. Razem ze swoim wspólnikiem odsprzedają je z zyskiem. Samochód Alejandra zderza się z tirem, którym jedzie Erik i zostaje zepchnięty z urwiska. Kobieta, która widziała wypadek zawiadamia pogotowie. W tej chwili samochód eksploduje. Erik dzwoni do Bruna i zawiadamia go o wykonaniu zlecenia. MJ dzwoni do męża, ale ten nie odbiera. Erik relacjonuje Brunowi wypadek Alexa, jest przekonany, że mężczyzna jechał sam. Do rezydencji Lombardo przyjeżdża policja i powiadamia Bruno o wypadku. Fernando informuje Bruna, że we wraku samochodu odnaleziono czyjeś szczątki. Bruno każe mu opłacić policje, by nie przeprowadzała badań DNA i jak najszybciej wydała ciało Alejandra. Następnie dyktuje sekretarcea oświadczenie o śmierci brata. Maura odwiedza Raquel. Wypytuje przyjaciółkę, czy Alejandro kogoś ma. Raquel zapewnia ją, że nie choć Alejandro jest bardzo skryty jeśli chodzi o swoje związki. Przywołuje przyjaciółkę na ziemię, mówiąc jej, że będzie jej bardzo ciężko wyjść z roli kochanki Alejandra, ponieważ mężczyźni żenią się z porządnymi kochankami. Maura wypomina przyjaciółce, ze sama nie jest niewiniątkiem a mimo to wyszła za Roberta. Raquel mówi jej, że Roberto poza nazwiskiem nie ma nic i nie mógł wybrzydzać przy wyborze żony. Roberto zwołuje rodzinę i powiadamia ja o śmierci Alejandra. Victoria nie może uwierzyć w śmierć syna. Raquel przekazuje wiadomość mężowi. Roberto zastanawia się, co przypadnie im w spadku.

Odcinek 4

Hernan radzi Victorii, by pogodziła się ze śmiercią Alexa. Bruno pokazuje matce akt ślubu, który znalazł w gabinecie brata. Wynika z niego, że Alejandro na dzień przed śmiercią ożenił się z Marią Jose. Bruno prosi matkę, by zadzwoniła do synowej. Victoria kontaktuje się z MJ i przekazuje jej wiadomość o śmierci Alejandra. Prosi ja, żeby przyjechała do Meridy jak najszybciej. MJ przypuszcza, że zaszła jakaś pomyłka. Bruno mówi matce, że zbada, kim jest MJ, tymczasem ona musi udawać przed dziennikarzami, ze widziała o ślubie Alexa. Paula wyrzuca siostrze, że oddała swoją odprawę ojcu. Raqeul i Roberto dowiadują się o małżeństwie Alejandra. MJ i Paula przyjeżdżają do Meridy i dowiadują się, że Lombardowie są najbogatszą rodzina w mieście. Bruno powiadamia matkę, że wyjeżdża i przypomina jej, by trzymała fason przed dziennikarzami. Fernando pociesza Victorię. Kobieta nie może uwierzyć, że nawet on nie wiedział o istnieniu MJ. Chucho i Javier odnajdują nieprzytomnego Alejandra i zabierają go do swojej chatki. Przed rezydencją Lombardów MJ osacza tłum dziennikarzy. Victoria każe wprowadzić MJ do rezydencji. Paula jest zachwycona, ale MJ przypuszcza, że znalazły się tu przez pomyłkę. Alejandro odzyskuje na chwilę przytomność. Victoria poznaje MJ. Dziewczyna próbuje wyjaśnić nieporozumienie, ale Victoria pokazuje jej akt ślubu. MJ przekonuje ją, że "jej" Alejandro nie był zamożny. Victoria nie rozumie motywów Alejandra, ale prosi MJ, by zachowywała się jak na członka rodziny przystało. Każe Raquel pożyczyć dziewczynie strój na pogrzeb. MJ rozpacza z powodu śmierci męża. Chucho jest zły na siebie, że zabrali do siebie Alejandra . Boi się, że mężczyzna umrze, a oni zostaną uznani za winnych jego śmierci. Victoria przypomina MJ, że będą utrzymywać, że rodzina wiedziała o ślubie. MJ poznaję resztę rodziny Lombardo.

Odcinek 5

Lombardowie wyjeżdżają na pogrzeb Alejandra. Javier odkrywa, że Chucho zabrał sobie zegarek Alejandra. Chłopak chce wezwać pogotowie, ale wuj obawia się, ze oskarża ich o pobicie. Bruno zjawia się w domu Pedra i oskarża go o handel kradzionym towarem, bronią i narkotykami. Zapewnia teścia, że nie wyda go policji, a teraz kiedy MJ owdowiała nie mają się czego obawiać. Przyznaje w końcu, że Alejandro Lombardo był jego przyszywanym bratem. W czasie pogrzebu MJ poznaje Maurę. Fernando zapewnia Victorię, że zawsze będzie przy jej boku. Pedro jest wściekły na Bruna. Jest ciekawy, skąd wiedział, że Alex umrze. Bruno przyznaje, że śmierć brata została nieco przyśpieszona. Stawia Pedrowi ultimatum albo będzie uczestniczył w jego planach albo trafi do więzienia. Pedro przystaje na jego warunki. Bruno wręcza mu plik banknotów i ustawia na kominku spreparowane zdjęcie Alexa i MJ. Alex odzyskuje przytomność i wypytuje się o swoich towarzyszy. Prosi Chucha, by wezwał pomoc i obiecuje im wielkie pieniądze. Paula zastanawia się, czemu Alejandro zataił przed nimi, że jest milionerem. MJ przypuszcza, że bał się, że związała się z nim dla korzyści. Roberto jest ciekawy, czy małżeństwo MJ jest legalne. Wdowa może wyrzucić ich na bruk, ale Victoria jest przekonana, że to dobra dziewczyna. Alex przypomina sobie szczegóły wypadku. Nie może już znieść bólu głowy. Victoria i MJ rozmawiają o jej związku z Alexem. Poznali się na dyskotece w Acapulco,a potem Alejandro odwiedzał ją przez parę miesięcy w jej miasteczku. MJ chce wracać do domu. Victoria mówi jej, że nie może wyjechać, bo ludzie zaczną snuć domysły, a Alejandro na to nie zasłużył. Bruno zjawia się u Erika po relację z pogrzebu. Raquel wypytuje Paule, czy Alex ożenił się MJ, ponieważ ta jest w ciąży. Nie rozumie, czemu brat ożenił się z taką szarą myszką. Bruno odwiedza MJ w jej sypialni. Dziewczyna nie może uwierzyć, że jej ukochany nie umarł i prosi o wyjaśnienia.

Odc.6
Maria Jose cieszy się,ze jej mąz żyje.Po kolacji Victoria rozmawia z Paulą.Victoria chce,zeby Maria Jose została w ich domu,bo jest wdową po Alejandro,mówi,że ona jako jego żona została jego jedyną spadkobierczynią.Bruno zabiera ja na rozmowę do ogrodu.Tam mówi jej,że tak naprawdę jest synem Victorii i nie nazywa się Alejandro,ale Bruno.Prosi Marie Jose,żeby udawała wdowę po Alejandro.Oczernia Alejandra przez Maria Josą.Maria Jose krzyczy,że Bruno ją oszukał i chce wiedzieć czy Bruno zabił Alejandra.W tym czasie Alex prosi Chucho,żeby zabrał go do szpitala,proponuje mu za to pieniądze.Bruno mówi Marii Jose,że nikogo nie zabił,a Maria Jose mówi,ze ta śmierć wydarzyła się w dogodnym dla niego momencie.Kiedy Maria Jose mówi,że powie jego matce i wszystkim prawdę Bruno odpowiada,że wtedy ona i jej ojciec i siostra trafią do więzienia.
Bruno mówi,że wszystkie dowody wskazują na nią,on przekupił sędziego i nic go z tą sprawą nie łączy.Jej ojciec jest biednym przemytnikiem narkotyków,a on należy do bogatej rodziny i ze policja uwierzy jemu.Kiedy Maria Jose pyta się dlaczego wybrał ja,a nie inną Bruno odpowiada,że dlatego,że mu się podoba i ja kocha.Paula mówi MJ o słowach Victori,MJ jest milionerka.Wtedy MJ opowiada,ze tak naprawdę nie jest wdową po Alejandro,to za Bruno wyszła,ten ją oszukał.Teraz domaga się,żeby udawała wdowę po Alexie.Mówi,że grozi jej,Pauli i ich ojcu więzienie.Bruno zjawia się u matki,razem z nią opłakuje Alexa.Bruno opowiada jej,że odnalazł ojca MJ,że faktycznie ona wyszła za Alexa,widział ich wspólne zdjęcie w tamtym domu.Paula krzyczy,że nie chce z winy MJ trafić do więzienia,mówi,że musi zgodzić się na wszystko zgodzić.Następnego ranka pogotowie odwozi Alexa do szpitala Czerwonego Krzyża.MJ jest rozbita,wychodzi z pokoju,spotyka lokaja,którego prosi,żeby opowiedział jej o Alexie.Lokaj jest zrozpaczony po jego śmierci, mówi,że był on dobrym pracodawcą,pokazuje jej album z jego zdjęciami,na prośbę MJ.Lokaj zostawia MJ sama,ta oglądając zdjęcia Alexa płacze.Alex trafia do szpitala.MJ przychodzi do pokoju Bruna,wykrzykuje,że ją oszukał.Prosi,żeby nie wciągał jej w to.Bruno mówi,że jej ojciec się na wszystko zgodził,a ona będzie miała wszystko.Bruno mówi MJ,że potem się pobiorą.

Odc.7
MJ mówi Bruno,że nigdy się nie pobiorą,a ten odpowiada,że tak.MJ wraca do swojego pokoju,gdzie kończy pakowanie się.Bruno rozmawia z Paulą,mówi,ze jej siostra ma skrupuły,ale trzeba wykorzystać sytuację,obiecuje jej wyjazd do Nowego Jorku.Victoria zjawia się na śniadaniu.Paula w pokoju Victori znajduje list,w którym ta zawiadamia ją,że odchodzi z tego domu. Paula mówi Erickowi,że musi pilnie porozmawiać z Bruno,mówi mu o ucieczce MJ.Alex dzwoni do domu,odbiera lokaj,który jest w szoku słysząc jego głos,pyta się go czy dzwoni z nieba,Alex odpowiada,że ze szpitala i chce rozmawiać z Victorią.Victoria jest szczęśliwa,że Alex żyje.Victoria mówi o tym Fernando,prosi go,żeby jechał po Alexa do szpitala.Fernado i Victoria są zgodni,że to cud.Paula okłamuje lokaja,że MJ śpi,wtedy on przekazuje jej wiadomość,że Alex żyje.Paula jest przerażona.
Maura nie rozumie dlaczego Alex ożenił się z MJ,pyta się Raquel czy ona jest w ciąży,ona odpowiada,że nie,ta mówiła Paula.Victoria krzyczy do Raquel i Maury ,że Alex żyje.Paula chce wyjść z terenu rezydencji,ale dowiaduje się,że nie może,takie rozporządzenie wydal Bruno.
Victoria zjawia się w pokoju MJ i odkrywa,że ona zniknęła.Paula jest przerażona sytuacja,ukrywa się na terenie posiadłości.Victoria dowiaduje się od Tomasa,że MJ zamówiła taxi i opuściła rezydencję. Bruno zjawia się u Pedro,ojca MJ,mówi mu,że MJ uciekła z domu rodziny Lombardo.
Lokaj szuka bez skutku Pauli.Fernando,jego przyjaciel zjawia się u Alexa,dr Jimenez mówi,że Alex ma małe luki w pamięci.Fernando mówi,że o żonie MJ,Alex jest przekonany,że nie mógł się ożenić i to zapomnieć.Pracodawczyni MJ zjawia się u Pedra.Widzi tam zmontowane zdjęcie MJ i Alexa,Pedro potwierdza,że to mąż MJ.Alex wychodzi ze szpitala,wręcza zegarek Chucho w podzięce za pomoc dziękuje za uratowanie życia.Alex,Fernando wracają helikopterem do Meridy.
Paula rozmawia z Paula,mówi,że nie rozumie dlaczego MJ wyjechała,ale ,że pojechał po nią Bruno.Paula próbuje dodzwonić się do Bruna,ale ten nie odbiera telefonu.O wyjeździe MJ Victoria mówi Raquel,Roberto i Maurze.Roberto dziwi się zainteresowaniem Bruna okazywanym MJ.
MJ zjawia się w domu ojca,mówi,ze wynajmie adwokatów i ze wszystko wyjaśni.Wtedy Bruno grozi jej ojcu więzieniem,ojciec potwierdza,że zajmuje się przemytem,ale nie narkotykami.Pedro prosi ja,żeby się zgodziła,nie chce iść do więzienia,jest stary,ani nie chce tego dla Pauli,która jest taka młoda.Bruno mówi,że była tu jej pracodawczyni i widziała zdjęcie jej i Alexa.MJ wpada we wściekłość kiedy widzi zmontowane zdjęcie,wykrzykuje Bruno,że go nienawidzi.

Odc.8
Po kłótni z Bunem MJ wybiega z pokoju.Alex przylatuje helikopterem do swojej posiadłości.Jego przylot obserwuje z ukrycia Paula.Po wyjściu z helikopter Alex ma przebłysk pamięci,przypomina sobie jak zabrał do samochodu kobietę i i jej ukąszonego prze węża męża.Tomas wita swojego pana,za chwile przybiega Victoria z Roberto.Szczęśliwa Victoria rzuca się w ramiona Alexa.To wszystko obserwuje Paula.W tym czasie Bruno wraca z MJ samolotem do Meridy.Bruno zapewnia,ze ja kocha,ona mu odpowiada,że go nienawidzi.Bruno w to nie wierzy.MJ nie chce,żeby Bruno ją dotykał.Raquel dziwi się jak Alex mógł się ożenić,on mówi,że nie pamięta.Dr.Hernan,przyjaciel rodziny,mówi że Alex uderzył się w głowę i ma zaniki pamięci.Roberto sugeruje,że pewnie był pijany jak się żenił,Victoria go ucisza.Zmęczony Alex po pożegnaniu się ze wszystkimi udaje się do gabinetu.Hernan mówi Victori,że Alex powinien zrobić tomografię,ta wiadomość przekazuje Alexowi Victoria.Alex przegląda gazetę ze zdjęciem MJ,pyta się o nią Victori.Nadal jej sobie nie przypomina.Victoria opowiada mu,że Bruno dowiadywał się o jego małżeństwie i że ona jest jego żoną.Alex nie rozumie jak moze pamiętać inne rzeczy,a nie pamięta czegoś tak dla niego ważnego i dlaczego nikomu nie powiedział o tym.Victoria mówi,że MJ została przedstawiona wszystkim jako jego żona,ze Bruno sprawdził wszystko.Alex pyta się jaka jest MJ.Victoria mówi,że to wrażliwa,dobra,pokorna dziewczyna.Alex mówi,że nie ma żadnych uprzedzeń,ale i tak nie ożeniłby się z nią,ani żadna inną.MJ i Bruno przyjeżdżają do posiadłości.Kiedy MJ po schodach wchodzi na piętro woła ją po imieniu Alex.MJ widząc Alexa jest w szoku,cała się trzęsie,ledwo trzyma się na nogach.Victoria,która to widzi,pomaga jej dojść do fotela.Victoria mówi jej,że Alex przeżył i wrócił ze szpitala.Do domu wchodzi Bruno,kolana sie od nim załamują,gdy widzi brata żywego.Alex mówi,że MJ chyba z emocji tak się zachowuje.MJ mu przytakuje.Bruno udaje radość i rzuca się i rzuca się w objęcia Alexa.Patrzy przy tym na przerażoną MJ.Alex pyta się MJ czy już lepiej się czuje,kiedy ta potwierdza,mówi,żeby z nim poszła.MJ i Alex odchodzą razem na piętro.Bruno patrzy za nimi.Victoria mówi mu,że Alex nie pamięta,że się ożenił,bo uderzył sie w czasie wypadku w głowę i ma zaniki pamięci.Victoria dziwi się reakcji MJ na widok męża,ze nie okazywała radości z powrotu męża i go nie pocałowała.Po wejściu do sypialni Alex mówi MJ,ze potrzebuje jej pomocy.Chce,aby pomogła mu zdjąć koszulę,MJ niechcący opuszcza jego rękę ,która jest na temblaku.
Alex nie nosi piżamy,MJ jest przerażona,bo Alex chce,żeby zdjęła mu tez spodnie.Widząc jej zachowanie Alex pyta się czy nigdy nie widziała go nagiego.Ona odpowiada,że nie.Alex pyta się jak w takim razie się kochali,a MJ mówi,że się nie kochali.Alex mówi,że przecież się pobrali,a MJ mówi,że to był tylko ślub cywilny.Bruno wchodzi do pokoju Alexa i mówi,że mama powiedziała mu o jego utracie pamięci (w ten sposób Bruno uprzedza MJ).Alex jest zły,ze mu przeszkadza.Bruno mówi,że zniknęła Paula,siostra MJ.Alex chce ją szukać z MJ,ale ona się nie zgadza.Bruno razem z nią szuka Pauli na terenie posiadłości.Lokaj Ezequiel cieszy się z powrotu Alexa.Alex wypytuje go o MJ,czy była smutna,gdy przyjechała do tego domu,on odpowiada,że bardzo,Victoria musiała dać jej leki na uspokojenie.Alex pyta się czy to Bruno przywiózł MJ i Paule do rezydencji,Ezequiel odpowiada,że go wtedy nie było.Ale mówi,że widział jak Bruno był w nocy z pokoju MJ.MJ i Bruno odnajdują Paulę,Bruno uspokaja ja,ze Alex ma zanik pamięci.Przypomina im,że w razie czego jest jego słowo przeciwko ich.MJ boi się,że Alex będzie chciał,żeby była jego prawdziwa żoną.Bruno mówi jej,że poprosi o rozwód.Jako powód ma podać,że nie wiedział o jego faktycznym majątku,MJ taki powód wydaje się niedorzeczny,ale Bruno mówi,że innego teraz nie wymyślił.MJ przedstawia Alexowi Paula,kiedy on się dziwi,że musieli się już poznać,wtedy MJ mówi,że przecież jej nie pamięta.Kiedy MJ i Paula chcą odejść Alex pyta się MJ dokąd idzie.Ona odpowiada,że do swojej sypialni,wtedy Alex mówi,że jego sypialnia jest też jej.MJ wykręca się,musi teraz zostać sama,że boli ją głowa i musi porozmawiać z siostrą.Alex mówi,że to tylko preteksty.Kiedy MJ się oburza na to stwierdzenie,on mówi,że rozumie dlaczego się z nią ożenił,z powodu jej charakteru,podoba mu się.

Odcinek 9

Maria Jose mówi Alejandrowi, że idzie sie położyc już z siostrą, a Alejandro odpowiada, że jej miejsce jest przy nim. MJ mówi jeszcze ze lepiej jak pojdzie z siostrą bo boli jej głowa i po za tym chce porozmawiac jeszcze z siostrą. Alex mowi, ile masz wymówek, a MJ na to ze to nie wymówki, ale taka jest prawda. Alex mówi jej ze już wie dlaczego się z nią ozenił, że to przez jej charakter podoba jej się. MJ z Paulą ida do sypialni. MJ w sypialni mówi siostrze ze nie znosi Alexa a Paula na jej miejscu była by szczęsliwa mając takiego męza i jescze bogatego.
Victora idzie do pokoju Alejandra i sie pyta o MJ gdzie jest, pyta się jak alex sie czuje czy wszystko znim dobrze, on odpowiada, że tak i Victoria sie cieszy, później się pyta alejandra dlaczego nikomu nie powiedział o MJ i ożenił sie w taki sposób w tajemnicy, a MJ nie powiedział ze jest bogaty i skłamał o swojej rodzinie, a Alex mówi,że nie rozumie dlaczego tak zrobił.
Victoria przekonuje Alejandra aby udał się do lekarza. Bruno jest wsciekły na człowieka którego wynajął i sie pyta gdzie był, potem zarzuca człowiekowi którego wynajął do zlikwidowania Alejandra, że nie powiedział mu o tym że on przeżył. Kłócą sie. Potem ten czlowiek pyta sie jeszcze o Paule, a Bruno, że co go to obchodzi i wychodzi z jego pokoju.
Maura w rozmowie telefonicznej pyta się Raguel czy Alejandro o nią pytał. Raguel odpowiada że nigdy ona nie znaczyła nic w jego życiu, potem mówi Maurze że Alejanro ma zaniki pamięci nie pamieta niektórych rzeczy między innymi nie pamięta żony. Raquel mówi Maurze, że lepiej jak zapomni o alejandrze i znajdzie sobie kogos innego.
Po rozmowie telefonicznej przychodzi jej siostra i Maura mówi siostrze ze Alejandro nie umarl i jest w domu.
W czasie gdy MJ rozmawia z Paulą to mówi jej że się boi bo Alejandro predzej czy później odkryje prawdę bo nie jest głupi. Paula szantazuje emocjonalnie MJ, że nie moze powiedziec prawdy bo wtedy ona i ich ojciec pójdą do więzienia a ona bedize miec wyrzuty sumienia do końca zycia, że przez nią siostra i ojciec są w więzieniu.
Bruno rozmawia z alexem i pokazuje mu nazwiska świadków, alex ich nie zna.ślubnych lecz Alejandro ich nie zna. Alejandro twierdzi że nie pamięta kilku rzeczy przed wypadkiem, jednak pamięta to co działo się tydzień, miesiąc temu. Dziwi się jak więc to możliwe że nie pamięta twarzy Marii Jose. Bruno mówi aby Alejandro dał rozwód Marii Jose, jednak on nie chce tego zrobić po musiałby z nią podzielić się spadkiem. Alejandro zapewnia Bruno że odkryje cała prawdę. Bruno sie smielo z cynizmy Alejandra. Alejandro mówi mu ze cos mu tu nie gra i nie pasuje bo nic nie pamieta, mówi, ze cos tu sie dzieje i odkryje prawdę.
Victoria mówi słuzacej ze bardzo martwi się o Alejandra i wiele rzeczy jej sie nie podoba. Paule prosi MJ aby poszła na dół cos zjesc ale ona nie chce. Victoria mówi Raquel żeby dobrze traktowała Marie Jose, bo to jest zona alexa a gdy Alejandro się dowie jak Raquel ja traktuje to może nawet obniżyć jej i Roberto wydatki.
Bruno przychodzi do MJ i mówi ze Alex chce z nią rozmawiać prosi MJ aby go nie wydała. MJ mówi ze Bruno jest łajdakiem i robi to tylko dla ojca i siostry a nie dla niego. MJ prosi Bruna aby jej obiecał ze bedzie mogła wyjechac do innego kraju aby nikt ich nie znalazł. Bruno się zgadza.
Alejandro pyta się Marii Jose czy są dwojgiem obcych osób dla siebie. Alejandro mówi Marii Jose że od nowa będę musieli uczyć się swoich upodobań bo wygląda na to że i ona straciła pamięć. Pyta się jej czy zawsze jest taka milcząca. Maria Jose odpowiada że nie wiedziała że on mieszka w takim domu i że ma tyle pieniędzy. Alejandro tłumaczy że jeśli jej nie powiedział o swoim majątku to nie wiem to może dlatego że chciał aby zaakceptowała go takim jakim jest a nie tylko jego pieniądze. MJ mowi alejandrowi jak sie poznali, co onim myslała, że myslała ze mieszka w apartamencie a jego mama i siostra w Stanach. Maria Jose wyjaśnia Alejandrowi kiedy się poznali i jak przebiegł ślub. Alejandro pyta się Marii Jose czy spodziewa się dziecka, ona odpowiada że nie, alex sie pyta dlaczegoa MJ mówi że między nimi do niczego nie doszło, bo chciała poczekać z tym do ślubu jednak teraz już go nie kocha i chce rozwodu. Jak MJ wychodzi to sie dziwi i mowi ze znowu mowi mu ze chce rozwodu. MJ idzie do swojego pokoju i płacze i cierpi i mówi ze juz nie może ze dłużej tego nie znosi i prosi Boga a pomoc ze łzami w oczach.

Odcinek 10

Człowiek, którego Bruno wynajął mówi, że jest przerazony. Roberto pyta się Pauli jak jej siostra i Alejandro się poznali. Ona mówi ze na wakcjach w Cancun i tam sie sobie spodobali. Paula mówi, że Raquel je źle traktuje, a Roberto na to, że ona jest taka dla wszystkich z wyjątkiem Alejandra. Roberto pyta się Pauli czy che zwiedzic i poznac miasto, ona jest zachwycona i sie zgadza.
Lekarz bada Alexa i mówi, że wszystko będzie dobrze i czeka na niego jutro rano w szpitalu. Alex dzwoni do majordomusa i sie pyta go czy wie gdzie jest jego zona, on mowi, ze nie.
Przyjezdza do domu Maura. Bruno mowi MJ, ze to jedna z wielu kochanek Alejandra i po slubie napewno on sie nie zmieni.
Maura cieplo sie wita z alexem. I pyta sie dlaczego ozenil sie w taki sposob on mowi ze zrobil to i tyle, a jej nigdy nie obieczwal malzenstwa chociaz dobrze im bylo razem. Maura sie pyta czy Alex kocha MJ i dlaczego nikomu nie powiedzial o slubie. Alejandro przedstawia MJ Maure, a Maura mowi ze idzie do Raquel. Alex odprowadza Maure i sie z nią żegna. Maura pyta sie jeszcze o przyjęcie, które Alejandro bedzie organizował. Majordomus mowi Alejandrowi, ze jego żona byla w ogrodzie z Brunem.
Alex idzie do pokoju MJ. Alejandro pyta sie MJ dlaczego wyszla i mowi jej że bardzo dziwnie sie zachowuje, a MJ mówi, ze chce rozwodu. Alex dziwi się, jest zdziwiony, że nagle chce rozwodu i pyta się czy był taki zły dla niej, a ona na to, że chodzi o to, że myślała, że on jest taki jak ona, że jest do niej podobny. Alex pyta się dlaczego ona nie mówi mu tego, co myśli i czuje oraz czego się obawia. Alejandro przybliża sie do MJ i mówi, ze wie dlaczego sie w niej zakochala, że jest ładna i słodka...i patrza się na siebie, aż w końcu całują się. MJ mówi, że nie chce, a Alejandro się pyta dlaczego nie przecież jestes moją żoną i znowu się całują, kładą sie na łóżko i nagle wchodzi gwałtownie bez pukania Bruno i mówi już w środku jak jest: przepraszam. Bruno mówi, Alejandrowi, że w gabinecie czeka na niego Fernando. Alex sie dziwi dlaczego on mu to mówi, że mogła to zrobić służąca. Alex zabrania Brunowi wchodzenia do pokoju MJ i każe mu się wynosić. Mówi, że to jest jego dom. Bruno wychodzi, a później Alejandro wychodząc mówi MJ, że porozmawiają później.
Alejandro idzie do Fernanda. Fernando pyta sie o zdrowie Alejandra i mówi, że przyniósł mu dokumenty do podpisania. Bruno zarzucza pocałunek z alexem MJ a ona na to, że nic nie zrobiło i to przez niego jest w takiej sytuacji. Bruno na to, że podoba ci się alejandro prawda? I ze jestes łajdaczką, pierwsza lepszą (cos takiego). Alejandro mówi Fernandowi że pamięta wszystko co działo się kilka miesięcy przed wypadkiem, pamięta wszystko z wyjatkiem Marii Jose i Pauli. Fernando w rozmowie z alexem mówi mu, że pewna kobieta która widziała wypadek twierdzi że ciężarówka jechała wprost na jego samochód. Alejandro przypomina sobie wypadek i przyznaje że to prawda i dochodzi do wniosku, że ktos próbował go zabić.Twierdzi że ktos chciał, aby on umarł i sfałszował jego podpis na dokumencie ślubnym, aby w ten sposób po jego śmierci, wdowa po nim odziedziczyła wszystko. Alejandro się dziwi i wkurzony mówi, ze do Fernanda, że on jest jego przyjacielem, a nawet mu o tym nie powiedział. Fernando też uważa, że to bardzo dziwne. Alejandro mówi, że to jest jedyne wyjaśnienie bo nigdy wcześniej nie widział, ani pauli, ani MJ. Fernando mówi aby więc wypytał się o wszystko Marii Jose, jednak Alejandro uważa, że jeśli ona to zrobiła to na pewno nie była sama. A on chce się dowiedzieć kto był jej wspólnikiem. Fernado na to, że jej ojciec, a Aex, że mozliwe albo ktos inny...
Fernando wita się z Victorią i cieszy się, że ją widzi. Victora się pyta czy widział Alejandra, on mówi, że widział go i uważa, że Alejandro jest bardzo zagubiony przez MJ. I dziwi ich ta sytuacją i mówią, ze Alejandro był zawsze bardzo rozsądny.
Paula wraca z Robertem z miasta i mówi, że Roberto zabrał ją do bardzo eleganckiej restauracji. Potem Paula pyta się MJ co ona ma za mine i MJ wyznaje jej, że Alex ją pocałował. Paula pyta się jak było, czy jej się podobało, a MJ, że jak mogło jej się podobać skoro tego nie chciała. Paula się dziwi bo przecież alx jest świetnym mężczyznom, przystojnym i bogatym ale MJ sie obawia, ze prawda wyjdzie na jaw i pójdą do więzienia.
Fernando mówi Victorii o podejrzeniach Alejandra. ze nie pamieta żony i ogólnie wszystko na co wcześniej alx wpadł w rozmowie z nim. Victoria dziekuje Fernandowi, że przy nich jest i dziwi się, że tak może być jak Alex mówi, wydaje to się jej nierealne.
Ojciec MJ rozmawia z jakims człowiekiem o rzeczach, które sprzedają pyta się o narkotyki jest wściekły co on sprzedaje, że może iść przez to do więzienia.
Alex pyta się Pauli jak spędziła dzień i potem mówi MJ, że muszą porozmawiać. MJ prosi aby Paula zadzwoniła do ich ojca.
MJ i Alex rozmawiają. MJ jej zazdrosna o Maurę. Alejandro mówi, że jutro idzie zrobic kolejne badania, ale problem jest w tym, że nie pamięta ani jej, ani jej siostry. A MJ na to ze niech wtedy się rozwiodą. Alex na to, że to mozliwe bo ich małżenstwo nigdy nie zostało skonsumowane i nagle się pyta jej czy jest dziewiczą, a MJ mówi ze tak. Alex nie rozumie wtedy dlaczego ona chce sie rozwiesc a MJ mówi ze jak przyjechała do jego domu to zrozumiała ze popełnila błąd. Alex sie smieje i dziwy dlaczego, mówi "dlatego ze mam pieniądze?" i jest zdziwiony bo MJ to pierwsza kobieta, ktorą zna ze chce sie rozwiesc dlatego ze jej mąż jest bogaty, a MJ mówi ze jeszcze dlatego ze go nie kocha. Alejandro się dziwi i pyta się jej dlaczego w tak krótkim czasie przestała go kochać i zmieniła zdanie, pyta czy się rozczarowała, czy coś jej zrobił złego. Maria Jose odpowiada że tak właśnie było, Alejandro na to że jeśli tak to prosi aby przyjęła jego przeprosiny, bo nie mógł by skrzywdzić żadnej kobiety. Maria Jose wykrzykuje że nie chce aby on jej nic udowadniał, mówi że go nie kocha i chce rozwodu, pyta się Alexandra po co mu kobieta która do niczego mu się nie przyda, która dla niego nic nie znaczy i która go nie kocha, kiedy może mieć każdą inną. Alejandro mówi jej że go intryguje, mówi że skoro z jakiegoś powodu się z nią ożenił chce wiedzieć z jakiego. Wykrzykuje że jeśli coś go intryguje i ciekawi musi odkryć to do końca. Alex sie wscieka. MJ mówi, że się kochali ale to przeszłość, on chce wiedziec co sie stalo a MJ chce, wręcz żąda rozwodu i wychodzi. Alejandro pyta się Marii Jose gdzie poznała Bruna i dlaczego był w jej pokoju. Pyta się też dlaczego jest między nimi takie zaufanie i jak przekonał ją do powrotu. Będąć bardzo wściekły powtarza: jak. MJ płaczę i mowi żeby uniknąć skandalu. MJ prosi, aby Alejandro pozwolił jej iść, że to boli jak ja ciśnie (trzyma ją mocno za ręke). Alex żąda by powiedziała mu prawdę. Przychodzi Bruno, który mówi, aby Alejandro puścił MJ.


Ostatnio zmieniony przez Paula23-12 dnia Pią 17:14, 25 Gru 2009, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Maria Jose
Dołączył: 11 Lis 2009
Posty: 128
Przeczytał: 0 tematów


PostWysłany: Czw 21:39, 12 Lis 2009    Temat postu:

Fajnie, że dodajesz streszczenia. Wink

PS. A sama je piszesz...? Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Anusia
Dołączył: 11 Lis 2009
Posty: 50
Przeczytał: 0 tematów


PostWysłany: Czw 21:46, 12 Lis 2009    Temat postu:

Fajne streszcznenia ale nie czytam Smile bo nie chce zepsuć sobie oglądania Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
FuzZia
Dołączył: 11 Lis 2009
Posty: 32
Przeczytał: 0 tematów


PostWysłany: Pią 22:39, 13 Lis 2009    Temat postu:

ja tak samo RazzRazz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Paula23-12
Dołączył: 11 Lis 2009
Posty: 70
Przeczytał: 0 tematów


PostWysłany: Sob 15:17, 14 Lis 2009    Temat postu:

Ja też ich nie czytam Razz
Ale jak ktoś by nie mógł oglądać któregoś odcinka to może sobie przeczytać co w nim było Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
FuzZia
Dołączył: 11 Lis 2009
Posty: 32
Przeczytał: 0 tematów


PostWysłany: Sob 15:43, 14 Lis 2009    Temat postu:

hehe ; > podobają mi siem : ]
Mam nadzieje że jak sie zacznie serial to bd więcej osób...
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Paula23-12
Dołączył: 11 Lis 2009
Posty: 70
Przeczytał: 0 tematów


PostWysłany: Sob 16:11, 14 Lis 2009    Temat postu:

Nom napewno będzie więcej Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Maria Jose
Dołączył: 11 Lis 2009
Posty: 128
Przeczytał: 0 tematów


PostWysłany: Sob 16:21, 14 Lis 2009    Temat postu:

Napewno będzie więcej. Smile

Ja już oglądałam te odcinki, więc mogę sobie czytać... ;p
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kamyla
Dołączył: 14 Lis 2009
Posty: 2
Przeczytał: 0 tematów


PostWysłany: Sob 16:22, 14 Lis 2009    Temat postu:

napewno bedzie wiecej ;]
taki boski film <333
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kajusia2109
Dołączył: 24 Gru 2009
Posty: 34
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: N.Sącz

PostWysłany: Czw 21:00, 24 Gru 2009    Temat postu:

MACIE TU KILKA STRESZCZEŃ (na wszelki wypadek)

odcinek 11:
María José robi się zazdrosna widząc jak Maura uwodzi Alejandra. Maura po raz kolejny wyrzuca Alejandro, że wziął potajemnie ślub, nie bacząc, na iskrzące między nimi uczucie. María José nie chce uciekać, jednak Bruno wywiera na nią presję grożąc więzieniem. Alejandro zawiadamia Victorię, że jego żona wraz z rodziną uciekli, i że Bruno maczał w tym palce. Alejandro wyjawia Victorii plan Bruna, dzięki któremu zuchwalec miał stać się posiadaczem całego majątku żeniąc go z Maríą José, a następnie zabijając. Fernando próbuje przekonać Alejandra by nie oskarżał bezpodstawnie Bruna i w swoim działaniu brał również pod uwagę matczyne serce Victorii. Alejandro odpowiada, iż jest przekonany o winie brata i pyta od kiedy ten tak bardzo przejmuje się jego matką. Raquel pyta Alejandra o zniknięcie jego żony. Mężczyzna odpowiada, że wyjechała na kilka dni w sprawach rodzinnych. Kobieta wybucha śmiechem i wyznaje bratu, iż słyszała jak Bruno i María José dogadywali się w sprawie ucieczki. Widziała też ich namiętny pocałunek. Victoria prosi Raquel by nie wymyślała historyjek, które mogą zdenerwować Alejandra i uważała na to co robi, gdyż wie o jej grzeszkach. Raquel wyrzuca Roberto, ze powinien znaleźć sobie porządną prace, przestać tyle pić i zrobić jej dziecko. Roberto odpowiada, ze nie bawi go seks z zimną żoną i radzi by znalazła sobie innego faceta, który zrobi jej bachora, a jeśli mu sie spodoba, to da mu swoje nazwisko. Don Pedrowi udaje się skontaktować z Alejandrem. Starzec prosi by nie zostawiał Maríi José w rękach okrutnika. Bruno próbuje zgwałcić Maríę José. Raquel okazuje matce swój bunt na myśl o powrocie żony Alejandra. Victoria odpowiada, iż skoro jej się to nie podoba, to może czym prędzej wyprowadzić się razem z mężem. María José, zapłakana, czyta list jaki zostawił jej ojciec.

odcinek 12:
Alejandro i Fernando udają się do stolicy w poszukiwaniu Maríi José i jej rodziny. Znajdują ich w hotelu. María José czyta list od ojca w którym starzec pisze, że odchodzi by nie stanowić ciężaru. Alejandro pyta Maríę José dlaczego to zrobiła. Bruno przerywa im odpowiadając, że María José go nie kocha i była nim zmęczona. Dochodzi do bójki. Właściciel hotelu grozi, że jeśli mężczyźni się nie opanują, to wezwie policję. María José wybiega z pokoju, a Alejandro biegnie za nią. Fernando mówi Brunowi, że María José wyznała Alejandro prawdę o sfałszowanym małżeństwie i szantażach. Bruno broni się twierdząc, iż oboje kłamią. Alejandro pyta Maríę José o to dlaczego go oszukała. Kobieta milczy, w przeciwieństwie do Pauli, która wytyka iż Bruno wywierał na nich presje groźbami posłania ich ojca za kratki i oskarżając o przemyt narkotyków. Dlatego zmuszone były odejść. Wszyscy wracają do Méridy. Alejandro okłamuje matkę wmawiając, że María José wyjechała odwiedzić chorego krewnego, a Bruno zgodził się zawieźć ich na lotnisko. Lecz później, w rozmowie na osobności, Alejandro wyznaje Victorii prawdę. Kobiecie trudno jest zaakceptować myśl, że jej własny syn jest potworem zdolnym zaplanować śmierć własnego brata i zrzuca całą winę na Maríę José. Alejandro prosi Maríe José by przyszła do jego pokoju by szczerze porozmawiać. Kobieta opowiada ze szczegółami co tak naprawdę się wydarzyło. Alejandro uspokaja ją dając wiarę i jej słowom i oferując swoją pomoc w odnalezieniu jej ojca. Wyznaje również, że zdążył się w niej zakochać. Dochodzi między nimi do zbliżenia i zaczynają się kochać.

Odcinek 13
Maria Jose budzi się w ramionach Alexa. Ma wyrzuty sumienia z powodu tego co zaszło. Alex próbuje przekonać ją zachowali się jak dwójka normalnych ludzi, ale dziewczyna ucieka pod prysznic. Alex stara się ja uspokoić i namówić do rozmowy, ale MJ nie przestaje płakać. Alex rezygnuje, ale przed odejściem zapewnia dziewczynę, że kocha ją dużo bardziej niż się jej wydaje. MJ uważa, że zachowała się jak pierwsza lepsza.
Raquel dziwi się, jak Victoria mogła uwierzyć w bajeczkę o chorym krewnym. Podejrzewa, że jest coś między Brunem a MJ, że znali się już wcześniej. Victoria powtarza, że Bruno tylko pomógł MJ i zabrania córce mącić w głowie Alexowi. Raquel sądzi, ze matka ukrywa przed nią prawdę. Felipia mów Victorii, że nie tylko ona podejrzewa Bruna. Victoria zapewnia ja, że czas pokaże, że obie myliły się co do niego. Paula przyłapuję MJ, gdy ta pierze swoje prześcieradło i chce wiedzieć, czy przespała się z Alejandrem. MJ zaprzecza. Ezequiel przynosi MJ bukiet róż od Alexa i liścik z zaproszeniem na obiad. MJ nie chce iść bo martwi się o ojca. Siostra mówi jej, że Pedro ukrył się na wypadek gdyby Bruno doniósł na niego, ale ten tego nie zrobi, bo wie, że mają po swojej stronie Alejandra. MJ obawia się że Alex tylko się nią bawi. Paula radzi jej korzystać z chwili.
Roberto odwiedza Alexa w biurze i prosi o pieniądze. Alexowi nie podoba się, że weszło mu w zwyczaj proszenie o dodatkowe wypłaty. Roberto ma pilnować Raquel, by nie dokuczała Mj. W przeciwnym razie muszą zapomnieć o dodatkowych pieniądzach. Victoria jest oburzona, że Alex tak dobrze traktuje żonę po tym, co mu zrobiła. Felipa wytyka jej, że usprawiedliwia Bruna, a MJ nie. Alex wita MJ mariachi i pocałunkiem. Pedro dzwoni do firmy Alejandra i pyta się o swoje córki. Sekretarka zapisuje jego numer telefonu i dzwoni do Alexa. Alejandro mówi MJ, że ojciec wrócił do ich domu. Pojada do niego. Erick zaprasza Paule na wypad do miasta. Maura złości się, że Raquel nie wyciągnęła nic od Victorii. Nie może uwierzyć, że Alex zniżył się do tego poziomu, że kłamie w obronie swojej żony.
Victoria niepokoi se o Bruna, który nie daje znaku życia. Dzwoni do Fernanda, by mu się wyżalić. Ten zaprasza ja do antykwariatu. Pedro jeszcze raz dzwoni do firmy Alexa, ale sekretarka zgodnie z poleceniem nie podaje mu telefonu do domu. Pedro uważa, że do niczego się nie nadaje i powinien umrzeć. Alex i MJ zawiadamiają Ezequiela, że wyjeżdżają w podróż. Tymczasem na lodowisku Maura mówi Raquel, że ich znajomy Ulises wraca z Europy. Raquel jest zachwycona, ale zaraz mina jej rzednie na widok Ericka i Pauli. Złości się, że Erick wychodzi gdzieś w czasie pracy i to z taką osobą. Paula przypomina jej, że jest szwagierką pana domu. Raquel dziękuje za przypomnienie, bo już wzięła ją za nowa służącą. Paula rzuca się na nią i dochodzi do bójki. Raquel wykrzykuje, że Erick jest zwolniony. Victoria i Fernando oglądają antyki. Victorii wpada w oko rzeźba z jednorożcem.
Alex mówi MJ, że Pedro znowu zadzwonił do biura. Dziewczyna bardzo się denerwuje. Alex całuje ją, ale ona wstydzi się przed szoferem. Alex przypomina jej, że tak zachowują się nowożeńcy. Victoria pyta się, czy Fernando ma narzeczona. Mężczyzna przyznaje, że jego ukochana jest kimś wyjątkowym, nie należy do żadnej sfery. Victoria odnajduje stara książkę i nie potrafi ukryć wzruszenia. Fernando ofiarowuje ją Victorii. Od sprzedawcy dowiaduje się, że nigdy nie poznano prawdziwego nazwiska autora. Victoria pokazuje Felipie książkę, którą okazuje się być jej autorstwa. Jest bardzo wzruszona. Raquel domaga się od Victorii, by wyrzuciła Ericka i Paule. Opowiada matce o bójce na lodowisku. Paula broni się, bo to nie ona zaczęła. Victoria nie zamierza podejmować żadnej decyzji do powrotu Alejandra, bo to on jest panem domu. Raquel złości się, że przeklęty Antonio tak ich urządził. Victoria zabrania córce mówić tak o człowieku, który traktował ja jak księżniczkę, ale Raquel nie dostrzega jakoś wielkiej miłości Antonia. Victoria nie zamierza jej słuchać i odchodzi. Paula mówi Raquel, że ostatnią noc Alex spędził z MJ. Na Raquel nie robi to wrażenia, bo Alex miał wiele kobiet. Paula mówi jej, że na pewno nie każdej dawał kwiaty i zabierał na miesiąc miodowy. Pyta się, czy Raquel nie chciałby być na miejscu MJ. Raquel nazywa ją suka i biegnie do siebie.
Raquel mówi o wszystkim Roberto. Mąż mówi jej, że musi uważać, by nie denerwować Alejandra. Raquel wyrzuca mu, że gdyby nie przepuścił fortuny po rodzicach nie musieliby słuchać się Alexa. Roberto przypomina jej, że sama sporo wydaje. Raquel wyrzuca mu, że do niczego się nie nadaje, nawet dziecka nie może spłodzić. Roberto szarpie się z zoną i mówi, że zasłużyła na policzek. Felipa namawia Victorię, by wyznała dzieciom prawdę. Victoria uważa, że nic na tym nie zyska. Felipa radzi jej, żeby wróciła do pisania i opisała swój spacer z Fernandem. Victoria zaczyna wspominać chwilę spędzone z Fernandem. Alex i MJ przyjeżdżają do miasteczka. MJ chce porozmawiać o rozwodzie, an co Alex stwierdza, zer ani jego męską dumę całuje dziewczynę.
MJ i Alex znajdują w domu pobitego Pedra. Mężczyzna mówi, że był tu niejaki Rufino. MJ wyrzuca mu, że je zostawił. Erick dzwoni do Bruna i opowiada mu o bójce Raquel i Pauli. Mówi też o wyjeździe Alexa i MJ. Bruno każe mu dowidzieć się szczegółów. MJ i Alex zawożą Pedra do szpitala. Stan mężczyzny nie jest poważny i jutro zostanie wypisany. MJ chce zostać w szpitalu. Alex chce wiedzieć, kim jest Rufino, ale MJ nie ma pojęcia. Roberto spotyka Ulisesa i przyprowadza go na przyjecie Maury. Lisette radzi siostrze, by przestała zaprzątać sobie głowę Alejandrem. Ulises wita się z przyjaciółmi i wypytuje o zonę Alejandra. Erick dzwoni do Bruna, ale niczego nie udało mu się ustalić. Bruno obiecuje, że Erick nie straci pracy.


Odcinek 14
Alex proponuje Marii Jose, aby poszli coś zjeść. Lisette twierdzi, że skoro Alex zdecydował się na ślub z Marią Jose to musiał mieć swoje powody. Maura uważa, że ślub ten został zawarty tylko dla zasady i rozwód nastąpi już wkrótce. Ulisses pyta co Bruno ma wspólnego z tym wszystkim. Roberto wyjaśnia mu krótko co się stało i wyraża swoje zdziwienie, bo po wypadku i rzekomej utracie pamięci Alejandro rozpoznał wszystkich członków rodziny oprócz Marii Jose. Maria Jose informuje męża, że zamierza poszukać pracy, bo niekomfortowo czuje się w jego domu w Meridzie, w towarzystwie jego rodziny. Alex pyta dlaczego nie chce z nim mieszkać skoro jest teraz jego żoną. Przypomina o ich wspólnej nocy, którą ze sobą spędzili. Dziewczyna twierdzi, że to nigdy nie powinno się zdarzyć, ma wyrzuty sumienia. Alex przekonuje ją i szczerości swoich uczuć i oferuje swoją pomoc, ale Maria Jose nie chce obarczać go swoimi problemami.
W nocy do domu wraca Bruno, pyta o Alexa i zostaje poinformowany o tym, że ten wyjechał w podróż. Bruno udaje się do sypialni matki i chce z nią porozmawiać mówiąc, że wykorzystał chwilę gdy nie ma w domu Alexa. Victoria już wie, że Bruno nie był wcale za granicą. Syn pyta jej co takiego powiedział jej Alejandro. Victoria mówi, że Alex twierdzi iż Bruno ożenił się z Marią Jose używając jego imienia i usiłował go zabić. Bruno wszystkiemu zaprzecza i tłumaczy, że wszystko jest kłamstwem, a on tylko próbował pomóc. Uważa, że Maria Jose wcale nie mówiła prawdy, a Alex po ma kłopoty z umysłem. Victoria rozpacza, bo jej rodzina się rozpada. Raquel zachowuje się gorzej niż kiedykolwiek, Bruno zawsze odnosi się do niej w chamski sposób, a Alex... martwi ją bardzo, bo nie wiadomo co mu się dzieje.
Maria Jose i Alex kochają się. Wyznają sobie miłość. Maria Jose mówi, że czuje się dość dziwnie, wydaje jej się, że to wszystko jest tylko snem, bańką mydlaną, która zaraz pryśnie. Alex zapewnia ją, że to dzieje się naprawdę.
Victoria pyta Bruna dlaczego chciał zabrać rodzinę Marii Jose za granicę i czemu jego siostra Raquel twierdzi, że widziała go jak całował się z Marią Jose. Victoria pyta czy Maria Jose kiedykolwiek go sprowokowała, ale Bruno temu zaprzecza. Twierdzi, że żal mu się zrobiło kiedy widział ją płaczącą i chciał pomóc. Bruno sugeruje matce, że Alejandro w każdej chwili może wyrzucić z domu i ją, i Raquel tak samo jak wyrzucił jego. Pyta jeszcze raz czy mu wierzy, a Victoria odpowiada, że z pewnością musi być jakieś inne wytłumaczenie tego wszystkiego co się dzieje i Alex musi się mylić co do Bruna. Bruno płacze i próbuje wzbudzić litość w matce tłumacząc, że Alejandro nienawidził go on dziecka, a teraz wykorzystuje okazję żeby się go pozbyć.
Maria Jose jest szczęśliwa, że jej ojcu nic się nie stało i odzyskuje siły w szpitalu. Alex chce, aby Pedro wyjaśnił mu kim jest Rufino. Mówi, że tylko wtedy gdy będzie wiedział o wszystkim będzie w stanie mu pomóc. Maria Jose prosi ojca, aby ten zaufał Alexowi. Pedro opowiada o wszystkim. Został pobity, bo był winny pieniądze. Alex pyta o jak dużą sumę chodzi, chce pomóc. Idzie do Rufina i spłaca dług Samaniego i prosi aby ten więcej nie zadręczał Pedra.
Pedro zapewnia córkę, że powiedział jej całą prawdę, a jej mąż jest bardzo dobrym człowiekiem i troszczy się o cała rodzinę. Maria Jose potrzebuje ojca i nie boi się o niego. On dbał o nią i o jej siostrę odkąd pamięta. Pedro nie jest zadowolony z siebie jako ojca, kiedy przeszedł na emeryturę, córki musiały rzucić szkołę. Maria Jose dziękuje mu za to, że nauczył je być dobrymi i zapewnia, że nie kariera jest najważniejsza w życiu. Pedro przyznaje, że wstyd mu przez Alexem, ale Maria Josepociesza go i mówi, że nie ma się czego wstydzić. Dziewczyna jest przekonana, że uda im się spłacić dług gdy tylko sprzedadzą swoje mieszkanie.
Ludzie Rufina śledzą Alexa. Alex prosi aby zabrano Marię Jose i jej ojca do Meridy. Augusto przyjeżdża do szpitala. Lekarz mówi, że stan Pedro jest już znacznie lepszy, prosi tylko aby obejrzał go jeszcze ortopeda, bo mężczyzna ma problemy z kolanem. Maria Jose jest zaniepokojona, prosi aby Augusto zadzwonił do Alexa.
Victoria mówi Felipie, że Bruno zawsze mówi to co chce, ale bardzo możliwe, że Maria Jose wykorzystała swoją urodę do tego, aby zdobyć Alexa. Felipa przyznaje jej rację, ale potępia również zachowanie Bruna. Mówi, że jej syn wiedząc doskonale, że Maria Jose jest żona Alexa nie powinien się wtrącać ani dawać powodów do zazdrości. Felipa uprzedza, że jeśli wróci Alejandro i zastanie w domu Bruna będzie wściekły. Victoria uważa, że Bruno ma prawo zostać w domu, bo jest jej synem. Felipa przypomina jej o tym, że Bruno też jest synem Antonia Lombardo.
Bruno wypytuje Paulę dokąd pojechała jej siostra z mężem, ale dziewczyna odpowiada, że o niczym nie wie. Bruno nie chce w to uwierzyć, jest przekonany o tym, że Paula wie, ale nie chce powiedzieć.
Bruno wita się z Ulissesem. Raquel mówi bratu żeby zwolnił Ericka, na co Bruno odpowiada, że Erick pracuje dla niego, nie dla niej. Raquel opowiada Ulissesowi o tym, że Bruno jest taki zły, bo się wdał w spór z Alexem, opowiada o Marii Jose.
Maria Jose dzwoni do siostry i informuje ją o tym, że właśnie wracają do Meridy. Paula cieszy się na widok ojca. Victoria prosi Alexa o rozmowę.
Felipa świetnie dogaduje się z ojcem Marii Jose. Victoria zapewnia go, że Alex martwi się o jego zdrowie. Paula mówi Bruno, że Alex jest bardzo zakochany w Marii Jose, już nawet ze sobą sypiają. Bruno nie dowierza.
Maria Jose budzi się w objęciach męża i pyta czy jest w niebie. Alex czule całuje ją i oznajmia jej, że są tu, na ziemi w ich wspólnym łóżku. Mówi, że jest zazdrosny o Bruno.


Odcinek 15
Alejandro pyta się MJ co było między nią i Brunem i mówi, że jest strasznie zazdrosny. MJ przyznaje, że była w nim zakochana. Alex mówi, że łatwo się zakochuje bo wczoraj mówiła, że go kocha. MJ na to, ze załuje tego co sie stało w nocy, bo on wogóle jej nie wierzy, płacze i che wyjść. Alejandro jej mowi, ze już dobrze i po prostu się dziwi, że wyjechałam z Brunem i że bardziej mu ufa. Ona na to, że Bruno jej groził. Potem Alex jeszcze mówi ze jego siostra widziała jak MJ się całuje z Brunem, a MJ na to, że to kłamstwo, jego siostra jest zmiją, jest zlo i się pyta co zniego za człowiek i wychodzi. Pedro rozmawia z Victorią i mówi, że jest grzesznikiem, póxniej dziekuje Felipie za wszystko. Felipa rozmawia z Victorią i mowi, że Pedro jest dobrą osobą, a Victoria na to, żę jak ktos moze byc dobry jak handlowwał narkotykami-Bruno tak jej powiedział.
MJ mówi Pauli, że Alejandro zapłacił ludziom u których ich ojciec miał długi. Paula pyta się MJ czy zostanie z Aexem, ona mowi, ze nie wie, że nie pasują do tego swiata, i mówi, że jest zakochana, ale nie chce cierpieć tak jak w przypadku Bruna. Mowi też, ze alex jest dobry i to najlepsze co ją spotkało w życiu, ale boi się ze posle ja w diabły. Paula jest pewna i mówi MJ, ze Alex ją kocha naprawdę.
Schodzi Alejandro i widzi Bruna i pyta sie go, co on tutaj robi przecież dostał dość pieniędzy aby zniknął z jego zycia. Bruna na to, że to jego dom, a alex ze nieprawda ze tez jego. Zaczynaja sie bić i tłuc. Przychodzi Felipa, później Victoria, która ich uspokaja. Alex mowi, że niech Bruno sie wynosi.Victoria mówi, że jesli on odejdzie to ona tez. W pokoju Alejandro mówi Victori, ze bruno próbował go zabić, a ona na to, ze nei am pewności ze tak było. On mówi, że MJ mu powiedziala. Victoria mówi, co Fernando jej powiedział o MJ i prosi Alexa, aby pogodzil się z Brunem. Alex na to, zenie da rady i dlaczego ma to zrobić. Mówi, ze BRuno od dziecka jest zły, go przezywał, dokuczal mu, wysmiewal sie przed jego przyjaciólmi itp. i mówi tez, ze Bruno chce aby on umarł. Victoria mówi, że on nie moze w to wierzyć, co MJ mówi, ze to napewno nie Bruno a kto inny. Alex na to, że to nie mozliwe, że kto inny jest tak blisko niego co zna wszystko jego i firme. Victoria przyznaje ze tak jest, ale nie mogą zostawic Bruna. Alex mowi, że niech idzie do psychiatryka. A victoria na to, jak on może byc tak okrytny i zły dla osoby, zktórą spędził całe życie. Alex przyznaje, że tak, ale nienawidzili sie przez ten caly czas. Victoria mówi, Alexowi, ze Bruno jest jego przyrodnim bratem, że BRuno i Raquel są dziećmi Antonia, tak samo ja on. Victoria sie tego bardzo wstydzi. Felipa i Ezeqiel rozmawiaja o tym, co sie stało. Ezeqiel mówi, ze to wina MJ bo widział ja jak rozmawia z Brunem w ogrodzie, a nawet widział jak Bruno wchodził do jej pokoju. Felipa broni MJ.
Alejandro pyta się Victorii, czemu nie powiedzieła tego na początku, ona, że byli zbyt mali aby to zrozumieć. Ojciec ich mowil ze lepiej troche odczekac tak mijały lata i ona sie bala wyznac prawdę. Victoria opowiada alejandrowi całą jej historię jak to sie stalo, ze bliźniaki sa jego rodzeństwem i prosi Alexa o wybaczenie.
Alejandro idzie do gabinetu i bierze do ręk zdjęcie jego prawdziwych rodziców i mówi, że kocha ich i wolałaby sie nigdy tego niedowiedzieć.
Paula dziekuje za wszystko Alexowi, co zrobil dla jej teaty i MJ. On mowi, że nie ma za co. Paula jeszcze opowiaada mu o sytaci z Raquel i Erickiem i mowi, ze to niesprawiedliwe by go zwolnili, a alex sobie ojezdza (i olewa Paule xD).
Później Paula to opwiada MJ ze pobiła się z Raquel. Paula przeprasza za to MJ. a MJ pyta sie jej o alexa i mowi Pauli ze chce wyjechać od Lombardów i poszukać pracy. Victoria opowiada Filipie jak Alex zareagowal na wieść o tym iz Bruno z Raquel sa dziećmi jego ojca. Victoria boi się, że Alejandro ją znienawidzi bo juz nie jest taka jaką ja przez całe zycie uważał. Bruno i Erick idą do kuzyna ericka kierowcy cięzarówki, która spowodowała wypadek Alexa.
Fernando idzie do alejandra i pyta się, co mu jest. Alex mówi mu, że Bruno y Raquel sa jego przyrodnim rodzeństwem. Bruno każe czlowiekowi od ciężarówki powiedzieć, że do Pedro sanmaniego go wynajął do zabicia Alexa. Alejandro płacze i mowi, że całe zycie żył w kłamstwie, chce sie upić. Fernando broni Victoriii i alexa ojca. On nie może zrozumieć bo jego ojciec zdradził jego matkęa Victoria swojego męza z ich przyjaciólmi. Alejandro mowi, że jego ojciec i Victoria zawsze traktowali ich trójkę(Alex, Bruno, Raquel) jak by trójke było takie samo, nie robili różnic między nimi. Fernando mówi, że Alex musi zaakceptować, że ma ta samą krew co bruno. Victoria mówi, że bardzo kocha Alexa i boi sie ze teraz go straciła i ze alejandro nie zromumie tego. Fernando mowi, że Victoria i jego ojciec zrobili to bo się kochali. Alejandro przyznaje, ze spal z MJ.
Bruno pokazuje MJ nagranie gdzie jest powiedziane ze ojciec MJ wynjął czlowieka to spowodowania wypaku Alexa. Bruno chce uciec z MJ. Mj mowi, ze niedługo rozwodzi się z Alejandrem. Bruno każe MJ aby powiedzial wszystkim, że spodziewa się jego dziecka. MJ ucieka od BRuna, widzi to Roberto. MJ spotyka Alejandra i mówi, ze chce z nim porozmawiać, ale jeśli on woli to mogą odlozyc to do jutra. On mówi, że tak bedzie lepiej. Alejandro idzie do swojego pokoju i znowu płacze. Felipa mowi Victorii, że Alex wrócil i nawet nie chcial nic jeść ani rozmawiac z MJ, wrócił tylko do pokoju. Paula rozmawia z MJ, mowi jaki łajdak z BRuna, że trzeba powiedzieć Alexowi. MJ mowi, że próbowała, ale wolał on jutro porozmawiać. Paula mowi, że to ważne i zeod momentu kiedy MJ przespała sie z alexem to jest jego zoną. Victoria idzie porozmawiac z Alejandrem chce dac mu książkę. Alex mowi, że Victoria nie ma mu czego wyjaśniać. Victoria znowu mowi jak to się stalo, wyjaśnia mu skąd ta ksiązka. Mowi o Antoniu i swoim 1.męzu. Victoria mówi, że od pierwszego momentu Alex był dla niej jak syn, ze go kocha. Victoria wychodzi i alejandro czyta książkę od niej. Bruno mowi Erickowi, że nie zamierza sie poddać, że MJ jest jego kobietą dla niego. Alejandro przychodzi do MJ i pyta sie jej kiedy powinna dostać okres bo kochali sie dwa razy bez zabezpieczeniai pyat się jej czy była dziewiczą. MJ do niego ze jak moze byc tak brutalny, okrutny.


Odcinek 16
Alejandro pyta się Marii Jose, gdzie jest komórka, którą miała przy sobie, jest gotów przeszukać jej rzeczy. Dziewczyna podaje mu telefon i odsłuchują nagranie. Alex chce wiedzieć, czego chce Bruno od MJ. Dziewczyna mówi mu, że ma skłamać, że Bruno jest ojcem dziecka, którego oczekuje. Alex wyznaje, że chociaż Bruno jest jego przyrodnim bratem chciałby go zabić. MJ przytula się do niego. Mówi, że jeśli naprawdę są braćmi Alex nie może myśleć o zabiciu go, bo stanie się Kainem. Dla Alexa Kainem jest Bruno, który już próbował go zabić. Zaczyna nienawidzić swojej rodziny i ludzi, którzy go otaczają, nawet Victorii, która wdała się w romans z Antoniem, gdy ten był mężem jego matki.
Roberto, Raquel, Maura i Ulises spotykają się w klubie. Roberto odpowiada o kłótni między Brunem i MJ. Raquel jest pewna, że znali się wcześniej i byli kochankami. Maura prosi Ulisesa, by odprowadził ją do toalety. Raquel mówi mężowi, że Maura ma dusze ladacznicy, ponoć kocha się w Alexie, a flirtuje z Ulisesem. Tymczasem Maura proponuje spłukanemu Ulisesowi mały interes. Mężczyzna pyta się, czy ma uwieść żonę Alexa. Maura chce, żeby zbliżył się do Lomabardów i wybadał co łączy Alexa, MJ i Bruna. Nie może znieść myśli, że Alex porzucił ją dla tej prowincjuszki i stała się obiektem żartów swoich przyjaciół. Ulises przystaje na propozycję.
MJ chce odejść, tylko przeszkadza Alexowi. Sprzeda mieszkanie i odda Alexowi pieniądze. Podpiszą intercyzę, a potem się rozwiodą. Alex chce poczekać aż przekonają się, czy MJ jest w ciąży. Dziewczyna jest pewna, że nie. Alex chce wiedzieć, co do niego czuje, niedawno mówiła, że go kocha. MJ też chce wiedzieć, co do niej czuje, czy w jego uczuciu jest więcej miłości czy obsesyjnej chęci odegrania się na Brunie. Alex mówi jej, że jedyna rzeczą, o której może zapewnić jest to, że potrzebuje jej bardziej niż kiedyś. Obejmują się.
Następnego dnia Victoria zjawia się w jadalni, chce zobaczyć się z Alejandrem. Nie wie, czy przeczytał jej książkę, podejrzewa, że Alex już wyrobił sobie o niej zdanie. Nie chodzi mu o romans z Antoniem, ale o fakt, że Victoria zdradziła jego matkę. Alex dowiaduje się, że Bruno nocował w domu. MJ chce wiedzieć, czy przemyślał to, o czym rozmawiali wieczorem. Alex chce poczekać aż rozwiąże się sprawa ciąży. MJ jest gotowa sama wychować dziecko, ale Alex nie pozwoli, żeby jego dziecko wychowywało się z daleka od niego. MJ mówi, że być może to jest jego dziecko. Alejandro zapewnia ją, że skoro twierdzi, że przeżyła z nim swój pierwszy raz to on jej wierzy. MJ nie czuje się dobrze w rezydencji, nic nie robi. Alex radzi jej, by poszukała uczelni dla Pauli. Sam wybiera się do sypialni Bruna.
Alex mówi bratu, że ze względu na Victorię pozwala mu zostać w rezydencji, ale jeśli zbliży się do MJ wyrzuci go na zbity pysk. Przy okazji mówi, ze ma jego komórkę i może znajdzie tam wiele ciekawych rzeczy. Bruno chce dostać telefon z powrotem, ale Alex popycha go na łóżko. Bruno wybiega za Alejandrem i uderza go w plecy. Dochodzi do bójki. Roberto i Ulises próbują rozdzielić mężczyzn. Victoria również próbuje przemówić im do rozsądku. W czasie szarpaniny Bruno uderza Victorię, a ta traci przytomność. Bruno wykrzykuje, że to wszystko wina Alejandra, który pierwszy zaczął bójkę. Ulises i Roberto wyprowadzają Bruna do ogrodu. Roberto mówi Brunowi, że nie powinien zbliżać się do żony Alexa, ana co Bruno stwierdza, że MJ nie jest jego żona, nienawidzi go i poprosiła Bruna o pomoc. Roberto wypomina mu wczorajszą kłótnię z MJ. Bruno przypomina im, ile jest wart majątek Lombardów, który stary zapisał Alejandrowi. Roberto stwierdza, że jednym sposobem na jego odzyskanie jest śmierć Alexa. Jest zdezorientowany, ale Ulises nie ma wątpliwości, że Bruno planuje śmierć brata.
MJ mówi Pauli, że nie chce zajść z ciążę. Alex chce od niej tylko seksu. Jeżeli okaże się, że nie jest w ciąży zamierza się wyprowadzić. Nie może mieszkać w tym domu, narażona na pogardę jego rodziny i groźby Bruna. Paula pyta się, czy jest zakochana w Alejandrze. MJ nie wie, także nie wie, czy Alex jest w niej zakochany. Pielęgniarka zawiadamia je, że Pedro może już chodzić o własnych siłach. Victoria odzyskała już przytomność i odpoczywa w swojej sypialni. Raquel wyrzuca jej, że nie powinna rozdzielać tych dwóch troglodytów. Victoria nie zwraca na nią uwagi, jest szczęśliwa, że Alex jest przy niej, bo sadziła, że nie będzie chciał jej widzieć. Alex zapewnia ją, że wszystko będzie dobrze. Bruno wbiega do pokoju i zapewnia matkę, że nie chciał jej uderzyć. Raquel chce wiedzieć, o co poszło. Bruno utrzymuje, że Alex go zaczepił.
Roberto nie może uwierzyć, że Bruno chce śmierci Alexa. Szwagier musiał zwariować. Nie zamierza w tym uczestniczyć, nie jest morderca. Opowiada Ulisesowi o wczorajszej kłótni między MJ a Brunem. Podejrzewa, ze tych dwoje znało się wcześniej. Może Alex przedstawił narzeczoną bratu, tylko o tym zapomniał. MJ dowiaduje się o bójce i wypadku Victorii. Mówi Pauli, ze to jej wina i chce jak najszybciej wyprowadzić się z domu. Bruno jest na nią wściekły, że przekazała komórkę Alejandrowi. MJ mówi mu, że Alex wie już o jego szantażu. Bruno ostrzega ja, że jego groźba jest wciąż aktualna. Hernan bada Victorię, wątpi w jej wersję wydarzeń (upadek ze schodów). Alex opowiada Fernandowi o bójce z Brunem. Fernando mówi mu, że musi jak najszybciej skończyć z ta sprawę, tym razem nawet Victoria ucierpiała. Felipa dzwoni do Alexa i mówi o stanie Victorii. Fernando pyta się, czy powinien ją odwiedzić.
Bruno przysięga matce, ze Alex go sprowokował, a pobili się dlatego, że wrócił do domu. Raquel wykrzykuje, że to wszystko wina MJ i trzeba wyrzucić ją i jej rodzinę. Fernando odsłuchuje nagrania z komórki Bruna. Zastanawia się, czy to nie jest prawda, ale Alex wierzy w niewinność Pedra i MJ. Podejrzewa, że Bruno po niepowodzeniu jego planu chce chociaż zatrzymać MJ. Do Alexa dzwoni komendant policji. Zatrzymali Chucho, gdy próbował sprzedać zegarek, który dostał do Alexa. Prosi Alexa, by przyjechał go zidentyfikować. Fernando podejrzewa, ze MJ miała kolejnego wspólnika. Alex nie wierzy w to, gdyby Chucho był przekupiony dobiłby go zamiast się nim opiekować. Fernando wytyka mu, że wszystko tłumaczy na korzyść MJ. Przez jego podejrzenia rywalizację z Brunem cierpi cała rodzina, a zwłaszcza Victoria. Alex odnośni wrażenie, że Fernando troszczy się tylko o nią i pyta wprost, czy jest w niej zakochany. Fernando nie ma nic do powiedzenia, a Alex nie naciska, jest mu przykro, że tak często się sprzeczają.
Maura mówi Ulisesowi, że MJ jest jedną wielką tajemnicą. Wciąż ma nadzieje, ze Alex do niej wróci, obiecał się rozwieść. Ulises opowiada o bójce u Lombardów i o tym, że Bruno powiedział,że MJ nie jest żona Alexa. Nie może doczekać się spotkania z MJ, ale Maura radzi mu, by nie robił sobie złudzeń. Fernando zauważa, że Alex zmienił się od czasu wyjątku. Problem w tym, że jego wątpliwości wywołują słowa MJ. Alex pyta się, czy Fernando uważa ja za krętaczkę. Fernanda martwi to, że jej obecność przysparza tylu nieszczęść jego rodzinie. MJ pyta się Felipy stan Victorii i prosi, by przekazać jej, że jest jej bardzo przykro. Victoria już nie wie, co myśleć o MJ. Nie może przestać myśleć o synach, bili się, jakby chcieli się pozabijać. Cieszy się z troski Alexa, może jej wybaczy. Felipa jest pewna, że tka, to dobry chłopak. Zastanawia, czemu się pobili. Bruno nie powinien zwracać uwagi na żonę brata. Victoria mówi jej, że każdemu wydaje się, że to co mu się przytrafia jest wyjątkowe, ale tak naprawdę przezywa tę samą co zawsze historię.
Fernando zwierza się przyjacielowi, ze bardzo kocha Victorie i uważa ją za nadzwyczajna kobietą. Alex przyznaje, że w pierwszej chwili bardzo go rozczarowała, ale teraz pamięta jak cudowną kobietą jest Victoria. Opowiada Fernandowi o książce napisanej przez nią. Fernando podziwia jej inteligencję i siłę, ale nigdy nie odważył się opowiedzieć jej o swoich uczuciach. Dla niego wiek nie ma znaczenia ale dla Victorii pewnie tak. Zadowoli się odwiedzaniem jej, to jego niespełniona miłość. Miłość nie patrzy na rasę, wykształcenie wiek, ale ich otoczenie jest bardzo uprzedzone. Fernando pyta się, czy Alex kocha MJ. Ten nie wie, ale dziewczyna bardzo mu się podoba i czuje potrzebę chronienia jej. Paula opowiada ojcu o bójce. MJ uważa, ze t jej wina. Pedro chce się wyprowadzić. Za pieniądze z mieszkania mogą rozkręcić jakiś uliczny interes. Paula nie chce o tym słyszeć i odchodzi. Pedro pyta się Mj, czy ciężko byłoby jej rozstać się z Alexem. MJ już raz zakochała się w niewłaściwym mężczyźnie i nie chce zrobić tego ponownie, bo to bardzo woli.
Victoria chce, żeby Alex powiedział jej, czemu się pobił z Brunem. Domyśla się, że poszło o MJ, ale Alex nie chce o tym rozmawiać. Czeka ich poważna rozmowa, jak tylko przeczyta jej książkę. Nie powiedział rodzeństwo prawdy, zostawia to Victorii. Ulises pyta się Maury, czy wierzy, ze wyjdzie za Alexa. Maura jest pewna, ze tak, jest bogata, ładna, nie ma reputacji łatwej. Ulises chce wiedzieć, ile mu zapłaci. Chce pójść z nią do łóżka,a le Maura mówi mu, że za takie usługi zapłaci mu Raquel. Pedro i MJ mówi Alexowi, że chcą się wyprowadzić, ale ten nie chce o tym słyszeć. Prosi MJ, by towarzyszyła mu w podróży. Opowiada jej o Chucho. Chce, żeby z nim pojechała, bo Bruno na nowo zamieszkał z nimi i nie chce problemów. Przed dom zajeżdżają Maura i Ulises. Alejandro przedstawia Ulisesowi swoją żonę.


Odcinek 17
Ulises jest zachwycony Marią Jose i natychmiast przechodzi z nią na „ty”. Raquel wyśmiewa jego brak gustu. Ulises flirtuje z Raquel na oczach Roberta, który nie ma nic przeciwko temu. Gdy Maura i Raquel zostają same rozmawiają o Ulisesie. Maura zauważyła, że ich przyjaciel nie odgrywa oczu od Raquel, a ta przyznaje, ze ma na niego ochotę. Maura chce odzyskać Alejandra, uważa, że jeśli znowu zaczną ze sobą sypiać wszystko wróci do normy. Proponuje Raquel, by wymyśliły jakiś plan odbicia Alexa. Ulises opowiada Robertowi, jak tolerancyjni i liberalni są europejczycy. Roberto wspomina ich romantyczną przygodę. Chucho tłumaczy policjantom, że nie ukradł zegarka Alexowi, tylko dostał g w zamian za uratowanie mu życia. Policjant radzi mu się modlić o pomoc, bo Alex nic nie pamięta.
Alex zawozi MJ na miejsce wypadku i opowiada jak do niego doszło. MJ mówi, że dzięki Bogu uratował się. Alex chce wiedzieć, co zrobiłaby gdyby nie przeżył, czy przyjęłaby Bruna i zagarnęła jego majątek. MJ przypomina mu, że o niczym nie wiedziała, a Bruno ją szantażował. Chce wiedzieć, czemu ją tu przywiózł, czy po to, żeby ją dręczyć. Wykrzykuje, że już powiedziała mu cała prawdę i oddała mu się. Ma dość tych wątpliwości i nie chce go nigdy więcej widzieć. Alex biegnie za nią i oboje lądują na ziemi. MJ krzyczy, że woli już umrzeć niż znosić wątpliwości Alexa i groźby Bruna. Alex prosi ja o wybaczenie. Czasem nachodzą go wątpliwości dlatego ja wypytuje. Przyznaje, że wszyscy uważają, że zwariował, bo wierzy w każde jej słowo. MJ chce więc się
rozwieść, ale Alejandro pragnie tylko żyć z nią szczęśliwie. Przytulają się, a MJ nie przestaje płakać. Wieczorem przyjeżdżają na komisariat. Alex upewnia się, czy Mj nie zraniła się i czy nie chce pójść do lekarza. Całują się.
Chucho błaga Alexa, by powiedział policji, że podarował mu zegarek. Alex obiecuje, że wszystko im wytłumaczy. Nie udaje mu się jednak porozmawiać z komendantem, który poszedł już do domu. Muszą zaczekać do jutra i złożyć nowe zeznania. MJ przychodzi do kościoła i prosi boga o pomoc. Boi się zakochać, nie wie, czy Alex nie chce jej wykorzystać. Wie, że żyje w grzechu, bo nie są małżeństwem. Nie wie, co zrobi, gdy okaże się, że jest w ciąży. Modli się, by Bóg ją oświecił. Przed kościołem spotyka Alexa, który pyta się, o co się modliła. Dziewczyna odpowiada, ze o spokój. Alex też pragnie spokoju. Okazuje się, że wiele ich łączy. Paula chce wiedzieć, co Pedro myśli o pomyśle MJ i ich wyprowadzce. Pedro nie zauważył, by go tu źle traktowano. Podejrzewa, ze MJ choć się do tego nie przyzna jest zakochana w Alexie. Paula uważa, że on tez jest w niej zakochany. Pedro boi się, że do czasu aż znużą go kłopotu, których mu przysparzają. Ich rozmowę przerywa nadejście Bruna, który szuka MJ. Paula mówi mu, że siostra wyjechała z Alexem. Widocznie Alex nie potrafi już rozstać się ze swoją żoną. Mówi tez, ze Erik ma ja jutro zawieźć na uczelnię. Pedro mówi córce, że nie powinna zadzierać z Brunem.
Alex przyprowadza MJ do pokoju hotelowego. MJ nie chce spać w jednym łóżku, więc Alex zgadza się spać na sofie. Proponuje jej, żeby postarali bliżej się poznać, ale MJ jest zbyt zmęczona i chce się położyć. Alex męczy się na sofie i przychodzi do łóżka MJ. Gdy budzi się rano dziewczyna już bierze prysznic. MJ mówi Alexowi, że wczoraj była w kościele i zrozumiała, że ich małżeństwo nie jest ważne. Aleajndro odsuwa kabinę prysznica i oświadcza, ze upłynął już miesiąc na anulowanie małżeństwa. Mj chce wiedzieć, czemu jej o tym nie powiedział. Alex tłumaczy, że zapomniał, a potem już nie chciał jej o tym mówić, czy tak ciężko jest to zrozumieć. MJ chce zaprotestować, ale ucisza ją pocałunkami. Oboje wyznają sobie miłość i kochają się.
Alex zapewnia komendanta, że Chucho jest niewinny. Komendant przypomina, że Alex cierpiał na pewne problemy psychiczne i chce się upewnić, że Chucho jest niewinny. Alex zapewnia go, że wszystko pamięta. Chucho wychodzi na wolność i dziękuje Alexowi. Lombardo daje mu plik banknotów i wizytówkę z adresem, pod którym znajdzie pracę. Pyta się o kobiete, która jechała z nim w czasie wypadku. Chucho mówi mu, że w Czerwonym Krzyżu znajduje się jakaś ranna kobieta. Raquel mówi Maurze, że nie może już znieśc obecności Pauli. Przyjaciółka wytyka jej, że nie ustaliła nic na temat Alexa i MJ. Każe jej bardziej się przyłożyć, podsłuchiwać jeśli trzeba. Fernando przychodzi odwiedzić Victorię. Ta zgadza się go przyjąć, to prawie członek rodziny.
Alex i Erick planują zabicie Alexa. Erick obawia się, ze nowa próba od razu ściągnie podejrzenia na Bruna. Ten postanawia zrobić z siebie ofiarę. Victoria opowiada Fernandowi, jak przeraziła ją bójka synów. Boi się też o psychikę Alexa. Fernando zapewnia ją, ze wczoraj Alex był bardzo rozważny. Jest zakochany w MJ, co martwi Victorię. MJ wydaje się dobrą dziewczyną, ale opowiada Alexowi rzeczy, które przerażają Victorię. Alex i MJ odwiedzają Lupe, kobietę która z nim podróżowała. Alex obiecuje, że będzie wypłacał jej miesięczną pensję i pieniądze na naukę dla syna. MJ jest pod wrażeniem zachowania męża, ale on uważa, że postępuje sprawiedliwie skoro tamten człowiek zginął z jego winy. Chce pojechać do miasteczka MJ, by coś ustalić.
Fernando mówi Victorii, że zakochany nie zważa na różnice klasowe, wieku itp. Victoria obawia się, że rodzina MJ zamieszana jest w jakieś oszustwo, którego ofiar padł Alex. Raquel słyszy ich rozmowę. Felipa nakrywa Raquel na podsłuchiwaniu. Raquel wykrzykuje ze Alex nigdy nie ożenił się z MJ. Domaga się wyjaśnień do matki. Fernando mówi jje, że Alex na początku nie pamiętał, że się ożenił, ale już oprzytomniał. Raquel mu nie wierzy. Mówi, że trzeba donieść na MJ. Fernando straszy ją skandalem, ale Raquel jest gotowa na wszystko byleby pozbyć się ich z domu. Fernando tłumaczy,że istnieje akt ślubu, poza tym Alex uznał MJ za swoja żonę. Bruno słyszy tę kłótnię Raquel opowiada bratu, co usłyszała. Bruno każe jej siedzieć cicho, bo Alex wyrzuci ją i jej męża z rezydencji. Poza tym Alex już szykuje dokumenty rozwodowe Fernando nie zamierza tego potwierdzać i odchodzi. Bruno zapewnia, że mówi prawdę.
Alex i MJ przyjeżdżają do miasteczka dziewczyny. MJ obawia się, co się stanie, gdy Alex znajdzie dowody na winę Bruna. MJ mówi mu, że miała komplet kluczy do mieszkania Bruna. Alex pokazuje zdjęcie Bruna gospodyni, ale ona go nie pamięta. MJ zauważa, że Alex jest o nią zazdrosny. Alex otrzymuje akt ślubu. Sędzia, który go udzielił zrezygnował z pracy. Fernando relacjonuje Victorii kłótnię z Raquel. Victoria uważa, że Bruno nie może być taki zły, skoro powstrzymał Raquel. Uważa, że byłoby lepiej, gdyby Alex i MJ rozwiedli się. Fernando mów jej, ze już za późno na unieważnienie małżeństwa. Victoria chce usłyszeć, co Fernando sądzi na temat oskarżeń MJ pod adresem Bruna. On nie wie, co ma myśleć, może kłamie z jakiego powodu, ale może tez mówić prawdę. Victoria podejrzewa, że za tym wszystkim może stać ojciec dziewczyny albo jego wspólnik.


Odcinek 18
Victoria prosi Fernando o szczerość. Ufa mu i oczekuje od niego tego samego. Pyta go co on myśli o tym wszystkim. Paula cieszy się z powodu swoich studiów. Gdy tylko zda egzamin, z powrotem zostanie przyjęta na uczelnię. Maria Jose pyta Alexa co on o niej sądzi i jaką opinię na jej temat ma jego rodzina. Alex mówi, że tylko Fernando i Victoria są poinformowani o tym co się dzieje. Fernando ma wątpliwości, a Victoria – co jest normalne – stara się bronić Bruno. Alejandro chce wyręczyć Marię Jose i zamierza porozmawiać z Victorią. Dziewczyna pyta Alexa co ma zrobić, gdy Victoria zachce z nią rozmawiać. Pyta czy Alex chce, aby to ona była tą, która okłamie jego matkę, czy ma zaprzeczyć i powiedzieć, że wszystko to co wcześniej mówiła nie było prawdą. Alejandro zapewnia ją, że sam coś wymyśli, a ona niech powie tylko to, że wzięli ze sobą ślub. Paula żali się Erickowi, że siostra nie pozwala jej cieszyć się nowym życiem. Raquel, Maura, Lisette i Ulisses rozmawiają w jacuzzi. Raquel uważa, że Maria Jose wyszła za kogoś kto posłużył się danymi Alexa, potem planowali go zabić, aby zgarnąć całą fortunę Lombardo. Dołącza do niech Roberto i szybko zostaje poinformowany o tym, że Maria Jose tak naprawdę nigdy nie wzięła ślubu z prawdziwym Alexem. Maura zapewnia, że to nie jest żadna głupota, ani plotka – Raquel usłyszała to od Victorii podsłuchując jej rozmowę z Fernando. Ezquiel przybiega do Felipy z nową wiadomością. Mówi, że to Maria Jose sprowokowała wypadek Alexa i to ona chciała się go pozbyć w nadziei, że otrzyma cały spadek. Felipa prosi, aby Ezequiel nie powtarzał tego nikomu więcej. Najbardziej martwi ją to, że Raquel, znana ze swojej gadatliwości i plotkarstwa, rozpowie wszystko swoim koleżankom, a to może grozić wywołaniem skandalu. Lokaj mówi, że pracuje w tym domu od bardzo wielu lat i zżył się już z całą rodziną, szczególnie z Alexem i Victorią. Do domu Alexa przychodzi Chucho, jest zachwycony tym co widzi. Przedstawia się i krótko wyjaśnia kim jest, wspomina o wypadku i o tym, że uratował życie Alexa. Ezequiel jest zniesmaczony jego widokiem, każe mu się wykąpać i zmienić ubranie. Chucho mówi, że się nie myje, bo nie ma wody. Do salonu wchodzi Felipa i wita Chucho znacznie milej. Proponuje mu, aby ten poszedł z nią do kuchni i coś zjadł, na pewno jest głodny. Chucho mówi, że najpierw musi się umyć, bo tak rozkazał pan Ezequiel. Felipa nie traktuje poważnie rozkazów Ezequiela, śmieje się z niego i mówi, żeby się zamknął. Ezequiel poirytowany krzyczy, że nie pozwoli, aby Felipa odnosiła się do niego w taki sposób, bez szacunku. Roberto zarzuca Raquel, że nie myśli o tym, co mówi. Zajmuje się tylko plotkami i robi sensację z byle czego. Zapewnia ją, że Victoria nie wybaczy jej tego, że wywoła skandal. Bruno mówi, że Maria Jose jest głupia, dobrze wie, że Alex nie traktuje jej poważnie, zależy mu tylko na tym żeby z nią sypiać. Wieczorem Alex i Maria Jose wracają do domu. Alex radzi żonie, aby odpoczęła i zjadła kolację. Ezequiel informuje Alexa, że do jego domu przybył Chucho. Alex odwiedza Victorię i pyta o jej samopoczucie. Mówi, że muszą porozmawiać o czymś bardzo ważnym, co na pewno wywoła u niej zdenerwowanie. Jego ślub z Marią Jose był prawdziwy – zapewnia o tym matkę. Bruno nie ma z tym nic wspólnego, a wszystko to co jej wcześniej powiedział na jego temat, było wymyślone. Chucho je kolację i jest bardzo zadowolony. Felipa pyta go ile dałby jej lat. Mężczyzna zapewnia ją, że wygląda jakby była w kwiecie wieku. Felipa wyraża swoją wdzięczność Chucho i mówi, że wszyscy w tym domu powinni traktować go jak króla, bo uratował życie Alexa. Maria Jose jest zdenerwowana, usiłuje przekonać Alexa, że źle postąpił mówiąc o tym wszystkim swojej matce. Teraz ona pomyśli, że to Alex oszalał. Nie powinien jej oszukiwać, to co należy zrobić to powiedzieć jej prawdę. Do Alexa dzwoni Fernando. Alex opowiada mu o tym co robił cały dzień. Opisuje przebieg śledztwa. Fernando informuje przyjaciela, że rano wydarzyło się coś złego w jego domu. Raquel podsłuchała jego rozmowę z Victorią i usłyszała to, że Alejandro nigdy nie wziął ślubu z Marią Jose. Oboje obawiaja się, że wybuchnie nowy skandal, gdy tylko Raquel zacznie mówić o tym wszystkim dookoła. Chucho rozmawia z Alexem i dziękuje mu za wszystko. Mówi, że bardzo dobrze tu się czuje. Chucho poznaje ojca Marii Jose, rozmawiają. Alex udaje się do Raquel i przekonuje ją do tego, że Maria Jose jest jego prawdziwą żoną, naprawdę wzięli ze sobą ślub. Zabrania jej źle wyrażać się o Marii Jose, jego żona ma takie same prawa jak on. Raquel nie wierzy Alexowi. Mówi, że jedyne co obchodzi Marię Jose to pieniądze, które zamierza zdobyć. Wmawia mu, że żona go oszukuje i używa podstępu. Alex zapewnia ją, że tak nie jest – Maria Jose szczerze go kocha. Raquel uwodzicielsko patrzy na Alexa mówiąc mu, że potrzebuje prawdziwej kobiety, która będzie go kochać. Alex odpycha ją, jest zbulwersowany i zdziwiony jej zachowaniem, tłumaczy, że przecież są rodzeństwem. Raquel o tym nie wie i szuka usprawiedliwienia wyjaśniając mu, że wcale nie są ze sobą spokrewnieni. Victoria jest zaskoczona tym, co powiedział jej Alex. Felipa nie wierzy, w to ani trochę, daje Victorii do zrozumienia, że Bruno naprawdę jest winny, a Alejandro mówi Victorii to, co ona chce usłyszeć. Victoria jest zaniepokojona, chce porozmawiać z Marią Jose, jest ciekawa co ona ma jej do powiedzenia. Alex powiadamia Marię Jose, że Raquel podsłuchała rozmowę jego matki z Fernando. Ulisses przekonuje Roberta, że warto powalczyć o tak wielką ilość pieniędzy i pomóc Bruno zrealizować jego plan. Alex zapewnia Marię Jose, że jeżeli będzie mówić prawdę to zacznie działać przeciwko sobie. Paula wypytuje siostrę jak poszło, Maria Jose nie jest zadowolona, nie znaleźli niczego przeciwko Bruno. Victoria schodzi na dół i prosi Marię Jose na moment do siebie, chce z nią porozmawiać. Victoria mówi, że nie jest taka ślepa i widzi, że coś jest nie tak, dlatego prosi, aby Maria Jose była z nią całkowicie szczera. Zadaje jej pytanie czy wyszła za Alexa czy nie. Maria Jose nie jest w stanie ukryć swojego zdenerwowania. Mówi, że wzięła ślub z Alejandro Lombardo i jest jego żoną. Victoria każe jej przysiądz, że to nie ona oskarżyła o to wszystko jej syna. Maria Jose mówi, że to były pomysły Alexa. Zapewnia, że ona nie zbliży się do Bruno. Victoria idzie do pokoju Bruna i oznajmia mu, że skończyły się już oskarżenia, które padały pod jego adresem. Wyjaśnia synowi, że wszystko było nieporozumieniem, a Alex ucierpiał w wypadku i miał problemy z głową. Bruno pyta matki co ona myśli o tym wszystkim. Czy nie wygląda to tak jakby Alejandro oszalał? Victoria zapewnia Bruno, że Alejandro jest zdrowy, zachowuje się już spokojnie i wraca do pełnej sprawności umysłowej, po prostu zdał sobie sprawę z tego, że niesłusznie go oskarżał. Najbezpieczniej byłoby zrobić kolejne badania, aby postawić jasną diagnozę i sprawdzić czy uderzenie, którego doznał podczas wypadku nie spowodowało jakichś poważniejszych zaburzeń neurologicznych. Bruno nie sądzi by Alex miał ochotę poddawać się następnym badaniom. Victoria zobowiązuje się do tego, że go przekona. Bruno wmawia Victorii, że Alejandro nie jest zdolny do tego, aby stać na czele firmy. Ma kłopoty z pamięcią i wymyśla rzeczy, które nie mają nic wspólnego z rzeczywistością. To może zaszkodzić firmie. Ezequiel każe Chucho wstać i natychmiast iść się przebrać w mundurek. Chucho jest zaskoczony i pyta czy idą na wojnę. Dostaje swój klucz i pracę w domu Alexa. Victoria dzwoni do Hernana i martwi się bardzo o stan zdrowia psychicznego Alexa. Bruno zarzuca mu porywczość i agresję. Wychodzi na jaw to, że Victoria wcale nie spadła ze schodów tylko została uderzona podczas bójki synów. Bruno ponownie przekonuje Victorię o tym, że Alejandro nie powinien być dyrektorem firmy. Fernando ma za złe Alexowi, że okłamał Victorię. Teraz ona będzie myśleć, że Alex zwariował i nie kontroluje tego, co mówi. Alex twierdzi, że to był jeden jedyny sposób na to, aby uchronić Marię Jose. Fernando nie popiera zachowania Alexa. Wpadł on w sieć kłamstw, z której trudno będzie się wydostać. Już drugi raz pojechał szukać dowodów przeciwko Bruno i niczego nie znalazł. Sugeruje mu, że być może faktycznie to było urojenie z jego strony, ale Alex nie daje za wygraną. Bruno jest inteligentny i z pewnością kryje się jak może – tak sądzi Alex i jest przekonany, że to właśnie on chciał go zabić. Victoria zabrania Bruno zbliżać się do Marii Jose. Maura mówi Ulissesowi, że jeśli prawdą jest to co mówiła Raquel i Maria Jose nie znała wcześniej Alexa to ktoś z rodziny musiał ją znać. Lisette oznajmia, że obie mają sekret. Maura wyjawia Ulissesowi, że Maria Jose ma wspólnika, który jest jej kochankiem.Odcinek 19
Paula wyraża swoje zdumienie, w sprawie zachowania Alejandra, nie jest w stanie zrozumieć dlaczego woli być uważany za wariata, niżeli wydać Bruna. Siostra tłumaczy , że i tak na razie nie ma wystarczających dowodów przeciwko niemu, a Alex nie chce dodatkowo niepokoić Victorii. Pedro, przyznaje mu rację, i stwierdza że to dobry człowiek, a Maria Jose miała szczęście trafiając na takiego partnera. Paula stwierdza, że najlepiej było by gdyby uciekli od tych problemów. Jednak siostra neguje jej pomysł, wiedząc jak ważna dla Alejandra jest firma, i odpowiedzialność jaką powierzył mu ojciec. Paula oznajmia, że w takim razie Bruno się nie odczepi od nich. Raquel po uprzedniej nocy czuje się źle. Roberto pyta ją gdzie tym razem się „bawiła”. Raquel mówi, że była w domu, i nie musi nigdzie wychodzić. Pyta się gdzie męża gdzie on przebywał całą noc. Roberto mówi, że spędził mile czas ze swoim przyjacielem Ulisessem. Raquel pyta męża, dlaczego tak się od siebie oddalili. Ten stwierdza, że od jakiegoś czasu już go nie interesuje i jeżeli chce namiętności, to niech jej poszuka w innym miejscu, ale tak aby rodzina się o tym nie dowiedziała. Raquel oburzona, mówi że najpierw wolałaby się rozwieść. Natomiast on stwierdza, że w takim razie będzie musiała go spłacić. Pedro wypytuje się MJ o możliwą ciążę, ta stwierdza, że być może i zaszła w ciąże. Ojciec zapewnia córkę, że to nic złego, jeśli kochają się z Alejandrem. Maria Jose tłumaczy ojcu, że ich małżeństwo jest ważne, tak więc wszystko jest tak jak być powinno. Paula pyta się MJ, czy planują ślub kościelny. MJ zażenowana śmiałym pytaniem siostry mówi, że nie rozmawiała na ten temat z Alexem. Ulisess pyta się Roberta, dlaczego jest taki zdenerwowany, przyjaciel mówi mu, że miał kolejną sprzeczkę z Raquel i już ma tego dosyć. Ulisess ciekawy zdania Roberta na temat planu Bruna, pyta się co on o tym sądzi. Roberto mówi, że nikogo nie zabił jeszcze i nie zrobi tego, tym bardziej ,że z Alexem się dogadują. Ulisess natomiast stwierdza, że zgadza się ale nic nie szkodzi zapoznać się z planem Bruna. Paula mówi siostrze, że jest lekko zdenerwowana egzaminem jaki ją czeka, ale wie że nie może zawieźć Alexa, który tak jej pomaga i postara się dać z siebie wszystko. Ezequiel rozmawia z Felipe, na temat Chucho, mówi jej, że mężczyzna nie zrobił na nim dobrego wrażenia i nie nadaje się do niczego. Felipa odpiera zarzuty wobec wybawiciela Alexa, twierdzi że to porządny człowiek i należy mu się szacunek, za to że ocalił od śmierci Alejandra. W ten do kuchni wchodzi odświeżony i uśmiechnięty Chucho, pyta się majordomusa co będzie należało do jego obowiązków. Ezequiel drwi sobie z Chucho, za to Felipa wymyśla aby pracował jako służący rodziny Marii Jose. Niespodziewanie wchodzi Raquel, która wygania biednego mężczyznę z kuchni. Felipa oznajmia jej, że i tak ostatnie słowo należy do Alexa i Victorii, i zaraz po ich powrocie zapyta ich co dalej z mężczyzną.Bruno chce porozmawiać z Marią Jose, ta jednak zamyka drzwi i ucieka do ogrodu. Bruno wraca do swojego pokoju i dzwoni do adwokata, chce z nim pilnie rozmawiać. Maria Jose spotyka w ogrodzie Chucho. Starszy pan mówi MJ, że nudzi się i nie wie co robić z wolnym czasem, opowiada jak wyglądał jego dzień w poprzednim miejscu zamieszkania. Wraz z Marią Jose ucinają sobie pogawędkę.
Raquel, Maura i Lizzett rozmawiają między sobą. Raquel prosi dziewczyny aby nie mówiły nikomu więcej o tym co od niej usłyszały. Maura nie potrafi się nadziwić, dlaczego Alex tak broni MJ. Wymyślają, że być może MJ była szantażowana, a dobroduszny Alex dał się na to nabrać. Maura jest wściekła, dobrze wie że czasem litość prowadzi do łóżka. Zaprzyjaźniony doktor rodziny Lombardo odwiedza Alexa w biurze, namawia go do wykonania badań. Paula jest szczęśliwa, zdała egzamin, informuje o tym Ericka, i wyraża nadzieję, że być może Alex kupi jej samochód . Fernando również wyraża zadowolenie, że Alejandro jednak zdecydował się wykonać badania. Pyta się przyjaciela, czy nie ma nic przeciwko temu ,aby zabrał Victorię ze sobą na wystawę, która może ją zainteresować. Alex mówi, że ma jego pełne poparcie, aczkolwiek to Victoria musi się zgodzić.Bruno rozmawia z członkiem zarządu o Alexie. Opowiada mu, że po wypadku stał się nieznośny, uważa że wszyscy chcą go zabić. Wyraża opinię, że ktoś taki nie może prowadzić taką firmą, przedstawia propozycję swojej osoby na prezesa firmy na miejsce Alejandra.Alejandro wraca do domu, w tym czasie dzwoni do domu Ulisess podając się za przyjaciela Marii Jose. Alex pyta się kim jest ta osoba, jednakże Ulisess nic nie odpowiada. W korytarzu Alex spotyka Chucho, pyta się jak się czuje i czy ma już pracę. Chucho odpowiada, że będzie służącym rodziny MJ, chce on także oddać Alexowi zegarek jaki dostał od niego za uratowanie mu życia. Alejandro nie chce zegarka, ale proponuje mu odkupienie go. Starszy pan jest zaskoczony, czuje się onieśmielony i wielokrotnie dziękuje za taką ilość pieniędzy. Alex następnie udaje się do gabinetu porozmawiać z Victorią. Oddaje jej książkę, którą dała po do przeczytania opisującą historię miłości jej i jego ojca Antonia. Alex wypytuje Victorię o pierwszego męża, a także o swoją matkę. Alex ubolewa, że umarła przy jego narodzinach. Victoria go pociesza mówiąc, że taka była wola Boża, i że jest szczęśliwa iż Alex przyszedł na świat. Victoria pyta się Alejandra, co on o niej właściwie myśli, jak ją ocenia. Alex mówi, że kocha ją bo zawsze była dla niego czułą, troskliwą matką. I usprawiedliwia ją, gdyż wie jak bardzo kochała jego ojca. Alejandro przychodzi po MJ do pokoju, ta pokazuje mu medalik jaki dostała od Bruna w dniu ślubu, ma nadzieję, że ten przedmiot pomoże zlokalizować jubilera, który pomógłby wskazać Bruna. Alejandro obiecuje, że spróbuje się dowiedzieć, czy może to pomóc. W korytarzu mówi rozmawiają o miłości. Chucho pokazuje Pedro pieniądze jakie dostał od Alexa. Cieszy się z nich bardzo Roberto spotyka uradowaną Paulę, ta oznajmia mu, że zdała egzamin i została przyjęta na studia. Roberto zaprasza ją do ekluzywnej restauracji, aby uczcili sukces Pauli. Paula przekazuje ojcu nowinę o studiach, poznaje także Chucho. Ulisses spotyka się z Maurą i Lizzett, mówi im o telefonie jaki wykonał do MJ, i o tym że Alex odebrał słuchawkę. Zastanawia się co zrobi, gdy odbierze MJ, dziewczyny podpowiadają mu co ma robić. Ulisess daje do zrozumienia, że może bawić się w te gierki, ale nie za darmo i że musi gdzieś mieszkać. Alex rozmawia z MJ, na temat swojej rozmowy odbytej wcześniej z Victorią, mówi że jeszcze to wszystko nie jest dla niego łatwe do zrozumienia. MJ przekonuje go, aby nie oceniał decyzji jakie podjęli Victoria i jego ojciec. Ulisess pyta się Lizzett czy ma chłopaka i pyta czy nie mogliby stać się jeszcze bliższymi przyjaciółmi. Maura przychodzi z czekiem, daje go Ulisessowi. Gdy ten wychodzi usatysfakcjonowany, mówi siostrze aby nie dawała się nabrać na jego słodkie spojrzenie. Przypomina, także o jego orientacji seksualnej, Lizzett robi sobie, żarty i mówi że mężczyźni Bi są najlepszymi kochankami, poczym zapewnia Maurę, że nie jest głupia i wie co robi. Maria Jose martwi się, że Alex ma przez nią tyle problemów, i mówi mu, że lepiej byłoby gdyby się rozstali. Alex zapewnia jednak, że bez niej byłoby mu jeszcze trudniej. Nagle podchodzą do nich Paula i Roberto. Paula chwali się że zdała egzamin .Alex i MJ dalej prowadzą rozmowę. Alex pyta się jej co ona do niego czuje, dziewczyna wymija się mówiąc, że wolałaby teraz o tym nie rozmawiać, gdyż nie czuje się pewnie ciągle będąc napiętnowaną przez Bruna. W tym samym czasie przy innym stoliku rozmawiają, Paula i Roberto, Roberto próbuje wypytać Paulę o to co łączy tamtych dwoje, Paula jednak ucina rozmowę, schodzą na rozmowę Raqueli, Paula pyta dlaczego nie rozwiedzie się z nią skoro tak jej nie znosi, on natomiast opowiada jej, że lubi korzystać z majątku rodziny, a po za tym dla Raquel to byłoby zbyt wiele, rozwód nie wchodzi w grę. Alex i MJ udają się do Cenote Samula, Yucatan.Maria Jose jeszcze raz opowiada mu swoją historię, jak to poznała Bruna, jaki był dla niej dobry i kochający, i jak to wszystko wpłynęło na to, że dała się ponieść emocjom i w rezultacie oszukać. Gdy wszystko wyszło na jaw, zaczęły się groźby z jego strony, co wystraszyło ją. Alex mówi jej, że od początku wiedział, że coś nie gra, ale czuł że ktoś za tym stoi, i to nie był plan MJ. Maria Jose wyraża podziękowanie dla Alexa, za to jaką obrał postawę, że był miły dla niej, dla siostry, dla ojca. Następnie mówi, czym jest dla niej miłość. Że przychodzi znienacka, wkrada się w serce po kawałeczku, z coraz większą siłą i intensywnością. MJ mówi, że na początku bała się zaufać Alexowi, obawiała się, że historia się powtórzy i znowu będzie wykorzystana. Ale teraz już bez skrępowania może mu powiedzieć, że zakochała się w nim jak głupia, i że ile wycierpi tyle wycierpi, i stanie się co Bóg chce, ale nie ma zamiaru powstrzymywać tego uczucia. Alex także zapewnia o swojej miłości i mówi, że również zakochał się głupiec.Odcinek 20
Alejandro żegna sie z matką i MJ. Mówi MJ, ze bardzo ją kocha, a ona że go tez. Sekretarka alejandra mowi Fernandowi, że o 5 po południu jest spotkanie dotyczące firmy i prezesury. Fernando jedzie do domów Lombardo. Alejandro w tym czasie robi sobie badania. Fernando rozmawia z Victorią o tym czego się dowiedział. Dzwoni do niej Gilberto i mowi o spotkaniu po południu dotyczączym firmy. Przychodzi Bruno i Victoria ma do niego pretensje o to co robi Alejandrowi (jeśli chodzi o jego prezesure). Bruno mówi, ze on nic takiego nie robi, ze alex ma coś z głową i dlatego nie może zarządzać firmą bo ma uraz po wypadku. Victoria się na to nie zgadza, ale Bruno nie zmienia zdania. Fernando mowi, że to zdrada Alejandra. Bruno nie chce czekać i mowi Fernando, żeby sie nie wtrącał. zaczynają sie bić i przychodzi MJ z Paulą. Fernando mówi, co chce zrobic Buno, a Mj wtedy na to, ze nie moze tego zrobić i wyznaje Victorii prawde o niej i jej rodzinie. Bruno ucisza MJ i ją bije. Wyłania się kolejna bójka. Victoria sie źle czuje. paula mowi ze to dom wariatów. Bruno wychodzi wściekły z domu i spotyka Ulisesa i Roberta. Oni każą mu sie uspokoić i Bruno zaprasza go do siebie aby porozmawiali. Victoria mowi Fernandowi, że chce porozmawiać z MJ, on się w końcu zgadza. Victoria rozmawia z Filipą o brunu i alexie i o tej całej sytuacji co własnie miała miejsce.
Paula i MJ rozmawiają z ojcem i opowiadają mu co się stało. W tym samym czasie Roberto, Ulises i Bruno rozmawiaja o alejandrze i o tym co sie stalo. Bruno jest wsciekły tez na Fernanda czemu on isę wtrąca. Fernando przychodzi do MJ i chce z nia porozmawiać. Omawiaja to, co ona własnie powiedziała Victorii. MJ mowi, że to prawda. Fernando mowi, ze wie, ale nie maja zadnych dowodow na to i martwi sie o Victorię. Fernando mowi, że Victoria chce z nia rozmawiać, a MJ na toze wie ze Alejandro będzie na nia zły za to, co powiedziała jego matce, ale ona musiała to zrobić. Roberto mowi do Ulisesa ze zna go i nie jest zdolny do morderstwa a ten na to, ze jest w stanie to zrobic. Fernado dzwoni do alejandra i pyta sie kiedy wraca i mówi Alexowi co zrobil i planuje Bruno. alejandro mowi, ze zabije Bruna, jest wsciekły.fernando go uspokaja, ze musi wrucic spokojny do domu. nastepnie przychodzi Bruno i rozmawia z Fernandem, który mowi, ze alejandro jest dla niego jak brat.
Victoria rozmawia z MJ, która mówi jej wszystko o Bruno, o niej i o wypadku alexa ze Bruno probował go zabić. Victoria nie chce w to wierzyć bo chodzi o jej własnego syna. W końcu mowi, że w porządk. Mj prosi, aby Victoria nic nie mowiła o tej rozmowie alexowi i Brunowi. Potem Victoria sie pyta jej czy kochają zie z aljandrem. ona mwi ze tak. Fernadoo pyta się Mj czy wszystko powiedziała Victorii ona mowi, że tak, ale nie sądzi aby Victoria jej uwierzyła. Nastepnie Fernando idzie do gabinetu, do Victorii i mowi,jej ze Lajandro skończył juz badania i juz leci do domu. Victoria mówi, Gilbertowi, że chcą przesunąc spotkanie o 2 godziny, a on to powtarza Brunowi. Victoria prosi fernada aby wrócił do biura i wszystkiego dopilnował. Mj znowu płacze bo Victoria jej nie wierzy, Paula pyta jej czy w takim wypadku muszą odejść z domu, ona mówi ze nie wie. Fernando sie dowiaduje ze spotkanie jest normalnie o 5.i zawiadamia o tym victorię. Jest spotkanie w firmie na którym nie ma alexa. Lekarz rodziny mowi, że to niespraiwedliwe, a Bruno na to ze sam lekarz mowił ze po wypadku alex miał komplikacje z glową. Bruno jedzie na alejandra, wszystko co najgorsze o nim mówi czlonkom zarządu. Victoria idzie na spotkanie. Victoria chce abyponownie Bruno jej powiedział dlaczego jest to spotkanie. Alejandro mowi Fernandowi, że zarza bedzie w firmie. Fernando mówi sekretarce zby zaniuosła Victori wiadomośc, która podał mu alejandro. lekarz i victoria bronią alexa i mowia ze b.dobrze zarządza firmą, a Bruno sienie zgadza i mowi, że Alex jest szalony i żąda zwolnienia go ze stolku prezesa. Lekarz hernan chce poczekac z decyzja az wróci alejandro. Alex ladauje i biegnie na spotkanie. Bruno mówi, że jest jedynym ktory moze zarządzac firmą i wtedy nadchodzi alex i przynosi wyniki badań. alejandro korzysta z okazji ze jest spotkanie i mowi, że jakis czas temu Bruno wzial od niego miliondolarow aby wyjechał zkraju i zwalnia jeszcze go z funkcji zastepczy prezesa firmy. Bruno wychodzi i alejandro mowi, ż ena jego miejsce kogos trzeba znaleźć i proponuje zeby fernando objął ta funkce, wszyscy sie na to zgadzają. Fernando mówi, ze nie moze sie na to zgodzić i motywuje to tym, ze nie może tego zrobic victorii ze względu na Bruna. alex probuje go przekonać, aby zmienił zdanie. Ulises chce porozmawiac z MJ, ale onamówi, że zrobia to kiedy indziej. Mj idzie do alexa i sie pyta co sie stało. On mówi, ze wszystko dobrze, ale nie chce o tym rozmawiac tylko chce całowac MJ. Victoria mowi Filipie jak jej jest wstyd za syna. Ale nie wierzy w to, że jej syn byłby w stanie kogos zabić.
Bruno mowi Ulisesowi i Robertowi co mial zamiar zrobic, ale Fernando zawiadomił Alejandro i we wszystkim on mu przeszkodził. Mowi o Hernanie, lakarzu i też o MJ ze wszystko powiedziala. Bruno wychodzi i Roberta opowiada o tym co podsluchała Raquel ze MJ i alex nie sa malżeńswtwem. Victoria rozmawia z Brunem i mówi mu, że co sięznim dzieje, ze alex jest jego bratem. On mowi, ze to nie prawda, a Victoria, że tak bo od dziecka byli razem i razem sie wychowali. Victoria mowi tez mu ze MJ wszystko jej powiedziała. Bruno sie pyta co... w tym czasie MJ mowi alejandrowi, że powiedziała wszystko Victorii. alejandro jest na nią zły, ze nie pomyślala o jego matce co ona moze czuc. Mj go przeprasza i mowi, ze mysłalam w tym momencie tylko o nim. Ezeqiel przynosi im kolacje. Bruno mowi Victorii ze to wszystko co MJ powiedziała jest klamstwem. Victoria pyat sie wowczas dlaczego wtedy on jej pomogł kiedy wyjechala. Bruno jest wściekły na Alexa ze on odebrał mu i raquel miłośc Victorii.Victoria mówi, ze to nie prawda. ze zawsze traktowali ich tak samo i mówi do Bruna ze on i Raquel też są dziećmi Antonia. Victoria mdleje i Bruno dzowni do ezeqiela by przyniósł leki i ezeqiel dzwoni do lekarza. Chucho mowi wszystko co sie dzieje Pedro co sie stało z Victorią.
Lekarz bada Victorie. Alex cieszy się,ze juz jest lepiej jego matce, a Bruno mów do niego, ze to nie jego matka. Alejandro mówi na korutarzu do Bruna ze to jego wina co sie stalo z matka. On mowi ze to nie prawda gdyz zasłabła jak wyznała mu prawde o tym, ze Antonio był ich wspólnym ojcem.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Paula23-12
Dołączył: 11 Lis 2009
Posty: 70
Przeczytał: 0 tematów


PostWysłany: Pią 17:12, 25 Gru 2009    Temat postu:

Hehe miałam właśnie je dodać , ale to nic Wink
Dalsze :

Odcinek 21

Alejandro pyta się Marii Jose, gdzie jest komórka, którą miała przy sobie, jest gotów przeszukać jej rzeczy. Dziewczyna podaje mu telefon i odsłuchują nagranie. Alex chce wiedzieć, czego chce Bruno od MJ. Dziewczyna mówi mu, że ma skłamać, że Bruno jest ojcem dziecka, którego oczekuje. Alex wyznaje, że chociaż Bruno jest jego przyrodnim bratem chciałby go zabić. MJ przytula się do niego. Mówi, że jeśli naprawdę są braćmi Alex nie może myśleć o zabiciu go, bo stanie się Kainem. Dla Alexa Kainem jest Bruno, który już próbował go zabić. Zaczyna nienawidzić swojej rodziny i ludzi, którzy go otaczają, nawet Victorii, która wdała się w romans z Antoniem, gdy ten był mężem jego matki.
Roberto, Raquel, Maura i Ulises spotykają się w klubie. Roberto odpowiada o kłótni między Brunem i MJ. Raquel jest pewna, że znali się wcześniej i byli kochankami. Maura prosi Ulisesa, by odprowadził ją do toalety. Raquel mówi mężowi, że Maura ma dusze ladacznicy, ponoć kocha się w Alexie, a flirtuje z Ulisesem. Tymczasem Maura proponuje spłukanemu Ulisesowi mały interes. Mężczyzna pyta się, czy ma uwieść żonę Alexa. Maura chce, żeby zbliżył się do Lomabardów i wybadał co łączy Alexa, MJ i Bruna. Nie może znieść myśli, że Alex porzucił ją dla tej prowincjuszki i stała się obiektem żartów swoich przyjaciół. Ulises przystaje na propozycję.
MJ chce odejść, tylko przeszkadza Alexowi. Sprzeda mieszkanie i odda Alexowi pieniądze. Podpiszą intercyzę, a potem się rozwiodą. Alex chce poczekać aż przekonają się, czy MJ jest w ciąży. Dziewczyna jest pewna, że nie. Alex chce wiedzieć, co do niego czuje, niedawno mówiła, że go kocha. MJ też chce wiedzieć, co do niej czuje, czy w jego uczuciu jest więcej miłości czy obsesyjnej chęci odegrania się na Brunie. Alex mówi jej, że jedyna rzeczą, o której może zapewnić jest to, że potrzebuje jej bardziej niż kiedyś. Obejmują się.
Następnego dnia Victoria zjawia się w jadalni, chce zobaczyć się z Alejandrem. Nie wie, czy przeczytał jej książkę, podejrzewa, że Alex już wyrobił sobie o niej zdanie. Nie chodzi mu o romans z Antoniem, ale o fakt, że Victoria zdradziła jego matkę. Alex dowiaduje się, że Bruno nocował w domu. MJ chce wiedzieć, czy przemyślał to, o czym rozmawiali wieczorem. Alex chce poczekać aż rozwiąże się sprawa ciąży. MJ jest gotowa sama wychować dziecko, ale Alex nie pozwoli, żeby jego dziecko wychowywało się z daleka od niego. MJ mówi, że być może to jest jego dziecko. Alejandro zapewnia ją, że skoro twierdzi, że przeżyła z nim swój pierwszy raz to on jej wierzy. MJ nie czuje się dobrze w rezydencji, nic nie robi. Alex radzi jej, by poszukała uczelni dla Pauli. Sam wybiera się do sypialni Bruna.
Alex mówi bratu, że ze względu na Victorię pozwala mu zostać w rezydencji, ale jeśli zbliży się do MJ wyrzuci go na zbity pysk. Przy okazji mówi, ze ma jego komórkę i może znajdzie tam wiele ciekawych rzeczy. Bruno chce dostać telefon z powrotem, ale Alex popycha go na łóżko. Bruno wybiega za Alejandrem i uderza go w plecy. Dochodzi do bójki. Roberto i Ulises próbują rozdzielić mężczyzn. Victoria również próbuje przemówić im do rozsądku. W czasie szarpaniny Bruno uderza Victorię, a ta traci przytomność. Bruno wykrzykuje, że to wszystko wina Alejandra, który pierwszy zaczął bójkę. Ulises i Roberto wyprowadzają Bruna do ogrodu. Roberto mówi Brunowi, że nie powinien zbliżać się do żony Alexa, ana co Bruno stwierdza, że MJ nie jest jego żona, nienawidzi go i poprosiła Bruna o pomoc. Roberto wypomina mu wczorajszą kłótnię z MJ. Bruno przypomina im, ile jest wart majątek Lombardów, który stary zapisał Alejandrowi. Roberto stwierdza, że jednym sposobem na jego odzyskanie jest śmierć Alexa. Jest zdezorientowany, ale Ulises nie ma wątpliwości, że Bruno planuje śmierć brata.
MJ mówi Pauli, że nie chce zajść z ciążę. Alex chce od niej tylko seksu. Jeżeli okaże się, że nie jest w ciąży zamierza się wyprowadzić. Nie może mieszkać w tym domu, narażona na pogardę jego rodziny i groźby Bruna. Paula pyta się, czy jest zakochana w Alejandrze. MJ nie wie, także nie wie, czy Alex jest w niej zakochany. Pielęgniarka zawiadamia je, że Pedro może już chodzić o własnych siłach. Victoria odzyskała już przytomność i odpoczywa w swojej sypialni. Raquel wyrzuca jej, że nie powinna rozdzielać tych dwóch troglodytów. Victoria nie zwraca na nią uwagi, jest szczęśliwa, że Alex jest przy niej, bo sadziła, że nie będzie chciał jej widzieć. Alex zapewnia ją, że wszystko będzie dobrze. Bruno wbiega do pokoju i zapewnia matkę, że nie chciał jej uderzyć. Raquel chce wiedzieć, o co poszło. Bruno utrzymuje, że Alex go zaczepił.
Roberto nie może uwierzyć, że Bruno chce śmierci Alexa. Szwagier musiał zwariować. Nie zamierza w tym uczestniczyć, nie jest morderca. Opowiada Ulisesowi o wczorajszej kłótni między MJ a Brunem. Podejrzewa, ze tych dwoje znało się wcześniej. Może Alex przedstawił narzeczoną bratu, tylko o tym zapomniał. MJ dowiaduje się o bójce i wypadku Victorii. Mówi Pauli, ze to jej wina i chce jak najszybciej wyprowadzić się z domu. Bruno jest na nią wściekły, że przekazała komórkę Alejandrowi. MJ mówi mu, że Alex wie już o jego szantażu. Bruno ostrzega ja, że jego groźba jest wciąż aktualna. Hernan bada Victorię, wątpi w jej wersję wydarzeń (upadek ze schodów). Alex opowiada Fernandowi o bójce z Brunem. Fernando mówi mu, że musi jak najszybciej skończyć z ta sprawę, tym razem nawet Victoria ucierpiała. Felipa dzwoni do Alexa i mówi o stanie Victorii. Fernando pyta się, czy powinien ją odwiedzić.
Bruno przysięga matce, ze Alex go sprowokował, a pobili się dlatego, że wrócił do domu. Raquel wykrzykuje, że to wszystko wina MJ i trzeba wyrzucić ją i jej rodzinę. Fernando odsłuchuje nagrania z komórki Bruna. Zastanawia się, czy to nie jest prawda, ale Alex wierzy w niewinność Pedra i MJ. Podejrzewa, że Bruno po niepowodzeniu jego planu chce chociaż zatrzymać MJ. Do Alexa dzwoni komendant policji. Zatrzymali Chucho, gdy próbował sprzedać zegarek, który dostał do Alexa. Prosi Alexa, by przyjechał go zidentyfikować. Fernando podejrzewa, ze MJ miała kolejnego wspólnika. Alex nie wierzy w to, gdyby Chucho był przekupiony dobiłby go zamiast się nim opiekować. Fernando wytyka mu, że wszystko tłumaczy na korzyść MJ. Przez jego podejrzenia rywalizację z Brunem cierpi cała rodzina, a zwłaszcza Victoria. Alex odnośni wrażenie, że Fernando troszczy się tylko o nią i pyta wprost, czy jest w niej zakochany. Fernando nie ma nic do powiedzenia, a Alex nie naciska, jest mu przykro, że tak często się sprzeczają.
Maura mówi Ulisesowi, że MJ jest jedną wielką tajemnicą. Wciąż ma nadzieje, ze Alex do niej wróci, obiecał się rozwieść. Ulises opowiada o bójce u Lombardów i o tym, że Bruno powiedział,że MJ nie jest żona Alexa. Nie może doczekać się spotkania z MJ, ale Maura radzi mu, by nie robił sobie złudzeń. Fernando zauważa, że Alex zmienił się od czasu wyjątku. Problem w tym, że jego wątpliwości wywołują słowa MJ. Alex pyta się, czy Fernando uważa ja za krętaczkę. Fernanda martwi to, że jej obecność przysparza tylu nieszczęść jego rodzinie. MJ pyta się Felipy stan Victorii i prosi, by przekazać jej, że jest jej bardzo przykro. Victoria już nie wie, co myśleć o MJ. Nie może przestać myśleć o synach, bili się, jakby chcieli się pozabijać. Cieszy się z troski Alexa, może jej wybaczy. Felipa jest pewna, że tka, to dobry chłopak. Zastanawia, czemu się pobili. Bruno nie powinien zwracać uwagi na żonę brata. Victoria mówi jej, że każdemu wydaje się, że to co mu się przytrafia jest wyjątkowe, ale tak naprawdę przezywa tę samą co zawsze historię.
Fernando zwierza się przyjacielowi, ze bardzo kocha Victorie i uważa ją za nadzwyczajna kobietą. Alex przyznaje, że w pierwszej chwili bardzo go rozczarowała, ale teraz pamięta jak cudowną kobietą jest Victoria. Opowiada Fernandowi o książce napisanej przez nią. Fernando podziwia jej inteligencję i siłę, ale nigdy nie odważył się opowiedzieć jej o swoich uczuciach. Dla niego wiek nie ma znaczenia ale dla Victorii pewnie tak. Zadowoli się odwiedzaniem jej, to jego niespełniona miłość. Miłość nie patrzy na rasę, wykształcenie wiek, ale ich otoczenie jest bardzo uprzedzone. Fernando pyta się, czy Alex kocha MJ. Ten nie wie, ale dziewczyna bardzo mu się podoba i czuje potrzebę chronienia jej. Paula opowiada ojcu o bójce. MJ uważa, ze t jej wina. Pedro chce się wyprowadzić. Za pieniądze z mieszkania mogą rozkręcić jakiś uliczny interes. Paula nie chce o tym słyszeć i odchodzi. Pedro pyta się Mj, czy ciężko byłoby jej rozstać się z Alexem. MJ już raz zakochała się w niewłaściwym mężczyźnie i nie chce zrobić tego ponownie, bo to bardzo woli.
Victoria chce, żeby Alex powiedział jej, czemu się pobił z Brunem. Domyśla się, że poszło o MJ, ale Alex nie chce o tym rozmawiać. Czeka ich poważna rozmowa, jak tylko przeczyta jej książkę. Nie powiedział rodzeństwo prawdy, zostawia to Victorii. Ulises pyta się Maury, czy wierzy, ze wyjdzie za Alexa. Maura jest pewna, ze tak, jest bogata, ładna, nie ma reputacji łatwej. Ulises chce wiedzieć, ile mu zapłaci. Chce pójść z nią do łóżka,a le Maura mówi mu, że za takie usługi zapłaci mu Raquel. Pedro i MJ mówi Alexowi, że chcą się wyprowadzić, ale ten nie chce o tym słyszeć. Prosi MJ, by towarzyszyła mu w podróży. Opowiada jej o Chucho. Chce, żeby z nim pojechała, bo Bruno na nowo zamieszkał z nimi i nie chce problemów. Przed dom zajeżdżają Maura i Ulises. Alejandro przedstawia Ulisesowi swoją żonę.

Odcinek 22

Ulises jest zachwycony Marią Jose i natychmiast przechodzi z nią na „ty”. Raquel wyśmiewa jego brak gustu. Ulises flirtuje z Raquel na oczach Roberta, który nie ma nic przeciwko temu. Gdy Maura i Raquel zostają same rozmawiają o Ulisesie. Maura zauważyła, że ich przyjaciel nie odgrywa oczu od Raquel, a ta przyznaje, ze ma na niego ochotę. Maura chce odzyskać Alejandra, uważa, że jeśli znowu zaczną ze sobą sypiać wszystko wróci do normy. Proponuje Raquel, by wymyśliły jakiś plan odbicia Alexa. Ulises opowiada Robertowi, jak tolerancyjni i liberalni są europejczycy. Roberto wspomina ich romantyczną przygodę. Chucho tłumaczy policjantom, że nie ukradł zegarka Alexowi, tylko dostał g w zamian za uratowanie mu życia. Policjant radzi mu się modlić o pomoc, bo Alex nic nie pamięta.
Alex zawozi MJ na miejsce wypadku i opowiada jak do niego doszło. MJ mówi, że dzięki Bogu uratował się. Alex chce wiedzieć, co zrobiłaby gdyby nie przeżył, czy przyjęłaby Bruna i zagarnęła jego majątek. MJ przypomina mu, że o niczym nie wiedziała, a Bruno ją szantażował. Chce wiedzieć, czemu ją tu przywiózł, czy po to, żeby ją dręczyć. Wykrzykuje, że już powiedziała mu cała prawdę i oddała mu się. Ma dość tych wątpliwości i nie chce go nigdy więcej widzieć. Alex biegnie za nią i oboje lądują na ziemi. MJ krzyczy, że woli już umrzeć niż znosić wątpliwości Alexa i groźby Bruna. Alex prosi ja o wybaczenie. Czasem nachodzą go wątpliwości dlatego ja wypytuje. Przyznaje, że wszyscy uważają, że zwariował, bo wierzy w każde jej słowo. MJ chce więc się
rozwieść, ale Alejandro pragnie tylko żyć z nią szczęśliwie. Przytulają się, a MJ nie przestaje płakać. Wieczorem przyjeżdżają na komisariat. Alex upewnia się, czy Mj nie zraniła się i czy nie chce pójść do lekarza. Całują się.
Chucho błaga Alexa, by powiedział policji, że podarował mu zegarek. Alex obiecuje, że wszystko im wytłumaczy. Nie udaje mu się jednak porozmawiać z komendantem, który poszedł już do domu. Muszą zaczekać do jutra i złożyć nowe zeznania. MJ przychodzi do kościoła i prosi boga o pomoc. Boi się zakochać, nie wie, czy Alex nie chce jej wykorzystać. Wie, że żyje w grzechu, bo nie są małżeństwem. Nie wie, co zrobi, gdy okaże się, że jest w ciąży. Modli się, by Bóg ją oświecił. Przed kościołem spotyka Alexa, który pyta się, o co się modliła. Dziewczyna odpowiada, ze o spokój. Alex też pragnie spokoju. Okazuje się, że wiele ich łączy. Paula chce wiedzieć, co Pedro myśli o pomyśle MJ i ich wyprowadzce. Pedro nie zauważył, by go tu źle traktowano. Podejrzewa, ze MJ choć się do tego nie przyzna jest zakochana w Alexie. Paula uważa, że on tez jest w niej zakochany. Pedro boi się, że do czasu aż znużą go kłopotu, których mu przysparzają. Ich rozmowę przerywa nadejście Bruna, który szuka MJ. Paula mówi mu, że siostra wyjechała z Alexem. Widocznie Alex nie potrafi już rozstać się ze swoją żoną. Mówi tez, ze Erik ma ja jutro zawieźć na uczelnię. Pedro mówi córce, że nie powinna zadzierać z Brunem.
Alex przyprowadza MJ do pokoju hotelowego. MJ nie chce spać w jednym łóżku, więc Alex zgadza się spać na sofie. Proponuje jej, żeby postarali bliżej się poznać, ale MJ jest zbyt zmęczona i chce się położyć. Alex męczy się na sofie i przychodzi do łóżka MJ. Gdy budzi się rano dziewczyna już bierze prysznic. MJ mówi Alexowi, że wczoraj była w kościele i zrozumiała, że ich małżeństwo nie jest ważne. Aleajndro odsuwa kabinę prysznica i oświadcza, ze upłynął już miesiąc na anulowanie małżeństwa. Mj chce wiedzieć, czemu jej o tym nie powiedział. Alex tłumaczy, że zapomniał, a potem już nie chciał jej o tym mówić, czy tak ciężko jest to zrozumieć. MJ chce zaprotestować, ale ucisza ją pocałunkami. Oboje wyznają sobie miłość i kochają się.
Alex zapewnia komendanta, że Chucho jest niewinny. Komendant przypomina, że Alex cierpiał na pewne problemy psychiczne i chce się upewnić, że Chucho jest niewinny. Alex zapewnia go, że wszystko pamięta. Chucho wychodzi na wolność i dziękuje Alexowi. Lombardo daje mu plik banknotów i wizytówkę z adresem, pod którym znajdzie pracę. Pyta się o kobiete, która jechała z nim w czasie wypadku. Chucho mówi mu, że w Czerwonym Krzyżu znajduje się jakaś ranna kobieta. Raquel mówi Maurze, że nie może już znieśc obecności Pauli. Przyjaciółka wytyka jej, że nie ustaliła nic na temat Alexa i MJ. Każe jej bardziej się przyłożyć, podsłuchiwać jeśli trzeba. Fernando przychodzi odwiedzić Victorię. Ta zgadza się go przyjąć, to prawie członek rodziny.
Alex i Erick planują zabicie Alexa. Erick obawia się, ze nowa próba od razu ściągnie podejrzenia na Bruna. Ten postanawia zrobić z siebie ofiarę. Victoria opowiada Fernandowi, jak przeraziła ją bójka synów. Boi się też o psychikę Alexa. Fernando zapewnia ją, ze wczoraj Alex był bardzo rozważny. Jest zakochany w MJ, co martwi Victorię. MJ wydaje się dobrą dziewczyną, ale opowiada Alexowi rzeczy, które przerażają Victorię. Alex i MJ odwiedzają Lupe, kobietę która z nim podróżowała. Alex obiecuje, że będzie wypłacał jej miesięczną pensję i pieniądze na naukę dla syna. MJ jest pod wrażeniem zachowania męża, ale on uważa, że postępuje sprawiedliwie skoro tamten człowiek zginął z jego winy. Chce pojechać do miasteczka MJ, by coś ustalić.
Fernando mówi Victorii, że zakochany nie zważa na różnice klasowe, wieku itp. Victoria obawia się, że rodzina MJ zamieszana jest w jakieś oszustwo, którego ofiar padł Alex. Raquel słyszy ich rozmowę. Felipa nakrywa Raquel na podsłuchiwaniu. Raquel wykrzykuje ze Alex nigdy nie ożenił się z MJ. Domaga się wyjaśnień do matki. Fernando mówi jje, że Alex na początku nie pamiętał, że się ożenił, ale już oprzytomniał. Raquel mu nie wierzy. Mówi, że trzeba donieść na MJ. Fernando straszy ją skandalem, ale Raquel jest gotowa na wszystko byleby pozbyć się ich z domu. Fernando tłumaczy,że istnieje akt ślubu, poza tym Alex uznał MJ za swoja żonę. Bruno słyszy tę kłótnię Raquel opowiada bratu, co usłyszała. Bruno każe jej siedzieć cicho, bo Alex wyrzuci ją i jej męża z rezydencji. Poza tym Alex już szykuje dokumenty rozwodowe Fernando nie zamierza tego potwierdzać i odchodzi. Bruno zapewnia, że mówi prawdę.
Alex i MJ przyjeżdżają do miasteczka dziewczyny. MJ obawia się, co się stanie, gdy Alex znajdzie dowody na winę Bruna. MJ mówi mu, że miała komplet kluczy do mieszkania Bruna. Alex pokazuje zdjęcie Bruna gospodyni, ale ona go nie pamięta. MJ zauważa, że Alex jest o nią zazdrosny. Alex otrzymuje akt ślubu. Sędzia, który go udzielił zrezygnował z pracy. Fernando relacjonuje Victorii kłótnię z Raquel. Victoria uważa, że Bruno nie może być taki zły, skoro powstrzymał Raquel. Uważa, że byłoby lepiej, gdyby Alex i MJ rozwiedli się. Fernando mów jej, ze już za późno na unieważnienie małżeństwa. Victoria chce usłyszeć, co Fernando sądzi na temat oskarżeń MJ pod adresem Bruna. On nie wie, co ma myśleć, może kłamie z jakiego powodu, ale może tez mówić prawdę. Victoria podejrzewa, że za tym wszystkim może stać ojciec dziewczyny albo jego wspólnik.

Odcinek 23.

Victoria prosi Fernando o szczerość. Ufa mu i oczekuje od niego tego samego. Pyta go co on myśli o tym wszystkim. Paula cieszy się z powodu swoich studiów. Gdy tylko zda egzamin, z powrotem zostanie przyjęta na uczelnię. Maria Jose pyta Alexa co on o niej sądzi i jaką opinię na jej temat ma jego rodzina. Alex mówi, że tylko Fernando i Victoria są poinformowani o tym co się dzieje. Fernando ma wątpliwości, a Victoria – co jest normalne – stara się bronić Bruno. Alejandro chce wyręczyć Marię Jose i zamierza porozmawiać z Victorią. Dziewczyna pyta Alexa co ma zrobić, gdy Victoria zachce z nią rozmawiać. Pyta czy Alex chce, aby to ona była tą, która okłamie jego matkę, czy ma zaprzeczyć i powiedzieć, że wszystko to co wcześniej mówiła nie było prawdą. Alejandro zapewnia ją, że sam coś wymyśli, a ona niech powie tylko to, że wzięli ze sobą ślub. Paula żali się Erickowi, że siostra nie pozwala jej cieszyć się nowym życiem. Raquel, Maura, Lisette i Ulisses rozmawiają w jacuzzi. Raquel uważa, że Maria Jose wyszła za kogoś kto posłużył się danymi Alexa, potem planowali go zabić, aby zgarnąć całą fortunę Lombardo. Dołącza do niech Roberto i szybko zostaje poinformowany o tym, że Maria Jose tak naprawdę nigdy nie wzięła ślubu z prawdziwym Alexem. Maura zapewnia, że to nie jest żadna głupota, ani plotka – Raquel usłyszała to od Victorii podsłuchując jej rozmowę z Fernando. Ezquiel przybiega do Felipy z nową wiadomością. Mówi, że to Maria Jose sprowokowała wypadek Alexa i to ona chciała się go pozbyć w nadziei, że otrzyma cały spadek. Felipa prosi, aby Ezequiel nie powtarzał tego nikomu więcej. Najbardziej martwi ją to, że Raquel, znana ze swojej gadatliwości i plotkarstwa, rozpowie wszystko swoim koleżankom, a to może grozić wywołaniem skandalu. Lokaj mówi, że pracuje w tym domu od bardzo wielu lat i zżył się już z całą rodziną, szczególnie z Alexem i Victorią. Do domu Alexa przychodzi Chucho, jest zachwycony tym co widzi. Przedstawia się i krótko wyjaśnia kim jest, wspomina o wypadku i o tym, że uratował życie Alexa. Ezequiel jest zniesmaczony jego widokiem, każe mu się wykąpać i zmienić ubranie. Chucho mówi, że się nie myje, bo nie ma wody. Do salonu wchodzi Felipa i wita Chucho znacznie milej. Proponuje mu, aby ten poszedł z nią do kuchni i coś zjadł, na pewno jest głodny. Chucho mówi, że najpierw musi się umyć, bo tak rozkazał pan Ezequiel. Felipa nie traktuje poważnie rozkazów Ezequiela, śmieje się z niego i mówi, żeby się zamknął. Ezequiel poirytowany krzyczy, że nie pozwoli, aby Felipa odnosiła się do niego w taki sposób, bez szacunku. Roberto zarzuca Raquel, że nie myśli o tym, co mówi. Zajmuje się tylko plotkami i robi sensację z byle czego. Zapewnia ją, że Victoria nie wybaczy jej tego, że wywoła skandal. Bruno mówi, że Maria Jose jest głupia, dobrze wie, że Alex nie traktuje jej poważnie, zależy mu tylko na tym żeby z nią sypiać. Wieczorem Alex i Maria Jose wracają do domu. Alex radzi żonie, aby odpoczęła i zjadła kolację. Ezequiel informuje Alexa, że do jego domu przybył Chucho. Alex odwiedza Victorię i pyta o jej samopoczucie. Mówi, że muszą porozmawiać o czymś bardzo ważnym, co na pewno wywoła u niej zdenerwowanie. Jego ślub z Marią Jose był prawdziwy – zapewnia o tym matkę. Bruno nie ma z tym nic wspólnego, a wszystko to co jej wcześniej powiedział na jego temat, było wymyślone. Chucho je kolację i jest bardzo zadowolony. Felipa pyta go ile dałby jej lat. Mężczyzna zapewnia ją, że wygląda jakby była w kwiecie wieku. Felipa wyraża swoją wdzięczność Chucho i mówi, że wszyscy w tym domu powinni traktować go jak króla, bo uratował życie Alexa. Maria Jose jest zdenerwowana, usiłuje przekonać Alexa, że źle postąpił mówiąc o tym wszystkim swojej matce. Teraz ona pomyśli, że to Alex oszalał. Nie powinien jej oszukiwać, to co należy zrobić to powiedzieć jej prawdę. Do Alexa dzwoni Fernando. Alex opowiada mu o tym co robił cały dzień. Opisuje przebieg śledztwa. Fernando informuje przyjaciela, że rano wydarzyło się coś złego w jego domu. Raquel podsłuchała jego rozmowę z Victorią i usłyszała to, że Alejandro nigdy nie wziął ślubu z Marią Jose. Oboje obawiaja się, że wybuchnie nowy skandal, gdy tylko Raquel zacznie mówić o tym wszystkim dookoła. Chucho rozmawia z Alexem i dziękuje mu za wszystko. Mówi, że bardzo dobrze tu się czuje. Chucho poznaje ojca Marii Jose, rozmawiają. Alex udaje się do Raquel i przekonuje ją do tego, że Maria Jose jest jego prawdziwą żoną, naprawdę wzięli ze sobą ślub. Zabrania jej źle wyrażać się o Marii Jose, jego żona ma takie same prawa jak on. Raquel nie wierzy Alexowi. Mówi, że jedyne co obchodzi Marię Jose to pieniądze, które zamierza zdobyć. Wmawia mu, że żona go oszukuje i używa podstępu. Alex zapewnia ją, że tak nie jest – Maria Jose szczerze go kocha. Raquel uwodzicielsko patrzy na Alexa mówiąc mu, że potrzebuje prawdziwej kobiety, która będzie go kochać. Alex odpycha ją, jest zbulwersowany i zdziwiony jej zachowaniem, tłumaczy, że przecież są rodzeństwem. Raquel o tym nie wie i szuka usprawiedliwienia wyjaśniając mu, że wcale nie są ze sobą spokrewnieni. Victoria jest zaskoczona tym, co powiedział jej Alex. Felipa nie wierzy, w to ani trochę, daje Victorii do zrozumienia, że Bruno naprawdę jest winny, a Alejandro mówi Victorii to, co ona chce usłyszeć. Victoria jest zaniepokojona, chce porozmawiać z Marią Jose, jest ciekawa co ona ma jej do powiedzenia. Alex powiadamia Marię Jose, że Raquel podsłuchała rozmowę jego matki z Fernando. Ulisses przekonuje Roberta, że warto powalczyć o tak wielką ilość pieniędzy i pomóc Bruno zrealizować jego plan. Alex zapewnia Marię Jose, że jeżeli będzie mówić prawdę to zacznie działać przeciwko sobie. Paula wypytuje siostrę jak poszło, Maria Jose nie jest zadowolona, nie znaleźli niczego przeciwko Bruno. Victoria schodzi na dół i prosi Marię Jose na moment do siebie, chce z nią porozmawiać. Victoria mówi, że nie jest taka ślepa i widzi, że coś jest nie tak, dlatego prosi, aby Maria Jose była z nią całkowicie szczera. Zadaje jej pytanie czy wyszła za Alexa czy nie. Maria Jose nie jest w stanie ukryć swojego zdenerwowania. Mówi, że wzięła ślub z Alejandro Lombardo i jest jego żoną. Victoria każe jej przysiądz, że to nie ona oskarżyła o to wszystko jej syna. Maria Jose mówi, że to były pomysły Alexa. Zapewnia, że ona nie zbliży się do Bruno. Victoria idzie do pokoju Bruna i oznajmia mu, że skończyły się już oskarżenia, które padały pod jego adresem. Wyjaśnia synowi, że wszystko było nieporozumieniem, a Alex ucierpiał w wypadku i miał problemy z głową. Bruno pyta matki co ona myśli o tym wszystkim. Czy nie wygląda to tak jakby Alejandro oszalał? Victoria zapewnia Bruno, że Alejandro jest zdrowy, zachowuje się już spokojnie i wraca do pełnej sprawności umysłowej, po prostu zdał sobie sprawę z tego, że niesłusznie go oskarżał. Najbezpieczniej byłoby zrobić kolejne badania, aby postawić jasną diagnozę i sprawdzić czy uderzenie, którego doznał podczas wypadku nie spowodowało jakichś poważniejszych zaburzeń neurologicznych. Bruno nie sądzi by Alex miał ochotę poddawać się następnym badaniom. Victoria zobowiązuje się do tego, że go przekona. Bruno wmawia Victorii, że Alejandro nie jest zdolny do tego, aby stać na czele firmy. Ma kłopoty z pamięcią i wymyśla rzeczy, które nie mają nic wspólnego z rzeczywistością. To może zaszkodzić firmie. Ezequiel każe Chucho wstać i natychmiast iść się przebrać w mundurek. Chucho jest zaskoczony i pyta czy idą na wojnę. Dostaje swój klucz i pracę w domu Alexa. Victoria dzwoni do Hernana i martwi się bardzo o stan zdrowia psychicznego Alexa. Bruno zarzuca mu porywczość i agresję. Wychodzi na jaw to, że Victoria wcale nie spadła ze schodów tylko została uderzona podczas bójki synów. Bruno ponownie przekonuje Victorię o tym, że Alejandro nie powinien być dyrektorem firmy. Fernando ma za złe Alexowi, że okłamał Victorię. Teraz ona będzie myśleć, że Alex zwariował i nie kontroluje tego, co mówi. Alex twierdzi, że to był jeden jedyny sposób na to, aby uchronić Marię Jose. Fernando nie popiera zachowania Alexa. Wpadł on w sieć kłamstw, z której trudno będzie się wydostać. Już drugi raz pojechał szukać dowodów przeciwko Bruno i niczego nie znalazł. Sugeruje mu, że być może faktycznie to było urojenie z jego strony, ale Alex nie daje za wygraną. Bruno jest inteligentny i z pewnością kryje się jak może – tak sądzi Alex i jest przekonany, że to właśnie on chciał go zabić. Victoria zabrania Bruno zbliżać się do Marii Jose. Maura mówi Ulissesowi, że jeśli prawdą jest to co mówiła Raquel i Maria Jose nie znała wcześniej Alexa to ktoś z rodziny musiał ją znać. Lisette oznajmia, że obie mają sekret. Maura wyjawia Ulissesowi, że Maria Jose ma wspólnika, który jest jej kochankiem.

Odcinek 24

Paula wyraża swoje zdumienie, w sprawie zachowania Alejandra, nie jest w stanie zrozumieć dlaczego woli być uważany za wariata, niżeli wydać Bruna. Siostra tłumaczy , że i tak na razie nie ma wystarczających dowodów przeciwko niemu, a Alex nie chce dodatkowo niepokoić Victorii. Pedro, przyznaje mu rację, i stwierdza że to dobry człowiek, a Maria Jose miała szczęście trafiając na takiego partnera. Paula stwierdza, że najlepiej było by gdyby uciekli od tych problemów. Jednak siostra neguje jej pomysł, wiedząc jak ważna dla Alejandra jest firma, i odpowiedzialność jaką powierzył mu ojciec. Paula oznajmia, że w takim razie Bruno się nie odczepi od nich. Raquel po uprzedniej nocy czuje się źle. Roberto pyta ją gdzie tym razem się „bawiła”. Raquel mówi, że była w domu, i nie musi nigdzie wychodzić. Pyta się gdzie męża gdzie on przebywał całą noc. Roberto mówi, że spędził mile czas ze swoim przyjacielem Ulisessem. Raquel pyta męża, dlaczego tak się od siebie oddalili. Ten stwierdza, że od jakiegoś czasu już go nie interesuje i jeżeli chce namiętności, to niech jej poszuka w innym miejscu, ale tak aby rodzina się o tym nie dowiedziała. Raquel oburzona, mówi że najpierw wolałaby się rozwieść. Natomiast on stwierdza, że w takim razie będzie musiała go spłacić. Pedro wypytuje się MJ o możliwą ciążę, ta stwierdza, że być może i zaszła w ciąże. Ojciec zapewnia córkę, że to nic złego, jeśli kochają się z Alejandrem. Maria Jose tłumaczy ojcu, że ich małżeństwo jest ważne, tak więc wszystko jest tak jak być powinno. Paula pyta się MJ, czy planują ślub kościelny. MJ zażenowana śmiałym pytaniem siostry mówi, że nie rozmawiała na ten temat z Alexem. Ulisess pyta się Roberta, dlaczego jest taki zdenerwowany, przyjaciel mówi mu, że miał kolejną sprzeczkę z Raquel i już ma tego dosyć. Ulisess ciekawy zdania Roberta na temat planu Bruna, pyta się co on o tym sądzi. Roberto mówi, że nikogo nie zabił jeszcze i nie zrobi tego, tym bardziej ,że z Alexem się dogadują. Ulisess natomiast stwierdza, że zgadza się ale nic nie szkodzi zapoznać się z planem Bruna. Paula mówi siostrze, że jest lekko zdenerwowana egzaminem jaki ją czeka, ale wie że nie może zawieźć Alexa, który tak jej pomaga i postara się dać z siebie wszystko. Ezequiel rozmawia z Felipe, na temat Chucho, mówi jej, że mężczyzna nie zrobił na nim dobrego wrażenia i nie nadaje się do niczego. Felipa odpiera zarzuty wobec wybawiciela Alexa, twierdzi że to porządny człowiek i należy mu się szacunek, za to że ocalił od śmierci Alejandra. W ten do kuchni wchodzi odświeżony i uśmiechnięty Chucho, pyta się majordomusa co będzie należało do jego obowiązków. Ezequiel drwi sobie z Chucho, za to Felipa wymyśla aby pracował jako służący rodziny Marii Jose. Niespodziewanie wchodzi Raquel, która wygania biednego mężczyznę z kuchni. Felipa oznajmia jej, że i tak ostatnie słowo należy do Alexa i Victorii, i zaraz po ich powrocie zapyta ich co dalej z mężczyzną.Bruno chce porozmawiać z Marią Jose, ta jednak zamyka drzwi i ucieka do ogrodu. Bruno wraca do swojego pokoju i dzwoni do adwokata, chce z nim pilnie rozmawiać. Maria Jose spotyka w ogrodzie Chucho. Starszy pan mówi MJ, że nudzi się i nie wie co robić z wolnym czasem, opowiada jak wyglądał jego dzień w poprzednim miejscu zamieszkania. Wraz z Marią Jose ucinają sobie pogawędkę.
Raquel, Maura i Lizzett rozmawiają między sobą. Raquel prosi dziewczyny aby nie mówiły nikomu więcej o tym co od niej usłyszały. Maura nie potrafi się nadziwić, dlaczego Alex tak broni MJ. Wymyślają, że być może MJ była szantażowana, a dobroduszny Alex dał się na to nabrać. Maura jest wściekła, dobrze wie że czasem litość prowadzi do łóżka. Zaprzyjaźniony doktor rodziny Lombardo odwiedza Alexa w biurze, namawia go do wykonania badań. Paula jest szczęśliwa, zdała egzamin, informuje o tym Ericka, i wyraża nadzieję, że być może Alex kupi jej samochód . Fernando również wyraża zadowolenie, że Alejandro jednak zdecydował się wykonać badania. Pyta się przyjaciela, czy nie ma nic przeciwko temu ,aby zabrał Victorię ze sobą na wystawę, która może ją zainteresować. Alex mówi, że ma jego pełne poparcie, aczkolwiek to Victoria musi się zgodzić.Bruno rozmawia z członkiem zarządu o Alexie. Opowiada mu, że po wypadku stał się nieznośny, uważa że wszyscy chcą go zabić. Wyraża opinię, że ktoś taki nie może prowadzić taką firmą, przedstawia propozycję swojej osoby na prezesa firmy na miejsce Alejandra.Alejandro wraca do domu, w tym czasie dzwoni do domu Ulisess podając się za przyjaciela Marii Jose. Alex pyta się kim jest ta osoba, jednakże Ulisess nic nie odpowiada. W korytarzu Alex spotyka Chucho, pyta się jak się czuje i czy ma już pracę. Chucho odpowiada, że będzie służącym rodziny MJ, chce on także oddać Alexowi zegarek jaki dostał od niego za uratowanie mu życia. Alejandro nie chce zegarka, ale proponuje mu odkupienie go. Starszy pan jest zaskoczony, czuje się onieśmielony i wielokrotnie dziękuje za taką ilość pieniędzy. Alex następnie udaje się do gabinetu porozmawiać z Victorią. Oddaje jej książkę, którą dała po do przeczytania opisującą historię miłości jej i jego ojca Antonia. Alex wypytuje Victorię o pierwszego męża, a także o swoją matkę. Alex ubolewa, że umarła przy jego narodzinach. Victoria go pociesza mówiąc, że taka była wola Boża, i że jest szczęśliwa iż Alex przyszedł na świat. Victoria pyta się Alejandra, co on o niej właściwie myśli, jak ją ocenia. Alex mówi, że kocha ją bo zawsze była dla niego czułą, troskliwą matką. I usprawiedliwia ją, gdyż wie jak bardzo kochała jego ojca. Alejandro przychodzi po MJ do pokoju, ta pokazuje mu medalik jaki dostała od Bruna w dniu ślubu, ma nadzieję, że ten przedmiot pomoże zlokalizować jubilera, który pomógłby wskazać Bruna. Alejandro obiecuje, że spróbuje się dowiedzieć, czy może to pomóc. W korytarzu mówi rozmawiają o miłości. Chucho pokazuje Pedro pieniądze jakie dostał od Alexa. Cieszy się z nich bardzo Roberto spotyka uradowaną Paulę, ta oznajmia mu, że zdała egzamin i została przyjęta na studia. Roberto zaprasza ją do ekluzywnej restauracji, aby uczcili sukces Pauli. Paula przekazuje ojcu nowinę o studiach, poznaje także Chucho. Ulisses spotyka się z Maurą i Lizzett, mówi im o telefonie jaki wykonał do MJ, i o tym że Alex odebrał słuchawkę. Zastanawia się co zrobi, gdy odbierze MJ, dziewczyny podpowiadają mu co ma robić. Ulisess daje do zrozumienia, że może bawić się w te gierki, ale nie za darmo i że musi gdzieś mieszkać. Alex rozmawia z MJ, na temat swojej rozmowy odbytej wcześniej z Victorią, mówi że jeszcze to wszystko nie jest dla niego łatwe do zrozumienia. MJ przekonuje go, aby nie oceniał decyzji jakie podjęli Victoria i jego ojciec. Ulisess pyta się Lizzett czy ma chłopaka i pyta czy nie mogliby stać się jeszcze bliższymi przyjaciółmi. Maura przychodzi z czekiem, daje go Ulisessowi. Gdy ten wychodzi usatysfakcjonowany, mówi siostrze aby nie dawała się nabrać na jego słodkie spojrzenie. Przypomina, także o jego orientacji seksualnej, Lizzett robi sobie, żarty i mówi że mężczyźni Bi są najlepszymi kochankami, poczym zapewnia Maurę, że nie jest głupia i wie co robi. Maria Jose martwi się, że Alex ma przez nią tyle problemów, i mówi mu, że lepiej byłoby gdyby się rozstali. Alex zapewnia jednak, że bez niej byłoby mu jeszcze trudniej. Nagle podchodzą do nich Paula i Roberto. Paula chwali się że zdała egzamin .Alex i MJ dalej prowadzą rozmowę. Alex pyta się jej co ona do niego czuje, dziewczyna wymija się mówiąc, że wolałaby teraz o tym nie rozmawiać, gdyż nie czuje się pewnie ciągle będąc napiętnowaną przez Bruna. W tym samym czasie przy innym stoliku rozmawiają, Paula i Roberto, Roberto próbuje wypytać Paulę o to co łączy tamtych dwoje, Paula jednak ucina rozmowę, schodzą na rozmowę Raqueli, Paula pyta dlaczego nie rozwiedzie się z nią skoro tak jej nie znosi, on natomiast opowiada jej, że lubi korzystać z majątku rodziny, a po za tym dla Raquel to byłoby zbyt wiele, rozwód nie wchodzi w grę. Alex i MJ udają się do Cenote Samula, Yucatan.Maria Jose jeszcze raz opowiada mu swoją historię, jak to poznała Bruna, jaki był dla niej dobry i kochający, i jak to wszystko wpłynęło na to, że dała się ponieść emocjom i w rezultacie oszukać. Gdy wszystko wyszło na jaw, zaczęły się groźby z jego strony, co wystraszyło ją. Alex mówi jej, że od początku wiedział, że coś nie gra, ale czuł że ktoś za tym stoi, i to nie był plan MJ. Maria Jose wyraża podziękowanie dla Alexa, za to jaką obrał postawę, że był miły dla niej, dla siostry, dla ojca. Następnie mówi, czym jest dla niej miłość. Że przychodzi znienacka, wkrada się w serce po kawałeczku, z coraz większą siłą i intensywnością. MJ mówi, że na początku bała się zaufać Alexowi, obawiała się, że historia się powtórzy i znowu będzie wykorzystana. Ale teraz już bez skrępowania może mu powiedzieć, że zakochała się w nim jak głupia, i że ile wycierpi tyle wycierpi, i stanie się co Bóg chce, ale nie ma zamiaru powstrzymywać tego uczucia. Alex także zapewnia o swojej miłości i mówi, że również zakochał się głupiec.

Odcinek 25

Alejandro żegna sie z matką i MJ. Mówi MJ, ze bardzo ją kocha, a ona że go tez. Sekretarka alejandra mowi Fernandowi, że o 5 po południu jest spotkanie dotyczące firmy i prezesury. Fernando jedzie do domów Lombardo. Alejandro w tym czasie robi sobie badania. Fernando rozmawia z Victorią o tym czego się dowiedział. Dzwoni do niej Gilberto i mowi o spotkaniu po południu dotyczączym firmy. Przychodzi Bruno i Victoria ma do niego pretensje o to co robi Alejandrowi (jeśli chodzi o jego prezesure). Bruno mówi, ze on nic takiego nie robi, ze alex ma coś z głową i dlatego nie może zarządzać firmą bo ma uraz po wypadku. Victoria się na to nie zgadza, ale Bruno nie zmienia zdania. Fernando mowi, że to zdrada Alejandra. Bruno nie chce czekać i mowi Fernando, żeby sie nie wtrącał. zaczynają sie bić i przychodzi MJ z Paulą. Fernando mówi, co chce zrobic Buno, a Mj wtedy na to, ze nie moze tego zrobić i wyznaje Victorii prawde o niej i jej rodzinie. Bruno ucisza MJ i ją bije. Wyłania się kolejna bójka. Victoria sie źle czuje. paula mowi ze to dom wariatów. Bruno wychodzi wściekły z domu i spotyka Ulisesa i Roberta. Oni każą mu sie uspokoić i Bruno zaprasza go do siebie aby porozmawiali. Victoria mowi Fernandowi, że chce porozmawiać z MJ, on się w końcu zgadza. Victoria rozmawia z Filipą o brunu i alexie i o tej całej sytuacji co własnie miała miejsce.
Paula i MJ rozmawiają z ojcem i opowiadają mu co się stało. W tym samym czasie Roberto, Ulises i Bruno rozmawiaja o alejandrze i o tym co sie stalo. Bruno jest wsciekły tez na Fernanda czemu on isę wtrąca. Fernando przychodzi do MJ i chce z nia porozmawiać. Omawiaja to, co ona własnie powiedziała Victorii. MJ mowi, że to prawda. Fernando mowi, ze wie, ale nie maja zadnych dowodow na to i martwi sie o Victorię. Fernando mowi, że Victoria chce z nia rozmawiać, a MJ na toze wie ze Alejandro będzie na nia zły za to, co powiedziała jego matce, ale ona musiała to zrobić. Roberto mowi do Ulisesa ze zna go i nie jest zdolny do morderstwa a ten na to, ze jest w stanie to zrobic. Fernado dzwoni do alejandra i pyta sie kiedy wraca i mówi Alexowi co zrobil i planuje Bruno. alejandro mowi, ze zabije Bruna, jest wsciekły.fernando go uspokaja, ze musi wrucic spokojny do domu. nastepnie przychodzi Bruno i rozmawia z Fernandem, który mowi, ze alejandro jest dla niego jak brat.
Victoria rozmawia z MJ, która mówi jej wszystko o Bruno, o niej i o wypadku alexa ze Bruno probował go zabić. Victoria nie chce w to wierzyć bo chodzi o jej własnego syna. W końcu mowi, że w porządk. Mj prosi, aby Victoria nic nie mowiła o tej rozmowie alexowi i Brunowi. Potem Victoria sie pyta jej czy kochają zie z aljandrem. ona mwi ze tak. Fernadoo pyta się Mj czy wszystko powiedziała Victorii ona mowi, że tak, ale nie sądzi aby Victoria jej uwierzyła. Nastepnie Fernando idzie do gabinetu, do Victorii i mowi,jej ze Lajandro skończył juz badania i juz leci do domu. Victoria mówi, Gilbertowi, że chcą przesunąc spotkanie o 2 godziny, a on to powtarza Brunowi. Victoria prosi fernada aby wrócił do biura i wszystkiego dopilnował. Mj znowu płacze bo Victoria jej nie wierzy, Paula pyta jej czy w takim wypadku muszą odejść z domu, ona mówi ze nie wie. Fernando sie dowiaduje ze spotkanie jest normalnie o 5.i zawiadamia o tym victorię. Jest spotkanie w firmie na którym nie ma alexa. Lekarz rodziny mowi, że to niespraiwedliwe, a Bruno na to ze sam lekarz mowił ze po wypadku alex miał komplikacje z glową. Bruno jedzie na alejandra, wszystko co najgorsze o nim mówi czlonkom zarządu. Victoria idzie na spotkanie. Victoria chce abyponownie Bruno jej powiedział dlaczego jest to spotkanie. Alejandro mowi Fernandowi, że zarza bedzie w firmie. Fernando mówi sekretarce zby zaniuosła Victori wiadomośc, która podał mu alejandro. lekarz i victoria bronią alexa i mowia ze b.dobrze zarządza firmą, a Bruno sienie zgadza i mowi, że Alex jest szalony i żąda zwolnienia go ze stolku prezesa. Lekarz hernan chce poczekac z decyzja az wróci alejandro. Alex ladauje i biegnie na spotkanie. Bruno mówi, że jest jedynym ktory moze zarządzac firmą i wtedy nadchodzi alex i przynosi wyniki badań. alejandro korzysta z okazji ze jest spotkanie i mowi, że jakis czas temu Bruno wzial od niego miliondolarow aby wyjechał zkraju i zwalnia jeszcze go z funkcji zastepczy prezesa firmy. Bruno wychodzi i alejandro mowi, ż ena jego miejsce kogos trzeba znaleźć i proponuje zeby fernando objął ta funkce, wszyscy sie na to zgadzają. Fernando mówi, ze nie moze sie na to zgodzić i motywuje to tym, ze nie może tego zrobic victorii ze względu na Bruna. alex probuje go przekonać, aby zmienił zdanie. Ulises chce porozmawiac z MJ, ale onamówi, że zrobia to kiedy indziej. Mj idzie do alexa i sie pyta co sie stało. On mówi, ze wszystko dobrze, ale nie chce o tym rozmawiac tylko chce całowac MJ. Victoria mowi Filipie jak jej jest wstyd za syna. Ale nie wierzy w to, że jej syn byłby w stanie kogos zabić.
Bruno mowi Ulisesowi i Robertowi co mial zamiar zrobic, ale Fernando zawiadomił Alejandro i we wszystkim on mu przeszkodził. Mowi o Hernanie, lakarzu i też o MJ ze wszystko powiedziala. Bruno wychodzi i Roberta opowiada o tym co podsluchała Raquel ze MJ i alex nie sa malżeńswtwem. Victoria rozmawia z Brunem i mówi mu, że co sięznim dzieje, ze alex jest jego bratem. On mowi, ze to nie prawda, a Victoria, że tak bo od dziecka byli razem i razem sie wychowali. Victoria mowi tez mu ze MJ wszystko jej powiedziała. Bruno sie pyta co... w tym czasie MJ mowi alejandrowi, że powiedziała wszystko Victorii. alejandro jest na nią zły, ze nie pomyślala o jego matce co ona moze czuc. Mj go przeprasza i mowi, ze mysłalam w tym momencie tylko o nim. Ezeqiel przynosi im kolacje. Bruno mowi Victorii ze to wszystko co MJ powiedziała jest klamstwem. Victoria pyat sie wowczas dlaczego wtedy on jej pomogł kiedy wyjechala. Bruno jest wściekły na Alexa ze on odebrał mu i raquel miłośc Victorii.Victoria mówi, ze to nie prawda. ze zawsze traktowali ich tak samo i mówi do Bruna ze on i Raquel też są dziećmi Antonia. Victoria mdleje i Bruno dzowni do ezeqiela by przyniósł leki i ezeqiel dzwoni do lekarza. Chucho mowi wszystko co sie dzieje Pedro co sie stało z Victorią.
Lekarz bada Victorie. Alex cieszy się,ze juz jest lepiej jego matce, a Bruno mów do niego, ze to nie jego matka. Alejandro mówi na korutarzu do Bruna ze to jego wina co sie stalo z matka. On mowi ze to nie prawda gdyz zasłabła jak wyznała mu prawde o tym, ze Antonio był ich wspólnym ojcem.

Odcinek 26

Alex rzuca się na Bruna, gdy ten mówi, że jest synem psa i ladacznicy. MJ próbuje ich rozdzielić, Bruno odchodzi. Hernan dziwi się, że victoria wyznała synowi prawdę. Co innego Alex a co innego Bruno. Victoria uznała, że Bruno powinien poznać prawdę i wreszcie czuje się wolna. Hernan i Felipa zapewniają ja, że uszanują je decyzję. Po wyjściu przyjaciela Victoria wyznaje Felipie, że Bruno patrzył na nią prawie ze wstrętem. Felipa razi jej, by starała się o tym nie myśleć. Bruno czeka na Hernana w salonie i wykrzykuje mu w twarz, że na pewno znał prawdę. Hernan przyznaje, że przyjaźnił się z jego ojcem przez całe życie, ale Bruno nie chce, by nazywał tego nieszczęśnika jego ojcem. Hernan wykrzykuje, że Antonio był wspaniałym, honorowym człowiekiem, ale dla Bruna ważne jest to, że uwiódł mężatkę i zrobił z niej dziwkę. Bruno nie uznaje Antonia za swojego ojca, nienawidzi. Przeklina swoją matkę. Zauważa Ezequiela i krzyczy, że i on pewnie znał prawdę i nazywa go śmieciem. Gdy Bruno wreszcie odchodzi Hernan uspokaja majordomusa, że Bruno ma problemy osobiste i wyzywa się na innych. Ezequiel uważa, że opętał go diabeł, a dla Hernana Bruno sam jest demonem.
MJ i Alex rozmawiają o tym co zaszło. MJ nie rozumie, czemu Victoria zdecydowała się wyznać prawdę. Alex podejrzewa, że pewnie poczuła taką potrzebę, a Bruno będzie musiał zaakceptować prawdę i pewnie opowie wszystkim Raquel. Tak czy siak muszą teraz okazać Victorii swoje wsparcie i zrozumienie. MJ jest jej bardzo żal, domyśla się, z jakim trudem przyszło jej wyznanie prawdy. Obawia się, czy to nie jej winy Bruno poznał prawdę. Być może Victoria powiedziała to w czasie kłótni. Alex zabrania MJ obwiniać się za wszystko. Kłopoty jego rodziny mają swoje źródło w zdarzeniach sprzed wielu lat. Przytulają się.
Tymczasem na przyjęciu Maura namawia Ulisesa, by zbliżył się do Raquel. Mówi mu, że podoba się jej przyjaciółce, która nawet prosiła ja, by zaaranżowała ich schadzkę. Związek z Raquel wyciągnąłby Ulisesa z długów. Ezequiel próbuje wyciągnąć od Felipy, co zaszło, ale ta nie jest plotkarą. Roberto zaciąga swoją znajomą do sypialni, gdzie uprawiają seks. Ulises chce porozmawiać z Raquel na osobności. Kobieta chce wiedzieć, czy zamierza ją uwieść. Ulises przyznaje, że mu się podoba, a Raquel odwzajemnia się tym samy. Lisset żałuje, że Ulises nie wrócił na nią uwagi, mogłaby go nawet utrzymywać. Raquel chce, żeby Ulises ją zaskoczył, więc ten ja całuje. Przyznaje, że zawsze mu się podobała. Raquel uważa, że jemu każda się podoba, ale Ulises mówi, że w niej znalazł wiele rzeczy, których potrzebuje. Całują się namiętnie. Raquel przyznaje, że pierwszy raz darzyła się jej taka sytuacja. Nigdy nie odważyła się zdradzić męża. Ulises cieszy się, że będzie tym pierwszym. Całują się znowu.
Bruno mówi Erickowi, że jest synem Antonia. Nie może znieść myśli, że w jego żyłach płynie ta sama krew co Alejandra. Erick dodaje, że jako pierworodny syn powinien mieć więcej praw. Bruno chce znowu spróbować zabić Alexa. Erick radzi mu, żeby się uspokoił, ale Bruna przepełnia furia. Następnego dnia MJ żegna się z Alexa. Wyznaje, że czuje się bezużyteczna. Alex prosi ją by zbliżyła się do victorii i dała jej do zrozumienia, że jej nie osądzają. Alex całuje MJ i odwiedza matkę. Już wie, że wyznała Brunowi prawdę. Victoria martwi się, że nie przejdzie mu złość. Alex radzi jej, by zaczęła myśleć o sobie i przestała się martwic. Mówi jej, że na zakupionym terenie znaleziono zabytki archeologiczne Fernando zaprasza Victorię, by tam z nim pojechała. Kobieta jest zachwycona pomysłem. Żałuje, że Bruno nie jest taki jak Alex.
Ezequel mówi Alexowi, że Bruno wrócił pijany do domu. Mów tez, że Raquel złości się, że Erick odwozi Paule do szkoły, Alex każe zatrudnić nowego szofera dla siostry. Maura dzwoni do Ulisesa i chce wiedzieć, co zaszło z Raquel. Ulises zauważył, że jest bardzo płochliwa i widać, że Roberto już od dawna nie „zajmował” się żoną. Maura przypomina mu, żeby zadzwonił do MJ. Tymczasem MJ odwiedza ojca, który chce wiedzieć, co stało się z Victorią. MJ mówi mu, że w czasie kłótni skoczyło je ciśnienie. Pedro chwali się, że z jego kolanem jest już lepiej. W doku wpada rozgniewana Paula. Nie było dla niej miejsc na kursie dziennym, więc musi uczęszczać na wieczorowy. Nie wie, po co studiuje skoro chce wyjść bogato za mąż. Pielęgniarka Pedra żegna się z jego rodziną. Alex opowiada Fernandowi o wczorajszych zdarzeniach. Fernando martwi się, że Bruno zacznie sobie rościć jakieś prawa, a Victoria będzie cierpieć. Dlatego Alex poleca mu zabrać Victorię na nowo kupione ziemie. Fernando boi się takiej odpowiedzialności, ale Alex jest gotów powierzyć mu swoją matkę, która teraz potrzebuje jego wsparcia.
Raquel mówi Robertowi, że Ulises odwiózł ja do domu. Roberto na złość zonie idzie przywitać się z rodziną MJ. Paula chwali się, że przyjęli ją do szkoły. MJ idzie odwiedzić Victorię. Chucho chce opowiedzieć Robertowi o wczorajszej kłótni, ale Pedro go powstrzymuje. Roberto przyznaje, że choć jest członkiem rodziny ta nim pogardza. Ulises dzwoni do Lombardów i podaje się za Mario Aguirre, przyjaciela MJ. Dziewczyna nie chce odebrać, bo go nie zna. Bruno wyrywa słuchawkę i domaga się wyjaśnień. MJ nie chce mu powiedzieć, kim jest Mario. Bruno zabrania Ezequelowi wspominać komukolwiek o tym incydencie i mówi, że jest synem Antonia i jako pierworodny ma takie same prawa co Alex. Fernando opowiada Victorii o odkrytych wykopaliskach. Prosi ja, by zajęła się rozmowami z tamtejszymi mieszkańcami, ponieważ Alex zamierza przekazać ten teren państwu. Victoria zgadza się, a uradowany Fernando ściska jej dłoń. Ezequiel chce wydobyć z Felipy prawdę o ojcu Bruna, ale ta kłamie, że to wszystko wymysły.
Bruno spotyka się z adwokatem i chce wiedzieć, czy można podważyć testament. MJ pyta się Pauli, czy zna Maria Aguirre. Paula boi się, że to znajomy ojca i radzi Mj, by opowiedziała o telefonie Alexowi. Ulises opowiada Maurze o telefonie do rezydencji i domaga się dodatkowych pieniędzy w zamian za „zaufanie”. Bruno spotyka Fernanda i chce wiedzieć, czemu tak często odwiedza Victorię. Podejrzewa, że chce uwieść starą, by dobrać się do jej pieniędzy. Fernando zabrania mu tak mówić o Victorii i zapewnia, że nie obchodzi go jej majątek. Bruno mówi mu, że nie wolno mu przekroczyć progu tego domu. Próbuje tez wyrzucić Felipe do kuchni, ale ta słucha tylko poleceń Victorii. Bruno każe Ezequielowi zwołać cała rodzinę na kolację. Felipa opowiada Victorii o telefonie Maria i krzykach Bruna. Widzi tez, że Victoria nie ma ochoty na odwiedziny MJ, więc powie dziewczynie, że Victoria jest zmęczona wizytą Fernanda. Ulises poznaje Pedra i gratuluje mu wspaniałych córek.
Ulises odwiedza Raquel i od razu lądują na stoliku. Raquel boi się, że Roberto ich nakryje, ale Ulises zapewnia ją, że mają przyzwolenie przyjaciela. Zaprasza ją do swojego mieszkania. Alex kupuje Pauli i MJ po telefonie komórkowym. Maura odwiedza go i zaprasza na obiad. Ma dla niego nowiny na temat MJ. Alex jest sceptycznie nastawiony, ale Maura zapewnia go, że będzie w stanie ocenić, czy mówi prawdę. Raquel z narażeniem życia zamawia dla siebie taksówkę i przyjeżdża do Ulisesa. Raquel wyznaje, że od lat nie sypia z Robertem. Ulises nie wie jak może wątpić w siebie, jest taka ładna, dystyngowana. Maura opowiada Alexowi o Mario Aguirre, który rozpaczliwie chce skontaktować się z MJ. Bruno był tego świadkiem i jeśli Alex mocniej go przyciśnie wyzna prawdę. Zapewnia, że ma na względzie tylko dobro Alexa i nie chce, by wyszedł na głupca. MJ mówi rodzinie, że Victoria nie chciała jej przyjąć, pewnie przez to, co powiedziała jej o Brunie. Ezequiel zaprasza MJ na kolację. Paula jest oburzona, że ich nie zaproszono, ale Pedro uważa, ze tak będzie lepiej, nie są rodziną. Ktoś dzwoni do Raquel, ale Ulises przekonuje ją, żeby nie odbierała.
Alex nie zastaje MJ w ich sypialni i zaczyna jej szukać. Zastaje ją w swoim pokoju. Dziewczyna przyznaje, ze tu czuje się swobodniej. Alex chce wiedzieć, czy ma mu coś do powiedzenia. Odchodzi, nie całując jej, nawet się do niej nie uśmiecha. Raquel w końcu zjawia się w domu i okłamuje Roberta, że była na yodze. Rozpoczyna się kolacja. Bruno próbuje wygonić Felipę, ale Victoria nazywa ją członkiem rodziny i nalega, by została. Bruno zawiadamia wszystkich, że postanowił podważyć testament ojca.

Odcinek 27

Bruno oznajmia całej rodzinie, że chce podważyc testament ojca. Raquel jest zdziwiona ze antonio jest jej ojcem , nie może w to uwierzyć... Bruno na to, że to prawda, ze nikt jej nie powiedział, ale ona i on są dziećmi antonia Lombarda. Victoria prosi aby wszyscy usiedli bo chce wyjasnic tą sytuację. Bruno obraża swoja matkę ana to alex go atakuje i mowi do niego łajdaku. Victoria ich uspokaja i przyznaje ze Antonio Był ich ojcem, mówi, że go bardzo kochała i nie żałuje. I nie chce aby nikt jej krytykowal zwłaszcza Bruno i Raquel. Bruno i Raquel maja pretensję, że ich ojciec nie zostawił im spadku. Victoria mówi Brunowi, ze dobrze zrobił bo on nie zasługuje, a Raqel pyta się o siebie, wtedy Victoria żle sie czuje i prosi Felipe aby poszły do pokoju. Raquel prosi aby jej mama nie uciekala, ze nie ma być tchórzem, że ma jej to wyjaśnic. Victoria znowu cierpi i płacze. Roberto mówi w czym jest problem jak oni sie kochali. Bruno kłoci sie z Robertem. Raquel nie może w to uwierzyć, co zrobiła jej matka i mowi,ze Roberto nie ma żadnych skrupułów i zasad. Alejandro ich uspokaja mówi dość i sie pyta czy jest zadowolony. Bruno mowi, ze powiedział tylko prawdę, a Alex pyta sie jak Bruno zamierza podważyc testament. On na to, ze juz rozmawiał z adwokatem i musi zrobic badania, że Antonia byl jego ojcem i ma prawo do spadku. Raquel tez upomina sie o swoje oraz boi sie skandalu. Raquel ma tez pretensje ze Bruno zrobił awanture przy MJ i znowu ja i jej rodzine ubliża.
Chucho przychodzi do Pedra. Chucho pokazuje pieniądze Pedrowi jakie dostał i zaprasza go aby wyszli. Pedro w końcu sie zgadza.
MJ pyta sie alexa czym sie tak martwi, on mowi, ze Victorią i mysli co ona teraz musi czuć. MJ mowi, że Bruna interesują tylko pieniądze. Alex przyznaje jej rację i nie wie co ma zrobić bo nie chce skandalu. Alejandro bardzo przezywa ta sytuacje i cierpi i jest zły. Chucho z Pedrem przychodzą do baru i zamawiają alkohol. Lissete pyta się Maury jak alex zareagowal jak ona powiedziala mu o domniemanym chłopaku, ona jej odpowiada. Przychodzi Roberto sam. Maura sie pyta o Raquel a on jej odpowiada, że była awantura w domu dotycząca sejretu rodzinnego. Raquel przychodzi do Ulisesa i wyzala mu sie z tego ze jej córką Antonia i co jej matka zrobiła. Jest wściekla na matkę. Mowi, ze bRuno chce podważyć testament. Brzydzi się tym co jej mama zrobiła. Ulises uspokaja Raquel.
Bruno dochodzi do pijących (do Maury, Lissette y Roberta) i mówi, że Roberto napewno opowiada im plotki o jego matce. Bruno mówi tez o testamecie,co chce zrobic i opowiada reszte o Antoniu. Jakas kobieta zaprasza Pedra do tańca on nie może ale zaprasza ją aby została przy stoliku i z nim porozmawiała.
Maura z Lissete rozmawiaja o Victorii. Maura każe siostrze milczec i nie rozpowiadac tego dalej. Zabrania jej tego. Chucho znowu zamawia butelke i wyjmuje dużą sume pieniędzy. Jacys faceci go okradają kiedy on nawetnie jest świadomy. Później orientuje sie, że nie ma pieniędzy i dochodzi do bójki w barze. Do Lombardów dzwoni policia i odbiera telefon ezeqiel przekazuje go BRunowi i on chce sie tym zająć. Chucho i Pedro są w areszcie. Alex mowi, ze boli go to co dzieje się z jej matką i to co robi Bruno. Chce porozmawiac z adwokatem i pyta sie MJ kim jest Mario Aguirre. Ona mowi, że nie ma pojecia kto to jest. Alex jej nie wierzy i ma wątpliwości ze go nie zna. Alejandro mowi, ze sprawdzi tego człowieka. Bruno mówi do matki i opowiada jej o bójce w barze, mówi co to za ludzie i ze nie mieli czym zapłaćić dlatego wywolali bójkę pijani. Victoria mowi Alexowi ze Pedro jest na postarunku i że Bruno mu już pomaga, on pyta sie co tam Bruno robi i mówi, ze on juz jedzie tam. Bruno załatwia sprawę z policjantem, który wszystko mu opowiada. Na komisariat idą MJ i alejandro i jest juz tam pelną dzinnikarzy. Przychodzi Alex i mówi, że on sie tym zajmie i Bruno może już iść. Bruno mowi do dziennikarza aby wywołał skandal. Wypuszczają chucha i Pedra i znowu otaczają ich dziennikarze i chucho mowi ze uratował alexa po wypadku.
Pedro ma wyrzuty, alex go uspokaja tylko prosi aby sieto nie powtórzyło, a jeśli chą sie upic niech to robia w domu a nie w miejscu publicznym. Alejandro pyta się pedra czy zna jakiegoś Maria, on mówi że nie.
Alex opowiada Fernandowi o tym co sie stalo oraz o Bruno i Victorii i o MJ. Fernando mowi,alexowi ze Bruno zabronił mu przychodzic do ich domu. Alex jest wściekly i mowi Fernandowi ze ma znia porozmawiac i zaprosic ja na kolacje. Maura jedzie w samochodzie i słucha radia kiedy mówią o ojcu MJ i o calym skandalu. MJ jest wściekła na ojca i mowi ze sie upili. Chucho mówi ze nie chciał i to jego wina. Maura mowi raquel to co usłyszala w radiu o szwagrze Laexa ze sie upili i pobili w barze. Bruno chce porozmawiac z MJ. Ona mówi, czy go to nie meczy te kłotnie z alexem i czy nie przejmuje sie matką i pyta sie co ma zrobic aby zostawil ja w spokoju. On mówi, ze ma sie rzowieść z Alejandrem.

Odcinek 28

Bruno żąda od Marii Jose, aby zostawiła Alexa, w zamian on nie będzie podważał testamentu. MJ odmawia, Bruno grozi jej, że jeżeli nie chce po dobroci, to będzie musiał inaczej zareagować, wypomina jej także znajomość z Mario Aquire. Fernando zaprasza Victorię , chce aby zapomniała o problemach, ta na początku wykręca się problemami, ale potem wyraża zgodę. Felipa doradza Victorii, że dobrze by było, aby znalazła jakąś pokrewną duszę, której będzie mogła zaufać i dzielić się problemami. Victoria, uważa że Felipa nie ma racji, sądzi że przysporzyło by jej to dodatkowych problemów. Ezequiel robi wyrzuty Chucho, za to w jaki sposób się zachował. Chucho prosi MJ o pozwolenie na odwiedziny w więzieniu kobiety którą wraz z Pedrem poznali felernego wieczoru. MJ nie jest zachwycona pomysłem, ale zgadza się. Bruno daje Erickowi pieniądze w zamian za to, aby jego kuzyn podawał się telefonicznie za Mario Aquire. Ezequiel po raz kolejny komentuje zachowanie Chucho, w obronie mężczyzny staje Felipa. Uważa, że to dobrze iż Chucho martwi się o kobietę, która pewnie jest sama i nie ma na kogo liczyć. Paula mówi ojcu, aby uważał na to co czyni, bo przysparza problemy. Sugeruje mu, aby nie zadawał się z Chucho, bo przecież on(Pedro) i jego córki należą teraz do szanowanej rodziny Lombardo. Ezequiel sprowadza nowego szofera dla rodziny Lombardo, mówi mu że ma się zachowywać przyzwoicie. Roberto i Raquel rozmawiają, Roberto staje w obronie Chucho tłumacząc że staruszek chciał się tylko „zabawić”, Raquel wściekła że nigdy nie mają tego samego zdania, pyta go czy tak samo obojętny był by gdy miała kochanka. Roberto stwierdza, że już niejednego pewnie miała. Ezequiel przedstawia nowego szofera, Raquel nie jest zadowolona, uważa że jest za stary, denerwuje się także tym, że jej stary szofer Erick jest kierowcą Pauli. Roberto, mówi jej że strasznie jest niesympatyczna i nie da się z nią wytrzymać. Fernando poleca sekretarce odnalezienie niejakiego Mario Aquire. Alejandro rozmawia z adwokatami na temat testamentu. Dowiaduje się, że proces o podważenie jego może ciągnąć się latami, chyba że zostanie udowodnione, iż Bruno podjął się jakiegoś czynu niezgodnego z prawem. Postanawia na tym bazować. Ulisses wypytuje MJ o jej rodzinę i przeszłość, gdy ta tłumaczy mu, że nie ma ochoty na takie rozmowy, mówi jej że od dziś może na niego liczyć, bo chce aby zostali przyjaciółmi. Roberto i Ulisess rozmawiają między sobą o sytuacji, która była spowodowana zachowaniem ojca MJ. Pedro martwi się stanem MJ, tym że jest milcząca, tak jakby coś ją trapiło, nie udaje się mu dowiedzieć co takiego to jest. Sekretarka Alexa, mówi mu, że nie potrafiła zlokalizować jubilera, gdyż pierścionek nie był wartościowy. Ezequiel odbiera kwiaty dla MJ od posłańca, Raquela czyta na bileciku od kogo są. Następnie robi wyrzuty matce, że ta pozwala na to, aby MJ i jej rodzina mieszkali w ich domu, uważa że nie pasują do tej rodziny. Raquela wypomina matce także błędy, które popełniła kiedyś. Ezequiel wręcza kwiaty MJ, MJ reaguje nerwowo mówiąc majordomusowi, że nie są dla niej i ich nie chce. Alex dowiaduje się od Raqueli, iż jego żona dostała czerwone róże od Mario Aquire. Alex jest wściekły na MJ, sądzi że ta coś przed nim ukrywa, MJ również rozgniewana mówi mu, że chce rozwodu, że czuje się jak w piekle, lepiej byłoby gdyby ją wydał, wtedy skończyłyby się jej problemy i wreszcie mogłaby zaznać spokoju. Alex mówi, że pozostaje jeszcze kwestia domniemanej ciąży, MJ jednak mówi, że nie ma żadnej ciąży bo dostała okres. Raquela komentuje w rozmowie z Maurą, minę Alexa jaką miał gdy usłyszał, że jego żona dostała kwiaty od obcego mężczyzny, Maura cieszy się z powodzenia intrygi, dzwoni do Ulisessa, gdy ten mówi jej, że to nie on wysłał kwiaty MJ, zaczyna się zastanawiać kto jeszcze jest wplątany w całą intrygę. Victoria mówi MJ, że wie o istnieniu niejakiego Mario, i ciekawi ją co łączy MJ z tym mężczyzną. MJ po raz kolejny tłumaczy, że nie zna nikogo takiego, mówi że nie czuje się dobrze w obecnej sytuacji i chce wrócić do swojego miasteczka. Victoria zapewnia ją, że spróbuje porozmawiać z Alejandrem na ja jej temat. Chucho odwiedza w areszcie Mercedes, obiecuje jej pomóc. Erick wypytuje Paulę o jej wrażenia z pobytu na uczelni, zgadza się udzielić jej lekcji jazdy. Chucho i Pedro rozmawiają o Mercedes zastanawiając się jak jej pomóc w tak ciężkiej sytuacji , następnie Pedro wyraża swoje obawy, bojąc się o złe relacje jakie są między jego córką a Alexem, którego tak polubił. Paula dziękuje Erickowi za lekcje jaką jej dał. Roberto wściekły jest na żonę, mówi że nie powinna plotkować na tematy rodzinne i że jest głupiutka myśląc, że Bruno coś wskóra podważając testament. Ulisess, Maura i Lizzett zastanawiają się, kto mógł wysłać kwiaty MJ, Ulisess dochodzi do wniosku, że Bruno gdyż to on odebrał telefon pewnego razu. Victoria i Felipa rozmawiają o MJ, Victoria przedstawia Felipie swoją wersję wydarzeń. Uważa, że Mario był wspólnikiem MJ, gdy jednak ta zakochała się w Aleksie, postanowił nie pozwolić zapomnieć o sobie i o ich umowie. Felipa, uważa że nie pasuje jej to, że wydzwania on do domu, podając swoje prawdziwe nazwisko. Daje Victorii do zrozumienia, że podejrzewa jednak Bruna. Victoria jest zła na nią o to, aczkolwiek stwierdza że gdyby to było prawdą, jedyną winną byłaby ona, gdyż zawiodła jako matka. Bruno naigrywa się z Alexa, dziwiąc się że nie sypiają w jednej sypialni .Alex informuje go, że rozmawiał z adwokatami, pyta Bruna czy nie obchodzą go uczucia matki, że jest w stanie posunąć się tak daleko. Bruno mówi, że to nie jego wina, że winę ponosi ich ojciec. Mówi Aleksowi, że jego adwokaci skontaktują się z jego prawnikami. Alex odwiedza MJ w pokoju, mówi jej, że nie lubi się z nią kłócić, i że chce z nią być, bez względu na zdanie Victorii, i innych członków rodziny, jest w stanie zamieszkać z nią z dala od tej rodziny. Chce ,aby znowu spali razem, MJ wykręca się miesiączką, uważa że lepiej będzie jak sprawa się zakończy. Czuje się nieswojo, gdy wszyscy na nią patrzą podejrzliwie. Victoria dowiaduje się od Alexa że Bruno jednak nie zrezygnował ze swoich planów, wyraża nadzieję, że jednak wycofa się z tego, i będzie miał na uwadze dobre imię rodziny. Bruno mówi Erickowi, aby nadal udzielał lekcji Pauli, i informuje jego, że ma pewne plany względem Pauli. Erick zgadza się na bycie jego pomocnikiem, ale pyta Bruna co właściwie ma na myśli.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kajusia2109
Dołączył: 24 Gru 2009
Posty: 34
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: N.Sącz

PostWysłany: Sob 20:48, 26 Gru 2009    Temat postu:

Wink
macie dalsze

Odcinek 29
Paula nie pokoi się, że Aleks został poproszony o wyłożenie sporej sumy pieniędzy w zamian za jej wolność. MJ uspokaja ją, mówiąc, aby nie myślała o tym i zapewnia, że wszystko się ułoży. Roberto wyraża swój niepokój sytuacją, jaka ma miejsce. Nie rozumie czego dokładnie chce osoba podająca się za Mario Aquirre, i nalega aby Ulisses porozmawiał z tym mężczyzną. Bruno dzwoni do znajomego dziennikarza, przekazuje mu informację, że szwagierka Alejandra posądzona jest o zabójstwo mężczyzny i w tym momencie znajduje się na komisariacie. Paula, MJ, Pedro zostają poinformowani przez Aleksa, że Pauli póki co nie grozi więzienie. MJ zauważa, że Aleks ma do niej dystans. Aleks opuszcza komisariat, tłumacząc, że ma jeszcze kilka spraw do załatwienia. Maura, Ulissess, Roberto spotykają się w barze. Ulissess pyta Maurę, czy dokonywała rezerwacji w hotelu na nazwisko Aquirre. Ona zaprzecza. Wszyscy zastanawiają się, kto jeszcze wie o istnieniu Mario Aquirre. Mężczyzna, który podaje się za Mario, zapewnia, że nikomu nie rozpowiadał o tym, kogo udaje. Aleks odwiedza przyjaciela. Ten właśnie odbywa rozmowę z siostrą, która ma wrócić do kraju. Aleks chce, aby Fernando opowiedział mu dokładnie wszystko czego się dowiedział na temat rezerwacji w hotelu. MJ wraz siostrą, ojcem , Chucho i Erikiem opuszczają komisariat. Dziennikarze, wcześniej poinformowani przez Bruna pytają ich o różne nieprzyjemne rzeczy, Chucho wchodzi z nimi niepotrzebnie w dyskusje. Aleks jest zdegustowany, nie jest w stanie uwierzyć, że MJ, która wydaje się dziewczyną dobrą i szczerą, w rezultacie okazała się zupełnie inna. Fernando nalega, aby Aleks nie wyciągał wniosków za szybko, gdyż być może jest inne wytłumaczenie całej sytuacji. Aleks zarzuca sobie, że był takim głupcem iż tak bardzo się w niej zakochał. Uważa, że jest przebiegle inteligentna, skoro tak potrafiła go usidlić. Fernando, uważa że przyjaciel przesadza. Aleks mówi, że nie przesadza, że żałuje iż tak dał się omamić, zaufał jej i jej rodzinie, a w rezultacie okazała się to rodzina krętaczy. Fernando uważa, że choć wszystko wydaje się jasne, to jednak myśli, że osoba, która chciała go zabić, musi być osobą, z jego najbliższego otoczenia. Aleks sam nie wie już co o tym myśleć, żegna Fernanda i wychodzi. Eric rozmawia z Brunem, relacjonuje mu przebieg wydarzeń na komisariacie, prosi po raz kolejny, aby oszczędził Paulę. Bruno mówi, że lepiej będzie jak będzie z nim, niż przeciwko niemu, bo to on jest od myślenia. Eric prosi Thomasa, aby pozwolił opuścić mu posiadłość, gdyż musi spotkać się z siostrą. Thomas na początku nie chce się zgodzić. Chucho, martwi się widząc, że rodzina San Maniego, jest smutna i przygaszona. Namawia ich na kolację. MJ, Pedro, Paula dziękują Chucho za troskę. Pedro i MJ uważają, że najlepiej będzie jak wyjadą stąd. Paula nie potrafi słuchać ich, twierdzi że skoro Aleks do tej pory był taki dla nich dobry, tzn że mogą zostać. Ezequiel przychodzi do domu Pedra, mówi MJ że Aleks chce z nią rozmawiać. Paula boi się, że być może jednak policja przyszła po nią. MJ dziękuje Aleksowi, za okazaną pomoc jej siostrze. Ten mówi, że nie zrobił tego dla niej, tylko dla własnej rodziny. Daje jej czek z pieniędzmi, który kiedyś od niej dostał, mówi że to wystarczająca suma, aby wynająć pokój w pensjonacie czy też hotelu. Aleks oznajmia, że chce, aby MJ wyniosła się wraz ze swoją rodziną i to jak najszybciej i aby znalazła sobie kolejną ofiarę. Cieszy się także z tego, że nie ma z nią dziecka. MJ zgadza się z Aleksem, pyta co jednak ze sprawą Pauli. Aleks zapewnia, że on się tym zajmie. Dopóki nie znajdzie się ofiara, Pauli nic nie grozi. MJ zaczyna tłumaczyć, że wszystko jest tak jak mu powiedziała, Aleks nie chce jej słuchać. Mówi, że jedynie czego pragnie, to aby wyniosła się raz na zawsze. MJ dziękuje za wszystko Aleksowi. Aleks mówi, aby darowała sobie podziękowania. Przypomina jej o czeku i o tym, żeby gdy zmienią już miejsce zamieszkania, niech powiadomi o tym policję. Aleks rozmyśla o tym co powiedział MJ. Aleks mówi Victorii, że nie potrafi znieść tego, że MJ którą tak kochał, tak go zawiodła. Victoria pociesza syna. Aleks prosi Victorię, aby zawiozła MJ i jej rodzinę, gdzie tylko chcą, byle nie musiał ich już oglądać. Fernando dzwoni do Victorii. Pyta jak się sprawy mają. Victoria mówi, że Aleks poprosił, aby MJ odeszła z domu. Nie potrafi się nadziwić, jak taka dziewczyna jak Maria Jose, która sprawia wrażenie niewinnej, nie posiadającej skłonności do manipulowania ludźmi okazała się być inna. Fernando podziela zdanie Victorii i stwierdza, że choć na początku czuł do niej dystans, to nie dawno się jednak przekonał. Victoria twierdzi, że lepiej że stało się teraz to co się stało, i że MJ rzucała oszczerstwa na jej syna. Prosi Fernanda, aby teraz szczególnie wspierał przyjaciela, bo to trudny dla niego okres. Fernando zapewnia że tak też uczyni, po skończeniu rozmowy z nią, stwierdza, że jednak ma wątpliwości co do winy MJ. Chucho, Felipa i Arturo rozmawiają w kuchni. Chucho twierdzi, że Aleks należy do ludzi odpowiedzialnych i nie mógł pozwolić na to, aby jego szwagierkę oskarżono. Chucho i Arturo dziwią się, że prasa tak wszystko dowiedziała się o wszystkim. MJ mówi ojcu i siostrze, że następnego dnia rano wyniosą się z posiadłości Lombardo. Paula pyta co się stało i co dalej z jej sprawą. MJ odpowiada, że pewnie dlatego, że przysparzali jemu zbyt dużo problemów, a o sprawę Pauli on się zatroszczy. Ojciec pyta MJ jak ona się czuje. Ta odpowiada, że rzeczywiście będzie lepiej jak się wyniosą. Prosi, aby zabrali tylko swoje rzeczy, ale nie te które zostały zakupione, za pieniądze Aleksa. Żegna się i wychodzi. Paula jest wściekła, że sprawy mają taki obrót i winą za wszystko obarcza siebie. Ojciec uspokaja ją, mówi że przynamniej nabierze po tym doświadczeniu, doświadczenia życiowego i już więcej nie popełni podobnego błędu. Maura rozmawia z Lizzett, ciekawi ją, kto stoi teraz za tym co się dzieje. Uważa, że Aleks musi być nieźle zdenerwowany i tym razem na pewno będzie chciał się rozwieść z MJ, a wtedy ona zajmie jej miejsce i nie pozwoli żadnej innej kobiecie zbliżyć się do Aleksa. Maura uważa, że Aleks zasługuje na kogoś szczerego, komu będzie mógł ufać, i skoro już byli razem, to nie jest wykluczone, że do siebie wrócą. Roberto uważa, że po takim incydencie Aleks, na pewno już zechce rozwodu. Ulisses mówi, że wymyślenie postaci Mario Aquirre było dobrym pomysłem, ale cieszy się, że już kończy się ta farsa. Roberto zwraca uwagę, że wraz z końcem Mario Aquirre, skończy się gotówka od Maury. Ulissess mówi, że nie martwi się o to, bo ma „na oku” kolejny interes. Do Ulissessa dzwoni telefon, ten nie odbiera, tłumaczy się Robertowi, że to pewnie jakaś znajoma plotkara. Robert ostrzega go, aby nie rozpowiadał nikomu na temat Mario Aquirre. Nie wyraża zgody na pozostanie na noc u przyjaciela, mówiąc że ma dość wrażeń jak na jeden dzień. MJ płacze, sięga do kuferka na biżuterie, znajduje w nim kolczyki, które kiedyś podarował jej Aleks. Idzie do niego, rzuca mu je na łóżko, i mówi, że przyjdzie dzień, w którym pożałuje tego co o niej myślał. Aleks chce zatrzymać ją, ale po chwili się reflektuje stwierdzając, że to zapewne kolejna jej pułapka, i tym razem nie da się nabrać na jej płacz a także zapewnienia o niewinności. Eric odwiedza Meche i jej brata. Twierdzi, że lepiej będzie jeśli Gabriel powie, że nie widział dokładnie twarzy osoby, która prowadziła samochód, gdyż było bardzo ciemno. Meche jednak przypomina, że Bruno wyraźnie powiedział, aby zeznania były jasne i aby go nie zawiedli. Eric zapewnia, że wszystko będzie tak jak chciał jego szef, z tym, że bez „wchodzenia” w szczegóły. Uprzedza, że ludzie pokroju Bruna boją się skandali, ale jest osoba, która być może zechce bardziej wnikać w całą sytuację ( w domyśle Aleks). Eric prosi ich o to, aby mieli na względu to, że i on jest odpowiedzialny i ta młoda dziewczyna Paula, która może w tak młodym wieku trafić do więzienia. Gabriel i Meche mają wątpliwości. Roberto spotyka MJ, Pedra i Paulę pyta się ich dokąd się wybierają. Podchodzi do nich także Chucho. Pedro oznajmia mężczyznom, że wraz z córkami odchodzą na zawsze. Chucho nie rozumie dlaczego. Pedro wyjaśnia mu, że to w wyniku wszystkich nieprzyjemnych sytuacji i decyzji jego starszej córki. Aleks obserwuje wszystko przez okno. Roberto mówi Pauli, że będzie za nią tęsknił i żeby dała znać co u niej słychać. Victoria mówi Arturowi, aby zawiózł rodzinę San Maniego, gdzie tylko chcą. MJ uważa, że nie potrzeba takiej fatygi, że mogą jechać taksówką. Victoria nalega. MJ, Paula, Pedro żegnają się z Felipą. Chucho czuje się samotny, nie może zrozumieć dlaczego Aleks wyrzucił całą rodzinę z powodu wypadku jaki spowodowała Paula. Ezequiel radzi mu, aby nie wypowiadał się, bo są sprawy o których nie. Chucho martwi się o MJ, Paulę i Pedra. Felipa uważa, że to niesprawiedliwe co im się wydarzyło, ale wierzy że wszystko z czasem się wyjaśni. Rodzina San Maniego, żegna się z Arturo. Meche, Gabriel i ich znajomi przybywają na komisariat, w celu złożenia zeznań przeciwko Pauli. Gabriel ma wyrzuty sumienia. Raquel cieszy się, że tamci wynieśli się w końcu. Roberto i Victoria uciszają ją i radzą, aby była cicho , bo może sprawić przykrość Aleksowi. W ten nadchodzi Bruno, zaskoczony jest faktem, że Aleks wyrzucił MJ z domu. Roberto zauważa, że Bruno jest przygnębiony wieścią, że MJ nie ma już w domu. MJ widzi pensjonat, idzie się zapytać czy można tam zamieszkać. MJ rozmawia z właścicielką pensjonatu. Paula jest zniesmaczona budynkiem, w którym będą mieszkać. Eric mówi Bruno, że Arturo wysadził MJ i jej rodzinę w jakimś miasteczku. Ten nakazuje mu, poszukać ich, choćby miał przeszukać wszystkie hotele w tamtej okolicy. Fernando mówi przyjacielowi o swoich przypuszczeniach, Aleks nie za bardzo chce ich słuchać. Fernando, mówi że nie powinien już teraz osądzać MJ, ale śledzić jej poczynania. Jednak, Aleks odpowiada, że to nie ma sensu, bo i tak wyrzucił ją z domu. Fernando, mówi że szanuje jego decyzję, ale jak widzi, że jego przyjaciel cierpi, to musi mu uzmysłowić, że istnieje jedna mała możliwość, że MJ jest nie winna temu, o co on ją oskarża.

Odcinek 30
Rodzina San Maniego kwateruje się w hotelu. Paula narzeka na warunki, w jakich przyjdzie im żyć. MJ mówi jej, że to z jej winy muszą mieszkać w takim miejscu. Pedro pyta się jak długo będą tu mieszkać i zauważa, że MJ jest blada i zmęczona. Córka odpowiada, że dopóki sprawa się nie wyjaśni zostaną tam, a jej zły stan jest wynikiem ostatnich wydarzeń. Gabriel zeznaje na komendzie. Policjant pyta się go o przebieg wydarzeń, m.in. : skąd wracał felernej nocy, z kim się spotkał, czy rozpoznał osobę, która prowadziła samochód, ile było tych osób i jaka marka samochodu. Chłopak nie potrafi zbyt klarownie odpowiedzieć na pytania. Paula spotyka siostrę w holu, po raz kolejny wyraża swoje zdanie na temat hotelu, obwinia siebie o to, że Aleks wyrzucił ich z domu. MJ tłumaczy, że nie tylko wypadek sprowokował taką sytuację, a złożyło się na to wiele spraw. Znajomy Meche ma pretensje do Gabriela, że jego zeznania nie były takie jakie miały być. Meche postanawia wykorzystać pieniądze od Bruna i zabrać brata do szpitala. Maura dzwoni do Ulissessa, żąda od niego, aby mimo wszystko nie zaniedbywał sprawy z Mario Aquirre, gdyż jeszcze może się przydać jego osoba. Ulissess dzwoni do Mateo, prosi aby jak najszybciej się z nim skontaktował. Raquel czyta w gazecie artykuł na temat Pauli, komentuje przed mężem, że teraz wszyscy będą myśleli, że cała rodzina jest taka. Roberta dziwi fakt, że prasa tak szybko się dowiedziała o wydarzeniu. Raquel dzwoni do Ulissesa, żali mu się, że w prasie piszą nieprzyjemne rzeczy na temat rodziny Lombardo, a to wszystko z winy rodziny San Maniego . Prosi Ulissesa, aby się spotkali. Prawnik Aleksa przychodzi do jego biura, informuje iż znalazła się ofiara wypadku. Meche i Gabriel przybywają do szpitala, chłopak nalega, aby doktor zgodził się jak najszybszą operację. Następnie martwi się o dziewczynę (Paulę), siostra zapewnia go, że na pewno nie poniesie żadnych konsekwencji. Adwokat przekazuje wszystko czego się dowiedział w sprawie domniemanej ofiary wypadku. Stwierdza, że dziewczynie nie grozi nic, lecz musi podpisać pewne dokumenty i Aleks również jako osoba, która za nią poręczyła. MJ mówi Pauli, że muszą udać się na komisariat, aby poinformować o nowym miejscu zamieszkania, Paula nie jest zachwycona, mówi, że nie chce tam wracać już. MJ słabnie, siostra pyta, czy nie jest w ciąży. MJ potwierdza, iż jest, ale zastrzega Paulę, żeby nikomu nic nie mówiła, bo w innym przypadku zniknie raz na zawsze, i nikt się nie dowie gdzie jest. Do Ulissesa oddzwania Mateo, Ulissess mówi mu, aby zadzwonił do domu Lombardo i porozmawiał z MJ, a gdy nie będzie chciała , niech zagrozi ,że wszystko co wie na jej temat powie. Mateo dzwoni, odbiera majordomus, który przekazuje słuchawkę Victorii, kobieta żąda, aby przestał dzwonić, gdyż MJ już nie mieszka u nich. Ulissess jest zdziwiony, że MJ już nie tam nie mieszka. Victoria informuje Bruna, że posiada numer telefonu tajemniczego Mario, ten zapewnia że on się tym zajmie i aby nic nie mówiła Aleksowi. Paula i MJ zauważają, że ojciec ich jest bardzo smutny, Paula próbuje przekonać siostrę, że lepiej będzie jak powie Aleksowi o ciąży, MJ stwierdza, że w żadnym wypadku, nie chce , aby wiedział o niej. Paula melduje się na komisariacie. Na komisariacie zjawia się także Aleks. Paula się z nim wita. Aleks informuje ją, że pojawiła się już ofiara wypadku spowodowanego przez Paulę. Aleks pyta się MJ, w jaki sposób dotarły do niej klucze. Ta odpowiada, że już wielokrotnie mówiła jak to się odbyło i nie będzie już powtarzać. Ma dość tego, że za wszystko jest obwiniania, mówi też , że nie chce go już nigdy więcej widzieć. Żartuje sobie, że może lepiej było by, gdyby ją oskarżył o wszystko. Aleks mówi, że nigdy by tego nie zrobił, nie ze względu na skandal, lecz na to co do niej czuje. Pyta się jej również, gdzie obecnie mieszka, stwierdza że musi to wiedzieć, gdy będzie się z nią rozwodził. MJ odpowiada, że w tanim pensjonacie, który jest idealny dla takich ludzi jak ona. Bruno dzwoni do Mateo, oferuje mu korzystny układ, mówiąc że zapłaci mu dwa razy więcej niż obecnie dostaje, w zamian za to, że przejdzie na jego stronę i poinformuje go, na czyje zlecenie podaje się za Mario Aquirre. Aleks pyta się recepcjonistki hotelu, na temat rezerwacji pokoju, czy mężczyzna, na którego zapisany był pokój pokazał się osobiście w nim. Paula informuje ojca i siostrę, że musi co tydzień meldować się na komisariacie przez okres dwóch miesięcy. MJ mówi, że muszą w takim razie załatwić sobie wszyscy pracę i wyjechać z tej miejscowości jak najszybciej. Paula twierdzi, że nie byłoby problemu, gdyby MJ powiedziała całą prawdę. MJ wykręca się mówiąc, że ma swoją godność i nie będzie żerowała na Aleksie i jego majątku. Pedro chce pożegnać się z Chucho. MJ denerwuje się na Paulę, że o mało nie wygadała przed ich ojcem o jej ciąży. MJ odrzuca pomysł Pauli, uważa że gdyby powiedziała, teraz Aleksowi, o tym że jest z nim w ciąży to straciłaby dla siebie szacunek, zwłaszcza po tym, że Aleks przestał jej ufać. MJ karze przysiąc siostrze, że nie powie Aleksowi o dziecku. Mateo dzwoni znowu do Bruna, zgadza się na jego propozycję. Bruno dzwoni do Erica, pyta go, czy wie gdzie mieszka MJ, ten odpowiada, że jeszcze nie dowiedział się tego. Fernando odbiera siostrę z lotniska, ta prosi go, aby odwiedzili rodzinę Lombardo, wypytuje się także o Aleksa. Fernando mówi, że przyjaciel ożenił się. Po krótkich namowach, zgadza się na odwiedziny u Lombardo. Bruno spotyka się z Mateo. Mateo opowiada o wszystkim Brunowi. Aleks chce spotkać się z Gabrielem i Meche, jednak nie zastaje ich w domu, wypytuje więc ich znajomą, gdzie mogą być . Kobieta mówi, że wie iż są w szpitalu, ale nie wie którym. Bruno pyta się Mateo, czy Ulissess i Maura wiedzą gdzie on mieszka. Bruno daje Mateo pieniądze na nowy telefon, i mówi, że od tej pory ma działać tylko z nim, musi więc przestać istnieć dla tamtej dwójki. Katia wita się z Victorią, cieszy się, że była dla niej i dla jej brata tak dobra, jak druga matka. Fernando stwierdza, że siostrze brakuje matki, Victoria uważa jednak, że nie zawsze rodzice potrafią zaoferować dziecku to co powinni. Następnie wchodzą na temat Aleksa. Victoria informuje, że Bruno obiecał zająć się sprawą Mario Aquirre. Fernando wyraża swoje niezadowolenie, uważając że nie powinien się mieszać w sprawy, które dotyczą MJ i Aleksa. I właśnie, to jest dla niego dziwne, że Bruno jednak niepotrzebnie w nie interweniuje. Victoria domyśla się jakie Fernando wyciąga wnioski, ale stwierdza, że nie posiada innego wyjaśnienia całej sytuacji. Katia wita się z Raquel i Robertem, mówi że tęskniła za nimi. Raquel chce jej opowiedzieć wszystko co wydarzyło się w ich rodzinie. Mąż Raquel stwierdza, że nic ciekawego się nie stało, co u Raquel wywołuje oburzenie. Aleks pojawia się w szpitalu, zapewnia Mercedes że pokryje koszty leczenia jej brata. Aleks odwiedza w pokoju Gabriela, mówi mu, że pokryje wszelkie koszty i aby się nie martwił niczym. Gdy chłopak prosi Aleksa, aby w jego imieniu przeprosił Paulę za nieprzyjemności jakie przez niego zaznaje. Aleks zaskoczony jest tym, odpowiada jemu, że to raczej ona powinna jego przeprosić. Chucho nie potrafi znaleźć sobie miejsca w domu, mówi że gdyby przynajmniej wiedział co u Pedra i jego córek słychać, byłby spokojniejszy. Maria Jose dzwoni do Chucho, chce mu przekazać adres pod którym mieszkają, lecz słabnie i mdleje. Paula widząc całe zdarzenie podbiega do siostry, w miedzy czasie wołając ludzi o pomoc. Chucho nie pokoi się, że MJ nie odpowiada. Meche ma wyrzuty sumienia, chciałaby odszukać mężczyznę, który zlecił im kłamać, aby oddać całą sumę pieniędzy. MJ odzyskuje przytomność. Raquel, Roberto, Victoria, Fernando, Filipa siedzą w salonie, wszyscy cieszą się z powrotu Katie. Przychodzi też Bruno. Bruno i Katia witają się serdecznie. Raquel wychodzi, tłumacząc się, że musi się spotkać z przyjaciółkami. Fernando nalega, aby i oni już się zbierali. Katia śmieje się z brata, że jest upierdliwy i dlatego, do tej pory nie ożenił się. Bruno zauważa, jak czule żegnają się Victoria i Fernando. Ezequiel informuje Aleksa o odwiedzinach Katie i Fernanda, a także o telefonie jaki odebrał od Mario Aquirre, a także o tym, że Bruno wziął ten numer telefonu i nie pozwolił nikomu o tym powiedzieć. Aleks wcześniej prosi majordomusa, aby sprawdził wszystkie połączenia jakie miały miejsce w środę. Aleks idzie do pokoju Bruna, mówi jemu, że nie życzy sobie, aby mieszał się w jego sprawy. Bruno broni się twierdząc, że chciał tylko spotkać się z tamtym mężczyzną, aby dać mu do zrozumienia, że już wszyscy wiedzą, o tym co łączyło go z MJ. Aleks nie wierzy Brunowi, mówi mu, że to był ostatni raz gdy wmieszał się w nie swoja sprawę, i czy to mu się podoba, czy nie Maria Jose nadal jest jego żoną.


Odcinek 31
Maria Jose tłumaczy Alejandrowi, że nie zna tego człowieka, ale on chce wiedzieć, w jaki sposób Mario tyle o niej wie i ma ich zastrzeżony numer telefonu. Dziewczyna nie wie i nie obchodzi jej to. Ma już dosyć tej sytuacji i żąda rozwodu. Alex wykrzykuje, że jej go nie da i domaga się odpowiedzi. Maria Jose ucieka z płaczem, ale on biegnie za nią. Nie wzruszają go jej łzy. MJ nie płacze, by go wzruszyć. Odkąd poznała Bruna jej życie zamieniło się w piekło i pragnie jedynie spokoju. Alex prosi o prawdę, zrozumie wszystko. MJ powtarza, że Bruno ja oszukał i mógł również wynająć tego człowieka. MJ czuje się bardzo samotna. Ochrania całą swoją rodzinę, ale jej nikt nie chroni. Nawet Alex w nią wątpi. Alexa zapewnia, ze cokolwiek się stanie będzie przy niej. Przytulają się.
Ezequiel znajduje pod łóżkiem klucz i zabiera go. MJ przypomina sobie o kluczu i szuka go po całym pokoju. Mario dowiaduje się, że jakaś kobieta dzwoniła do niego. Przygotowuje się do wmeldowania. Alex zjawia się w hotelu i pyta o Maria Aguirre. Idzie do jego pokoju i podaje się za przyjaciela. Chłopak ucieka przez okno. Alex wywarza drzwi. Nie udaje mu się znaleźć Maria i żąda od właściciela wszelkich wiadomości na jego temat. MJ opowiada Pauli o przesłuchaniu, jakie zgotował jej Alex, chce odejść z domu. Paula próbuje ja odwieść od tej decyzji, przecież go kocha. Pyta się siostry, czy dostała już okres. MJ mówi, że nie, ale nie jest pewna, czy jest w ciąży. Mówi też siostrze, że pojawił się świadek wypadku i Bruno chce spotkać sę z nią w pokoju hotelowym, ale zgubiła klucz. Paula jest gotowa przyznać się do wszystkiego, ale MJ ją powstrzymuje. Czuje, że w pewnym sensie zasłużyła na to, co ja spotkało. Fernando odwozi Victorię do domu i dziękuję, ze z nim pojechała. Victoria jest gotowa pomóc przy tym projekcie. Zaprasza Fernanda do domu, ale ten wybiera się do biura. Victoria odprowadza go wzrokiem. Erick chce odwieść Paulę do szkoły, ale ta nie ma ochoty.
Victoria zauważa Felipe i psa (Cuco). Victoria nie potrzebuje zwierzaka, ale Felipa zachowa go dla siebie. Victoria relacjonuje swoją wycieczkę z Fernandem. Wszystko było dobrze dopóki nie poszli na obiad. Victoria odniosła wrażenie, że Fernando chciał wyznać, że jest w niej zakochany. Pedro opowiada Pauli, jak dobrze bawił się z chuchem i Felipą. Dziewczyna nie idzie na zajęcia, ponieważ bardzo boli ją głowa. Chucho podejrzewa, że coś ja martwi. Fernando odbiera od sekretarki wiadomości. Felipa chce wiedzieć, co Victoria myśli o Fernandzie. To przystojny i dobry chłopak, a miłość nie patrzy na wiek. Victoria uważa, że w jej wieku byłoby śmieszne, gdyby zakochała się w tak młodym chłopaku. Dla Felipy to prawdziwy mężczyzna. Nie wierzy, że Victoria nigdy nie wyobrażała sobie związku z Fernandem. Alex relacjonuje Fernandowi incydent z Mario Aguirre. Już sam nie wie, co ma myśleć. Czemu MJ rozłączyła się, mężczyzna mógłby być jej prawdziwym wspólnikiem. Fernando opowiada o wycieczce z Victorią. Insynuował Victorii, ze jest w niej zakochany, a ona jako inteligentna kobieta dopowiedziała sobie resztę. Alex sugeruje, że może wybrał zły moment na wyznania. Nie sadzi, by to zaważyło na przyjaźni między nim a Victorią. Paula nazywa Bruna nikczemnikiem. Wie do czego dążył, umawiając się w hotelu. Bruno utrzymuje, że chciał tylko porozmawiać na osobności. Paula jest gotowa powiedzieć o wszystkim Alexowi, ale Bruno grozi jej, że trafi za kratki, podobnie jak reszta jej rodziny. Paula wykrzykuje, że była świadkiem, gdy jako Alex brał ślub z MJ. Bruno mówi, że zeznania kogoś, kto przejechał człowieka i nawet nie zainteresował się, czy ten żyje nie mają wielkiego znaczenia. Mario opowiada Ulisesowi o zajściu w hotelu. Ulises domyśla się, że to był Alex. Mari przeprowadził się do nowego hotelu i ma czekać na instrukcje. Bruno dzwoni do Ericka i każe mu wpłynąć na Paule, by trzęsła się ze strachu. Rozkazuje tez zlokalizować Maria Aguirre. Alex dowiaduje się, że MJ położyła się wcześniej. Przychodzi do jej sypialni, a dziewczyna udaje, że śpi. Alex prosi ją o wybaczenie i obiecuje, ze rano porozmawiają. Ulises i Roberto nudzą się na przyjęciu. Ulises ma dość kobiet, które są histeryczne i wymagające. Wyznaje, że Roberto wciąż jest w wyśmienitej formie i zaprasza go do swojego mieszkania. Następnego dnia Alex wręcza MJ bukiet róż i przeprasza za swoje zachowanie. Stwierdza, że zona spędza za dużo czasu w domu i zaprasza ją na wycieczkę. Nie przyjmie odpowiedzi odmownej. Bruno obserwuje, jak MJ i Alex odlatują helikopterem. Jest wściekły, bo był z nią omówiony w hotelu. Chce oskarżyć Paulę. Erick przekonuje go, że nie mają dowodów. Bruno każe mu znaleźć osobę, która przeżyła wypadek samochodowy. Erick uważa, że bardzo niebezpiecznie będzie mieszać w to policję. Ezequiel wyrzuca służącej, że niedokładnie sprząta, znalazł klucz pod łóżkiem. Jest zły, że Felipa sprowadziła do domu psa. Raquel dzwoni do Ulsesa i pyta się, jak spędził wieczór. Tęskni z anim i chce się spotkać. Ulises wykręca się spotkaniem z kolegą, ale w końcu zgadza się. Victoria dowiaduje się, że Fernando poleciał z Alexem i MJ. Obawia się, że opowie o wszystkim Alexowi. Będzie się bardzo wstydziła. Może poniosła ją wyobraźnia. Felipa sama chciałabym mieć narzeczonego. Mówi Victorii, że również Hernan jest nią zainteresowany, ale o nim Victoria nie chce nawet słyszeć.Victoria skalda Bruno nowa propozycję. Akcje jej i Alejandra zostaną podzielone na 3 części, między niego, Raquel i Alexa. Bruno chce ponadto prezydentury. Alec, MJ i Fernando docierają na miejsce. Podróżują motorówką po wybrzeżu. Fernando i Alex omawiają z architektem szczegóły projektu. MJ dziękuje Bogu, że pozwolił jej patrzeć na tak piękne widoki. Przychodzi do niej Alex i pyta się, czy jej się tu podoba. Może zbudować dla nich domek na odludziu. Całują się. Roberto zauważa, że Paule coś gnębi. Zaprasza ją na obiad, gdzie będzie mogła mu o wszystkim opowiedzieć. Paula jest wdzięczna, tyko on się nią interesuje. Roberto mówi, że to dlatego, że bardzo ją lubi. Maura zastanawia się, czy to Alex szukał Maria. Ulises chce poznać szczegóły wypadku Alexa. Podejrzewa, że to Bruno chciał zabić brata, by przejąc jego pieniądze i MJ. Pyta się Maury, co planuje zrobić z Mariem, który kosztuje ich spore pieniądze. Maura prosi o opis mężczyzny i mówi, że się zastanowi. Paula wypłakuje się Erickowi i prosi, by wpłynął na Bruna. Nie pozwoli by szantażował jej siostrę, prędzej sama się zgłosi na policje. Erick zapewnia ją, że runo nie zrealizuje swoich gróźb. Paula prosi go, by powiedział jej, co a robić. Erick obejmuje dziewczynę.


Odcinek 32 :
Paula przerażona groźbami Bruna, żali się Ericowi, że wszystko "wymyka jej się z rąk" i nie potrafi dać sobie rady. Pedro mówi Chucho, że czuje iż coś jest nie tak, a jego córki ukrywają przed nim coś niemiłego. Mężczyzna martwi się o nie. Aleks i Maria Jose na plaży po raz kolejny wyznają sobie miłość. Aleks prosi, aby MJ nic przed nim nie ukrywała, bo razem będzie im łatwiej stawić czoła problemom niżeli w pojedynkę. Aleks, Fernando i MJ wracają z podróży.Aleks żąda od Marii Jose wyjaśnień, na temat tego, z kim miała się spotkać w hotelu. Maria Jose zdenerwowana po raz kolejny nieufnością Aleksa nie odpowiada na pytanie, tłumacząc iż ma tego wszystkiego dosyć. Paula, która słyszy kłótnię siostry i szwagra ,wyznaje Aleksowi całą prawdę, iż potrąciła mężczyznę, który prawdopodobnie nie żyje, a Bruno wiedząc o tym, szantażuje MJ , mówiąc że pośle ich wszystkich do więzienia jeśli nie będą go słuchać. Aleks jest zdenerwowany, wybiega z domu, aby odszukać Bruna i Erica. Fernando i Roberto uspakajają Aleksa. Julia mówi Mercedes i Gabrielowi, że kuzyn jej męża zna człowieka, który poszukuje godnych zaufania ludzi. Tłumaczy, że zadaniem Gabriela będzie złożenie oskarżenia przeciwko pewnej osobie, i zeznać że został potrącony przez samochód w wyniku, czego nie potrafi chodzić. W zamian Gabriel i Mercedes mieli by otrzymać sporą sumę pieniędzy. Aleks wyczekuje na Bruna, gdy ten wreszcie wraca do domu, wygarnia mu, że wie wszystko. Wie że Bruno szantażuje MJ i jej rodzinę. Bruno wypiera się zarzucanych mu czynów, twierdząc że MJ kłamie. Aleks wściekły, zaczyna bić Bruna. Ezequiel widząc całe zdarzenie, biegnie po pomoc w rozdzieleniu mężczyzn. Udaje się do domu Roberto i Raquel i informuje ich, że Aleks i Bruno po raz kolejny się biją. Mężczyźni zostają rozdzieleni. Aleks udaje się do pokoju, pyta się majordomusa, co ma zrobić z całą tą sprawą. Ezequiel informuje Erica, że Aleks chce go widzieć. Ten zjawia się u Alejandra, Aleks informuje Erica, że nie można mu opuścić posiadłości i będzie cały czas obserwowany. Jest zły na Erica, że pozwolił prowadzić samochód osobie, która nie ma prawa jazdy i jest on (Eric) tak samo odpowiedzialny jak i Paula. Maria Jose odwiedza Aleksa w pokoju, widząc go takiego poobijanego pyta co się stało. Na to Aleks odpowiada, że pobił się z jej kochankiem, MJ jest zdumiona kolejnym oskarżeniem ukochanego, zaprzecz jakoby łączyło ją coś z jego bratem. Maria Jose i jej siostra, udają się do domku ojca, mówią mu o tym, że zdarzył się wypadek, a Paula prawdopodobnie zabiła mężczyznę. Pedro jest zszokowany, ale nie wierzy w winę młodszej córki. Victoria tłumaczy Aleksa przed Brunem mówiąc, że pobił go dlatego iż MJ powiedziała, że to właśnie Bruno nalegał na to ,aby się z nim spotkała potajemnie w hotelu. Bruno twierdzi, że są to kolejne oszczerstwa względem niego i nie ma już sił ani ochoty ich odpierać. Bruno jest zawiedziony postawą matki.


Odcinek 33 :
Bruno wytyka matce, że ufa wszystkim po za nim. Victoria dzwoni do Fernanda, prosi go, aby dowiedział się na kogo była rezerwacja pokoju w którym Maria Jose miała spotkać się, prosi także o dyskrecję przed Alejandrem. Eric tłumaczy Bruno, że nie może wyjść z domu, gdyż Alex mu zabronił, i jeśli go nie posłucha, poniesie tego konsekwencje. Bruno jest wściekły, Eric tłumaczy jak trafić do mieszkania chłopaka, który ma udawać ofiarę wypadku. Ojciec pociesza Paulę, zapewnia, że nie trafi do więzienia. Wierzy, że Alejandro na to nie pozwoli. Paula mówi ojcu, że boi się tego co może spotkać ją za kratami. Roberto rozmawia z Ulissesem, opowiada mu o bójce jaka miała miejsce, po raz kolejny pomiędzy Aleksem a Brunem. Ulisses komentuje wydarzenia, przypomina że Bruno nawet w ich obecności mówił, że chciał zabić Aleksa. I teraz gdyby temu coś się stało, byłby właścicielem fortuny. Następnie mężczyźni rozmawiają o Mario Aquirre, Ulissess wyznaje, że nikt taki nie istnieje naprawdę, a został „ stworzony” przez Maurę, aby mieszać w małżeństwie Aleksa i MJ. Raquel opowiada Maurze i Lizzett o ostatnich wydarzeniach. Informuje przyjaciółki, że Paula potrąciła mężczyznę. Wyznaje, że z chęcią by ją wydała, aby ona i jej rodzina wynieśli się z jej życia. Mówi także, że miała mieć miejsce schadzka MJ z Brunem, lecz gdy do niej nie doszło, a Aleks się o niej dowiedział wściekł się. Raquel uważa, że po takim incydencie, wkrótce dojdzie do rozwodu. Roberto pyta się, czy Bruno wie o tym, że niejaki Mario Aquirre poszukuje MJ. Ulisess odpowiada, że wie gdyż raz to on odebrał słuchawkę zamiast MJ. Mężczyzna podający się za Mario Aquirre dzwoni do domu rodziny Lombardo, chce rozmawiać z MJ. Ezequiel informuje, że kobiety nie ma teraz w domu. Roberto uważa, że on i Ulisess na całej sprawie także mogą skorzystać. Ulisses choć na początku nie podziela jego zdania, potem proponuje kochankowi, aby rozwiódł się z Raquel. Roberto nie podziela jego pomysłu, uważa że przy Raquel będzie mu lepiej, gdyż żona dostanie niezłą fortunkę, a on będzie mógł wtedy żyć jak król i spotykać się z kim tylko zechce. Victoria i Felipa udają się do katedry, obie kobiety bardzo żarliwie się modlą. MJ przyjeżdża do biura męża. Fernando udaje się do hotelu. Dowiaduje się, że pokój w którym miała się spotkać MJ z pewnym mężczyzną, był zarezerwowany na Mario. Maria Jose i Alejandro rozmawiają z prawnikiem o sytuacji Pauli. Adwokat, tłumaczy że sprawa jest ciężka, gdyż dodatkowo wchodzi fakt, że Paula nie posiada prawa jazdy, więc nie powinna była prowadzić samochód, mężczyzna który jej towarzyszył ( Eric) też jest odpowiedzialny, ale w znacznie mniejszym stopniu. Alejandro informuje prawnika, że mężczyzna który został rzekomo potrącony, domaga się zapłaty za milczenie, Aleks prosi o radę – czy zapłacić czy nie. Adwokat, doradza że najlepiej było by gdyby Paula zgłosiła się na policję z własnej woli. MJ martwi się czy Paula, będzie musiała iść do aresztu, prawnik uważa, iż jest taka ewentualność. Fernando dzwoni do Victorii, chce się z nią spotkać ,osobiście przekazać to czego się dowiedział, gdy Victoria pyta czy był to Bruno, ten odpowiada ,że nie on. Victoria jest ucieszona. Bruno odwiedza, Meche i jej brata, czeka na ich odpowiedź, czy biorą udział w intrydze czy nie. Oni wyrażają zgodę, Bruno grozi że mają wywiązać się z zadania, bo inaczej policzy się z nimi . Fernando tłumaczy, czego się dowiedział. Victoria cieszy się, jest zła, że MJ okazała się taką kobietą. Felipa uważa, że nie jest jeszcze wszystko przesądzone. Fernando martwi się o reakcję przyjaciela na wieść o tym, że Mario istnieje, i że MJ ciągle kłamała. Aleks tłumaczy MJ, żeby się tak nie martwiła, mecenas załatwi wszystko jak trzeba, a jedynym zadaniem Pauli, jest stawienie się na komisariat i złożenie zeznań. MJ mówi siostrze, aby przygotowała się, gdyż pojadą na policję, aby złożyła zeznania. Paula jest przerażona, sądzi że na pewno wsadzą ją do więzienia. Chucho pociesza ją, mówiąc że jak zna Aleksa, to nie pozwoli aby jego szwagierce działa się krzywda, i użyje wszystkich sił i pieniędzy, aby ją wyciągnąć z opresji. Ezequiel informuje Erica, że Arturo zawiezie go na policję, w celu złożenia zeznań. Eric jest zakłopotany, pyta czy Bruno wie o tym co się dzieje. Ezequiel mówi, że nie wie. I pospiesza go, aby jak najszybciej się przygotował. Fernando pyta Marie, gdzie jest Alex, ta informuje go, że wraz z adwokatem i MJ, pojechali na policję. Ezequiel informuje Victorię i Felipe o tym co postanowił Alex.
Paula, MJ, Aleks i Pedro pojawiają się na policji. Victoria po raz kolejny wyraża zadowolenie, iż jej syn nie jest taki za jakiego go uważają , Alex i MJ. Victoria, mówi Bruno, że cieszy się z takiego obrotu spraw. Bruno zapewnia kolejny raz matkę, że wielokrotnie mówił jej że jest niewinny. MJ wyczekuje Erica, gdy ten się pojawia i wyraża opinię, że lepiej by było, gdyby wszyscy milczeli, ona uważa że nie, i tak będzie bezpieczniej. Victoria mówi synowi, o sprawie z Paulą, Bruno dziwi się Aleksowi, że utrzymuje kontakty z takimi ludźmi jak MJ i jej rodzina. Chce zawiadomić Aleksa, o tym że to nie na niego był zarezerwowany pokój. Paula zeznaje. Dziewczyna opowiada wszystko jak było, potem zapewnia ojca, że nie zrobiła nic złego, a przynajmniej nie chciała zrobić. Bruno dzwoni do Erica, mówi mu, że przekonał chłopaka do zeznawania na temat wypadku, i zastrzega aby nie wypaplał jakieś głupoty. Eric zostaje wezwany do zeznań, Alex ostrzega go, aby mówił tylko prawdę. Chwilę potem dzwoni do niego Bruno, mówiąc że pokój w którym MJ miała się spotkać był zarezerwowany na Mario Aquire, i jeżeli nie wierzy mu, niech zapyta się Fernanda, który jest we wszystko wtajemniczony. Aleks dzwoni do przyjaciela, i pyta o to co powiedział mu Bruno, Fernando potwierdza, lecz uprzedza iż lepiej będzie gdy, porozmawiają na spokojnie. Eric zeznaje, gdy zostaje zapytany w co ubrany był mężczyzna, którego przejechała Paula, mówi coś innego, niż powiedziała Paula, gdy policjant pyta dlaczego, taka rozbieżność istnieje w tej kwestii Eric odpowiada ,że biedna, nie wie co mówi, gdyż jest w szoku. Alejandro zły na MJ, odpowiada jej niemile. Raquel pyta czyj jest pies, Felipa odpowiada że jej. Raquel robi Felipe złośliwości, że jeżeli nie przypilnuje psa, to będzie miała z nią do czynienia. Starsza pani nic nie robi sobie z jej gróźb. Victoria rozmawia z wydawcą, ten prosi ją ,aby napisała kolejną książkę, Victoria tłumaczy się, że nie ma czasu, z powodów rodzinnych. Następnie rozmawia z córką na temat wydarzeń. Raquel zaskoczona jest postawą matki, i wyczuwalną niechęcią do MJ. Meche zwierza się przyjaciołom, że obawia się następstw wydarzeń jakie mogą mieć miejsce po zeznaniach jej brata. Gabriel podziela zdanie siostry. Ich przyjaciele przekonują ich aby nie przesadzali, korzystali z okazji, gdyż takie pieniądze nie trafiają się często. Raquel uradowana odkryciem kłamstw MJ, opowiada mężowi o tym co dowiedziała się od matki. Roberto jest zaskoczony. Wszyscy czekają aż Aleks wyjdzie z biura komisarza, i powie co dalej w sprawie Pau


Odcinek 34 :
Paula nie pokoi się, że Aleks został poproszony o wyłożenie sporej sumy pieniędzy w zamian za jej wolność. MJ uspokaja ją, mówiąc, aby nie myślała o tym i zapewnia, że wszystko się ułoży. Roberto wyraża swój niepokój sytuacją, jaka ma miejsce. Nie rozumie czego dokładnie chce osoba podająca się za Mario Aquirre, i nalega aby Ulisses porozmawiał z tym mężczyzną. Bruno dzwoni do znajomego dziennikarza, przekazuje mu informację, że szwagierka Alejandra posądzona jest o zabójstwo mężczyzny i w tym momencie znajduje się na komisariacie. Paula, MJ, Pedro zostają poinformowani przez Aleksa, że Pauli póki co nie grozi więzienie. MJ zauważa, że Aleks ma do niej dystans. Aleks opuszcza komisariat, tłumacząc, że ma jeszcze kilka spraw do załatwienia. Maura, Ulissess, Roberto spotykają się w barze. Ulissess pyta Maurę, czy dokonywała rezerwacji w hotelu na nazwisko Aquirre. Ona zaprzecza. Wszyscy zastanawiają się, kto jeszcze wie o istnieniu Mario Aquirre. Mężczyzna, który podaje się za Mario, zapewnia, że nikomu nie rozpowiadał o tym, kogo udaje. Aleks odwiedza przyjaciela. Ten właśnie odbywa rozmowę z siostrą, która ma wrócić do kraju. Aleks chce, aby Fernando opowiedział mu dokładnie wszystko czego się dowiedział na temat rezerwacji w hotelu. MJ wraz siostrą, ojcem , Chucho i Erikiem opuszczają komisariat. Dziennikarze, wcześniej poinformowani przez Bruna pytają ich o różne nieprzyjemne rzeczy, Chucho wchodzi z nimi niepotrzebnie w dyskusje. Aleks jest zdegustowany, nie jest w stanie uwierzyć, że MJ, która wydaje się dziewczyną dobrą i szczerą, w rezultacie okazała się zupełnie inna. Fernando nalega, aby Aleks nie wyciągał wniosków za szybko, gdyż być może jest inne wytłumaczenie całej sytuacji. Aleks zarzuca sobie, że był takim głupcem iż tak bardzo się w niej zakochał. Uważa, że jest przebiegle inteligentna, skoro tak potrafiła go usidlić. Fernando, uważa że przyjaciel przesadza. Aleks mówi, że nie przesadza, że żałuje iż tak dał się omamić, zaufał jej i jej rodzinie, a w rezultacie okazała się to rodzina krętaczy. Fernando uważa, że choć wszystko wydaje się jasne, to jednak myśli, że osoba, która chciała go zabić, musi być osobą, z jego najbliższego otoczenia. Aleks sam nie wie już co o tym myśleć, żegna Fernanda i wychodzi. Eric rozmawia z Brunem, relacjonuje mu przebieg wydarzeń na komisariacie, prosi po raz kolejny, aby oszczędził Paulę. Bruno mówi, że lepiej będzie jak będzie z nim, niż przeciwko niemu, bo to on jest od myślenia. Eric prosi Thomasa, aby pozwolił opuścić mu posiadłość, gdyż musi spotkać się z siostrą. Thomas na początku nie chce się zgodzić. Chucho, martwi się widząc, że rodzina San Maniego, jest smutna i przygaszona. Namawia ich na kolację. MJ, Pedro, Paula dziękują Chucho za troskę. Pedro i MJ uważają, że najlepiej będzie jak wyjadą stąd. Paula nie potrafi słuchać ich, twierdzi że skoro Aleks do tej pory był taki dla nich dobry, tzn że mogą zostać. Ezequiel przychodzi do domu Pedra, mówi MJ że Aleks chce z nią rozmawiać. Paula boi się, że być może jednak policja przyszła po nią. MJ dziękuje Aleksowi, za okazaną pomoc jej siostrze. Ten mówi, że nie zrobił tego dla niej, tylko dla własnej rodziny. Daje jej czek z pieniędzmi, który kiedyś od niej dostał, mówi że to wystarczająca suma, aby wynająć pokój w pensjonacie czy też hotelu. Aleks oznajmia, że chce, aby MJ wyniosła się wraz ze swoją rodziną i to jak najszybciej i aby znalazła sobie kolejną ofiarę. Cieszy się także z tego, że nie ma z nią dziecka. MJ zgadza się z Aleksem, pyta co jednak ze sprawą Pauli. Aleks zapewnia, że on się tym zajmie. Dopóki nie znajdzie się ofiara, Pauli nic nie grozi. MJ zaczyna tłumaczyć, że wszystko jest tak jak mu powiedziała, Aleks nie chce jej słuchać. Mówi, że jedynie czego pragnie, to aby wyniosła się raz na zawsze. MJ dziękuje za wszystko Aleksowi. Aleks mówi, aby darowała sobie podziękowania. Przypomina jej o czeku i o tym, żeby gdy zmienią już miejsce zamieszkania, niech powiadomi o tym policję. Aleks rozmyśla o tym co powiedział MJ. Aleks mówi Victorii, że nie potrafi znieść tego, że MJ którą tak kochał, tak go zawiodła. Victoria pociesza syna. Aleks prosi Victorię, aby zawiozła MJ i jej rodzinę, gdzie tylko chcą, byle nie musiał ich już oglądać. Fernando dzwoni do Victorii. Pyta jak się sprawy mają. Victoria mówi, że Aleks poprosił, aby MJ odeszła z domu. Nie potrafi się nadziwić, jak taka dziewczyna jak Maria Jose, która sprawia wrażenie niewinnej, nie posiadającej skłonności do manipulowania ludźmi okazała się być inna. Fernando podziela zdanie Victorii i stwierdza, że choć na początku czuł do niej dystans, to nie dawno się jednak przekonał. Victoria twierdzi, że lepiej że stało się teraz to co się stało, i że MJ rzucała oszczerstwa na jej syna. Prosi Fernanda, aby teraz szczególnie wspierał przyjaciela, bo to trudny dla niego okres. Fernando zapewnia że tak też uczyni, po skończeniu rozmowy z nią, stwierdza, że jednak ma wątpliwości co do winy MJ. Chucho, Felipa i Arturo rozmawiają w kuchni. Chucho twierdzi, że Aleks należy do ludzi odpowiedzialnych i nie mógł pozwolić na to, aby jego szwagierkę oskarżono. Chucho i Arturo dziwią się, że prasa tak wszystko dowiedziała się o wszystkim. MJ mówi ojcu i siostrze, że następnego dnia rano wyniosą się z posiadłości Lombardo. Paula pyta co się stało i co dalej z jej sprawą. MJ odpowiada, że pewnie dlatego, że przysparzali jemu zbyt dużo problemów, a o sprawę Pauli on się zatroszczy. Ojciec pyta MJ jak ona się czuje. Ta odpowiada, że rzeczywiście będzie lepiej jak się wyniosą. Prosi, aby zabrali tylko swoje rzeczy, ale nie te które zostały zakupione, za pieniądze Aleksa. Żegna się i wychodzi. Paula jest wściekła, że sprawy mają taki obrót i winą za wszystko obarcza siebie. Ojciec uspokaja ją, mówi że przynamniej nabierze po tym doświadczeniu, doświadczenia życiowego i już więcej nie popełni podobnego błędu. Maura rozmawia z Lizzett, ciekawi ją, kto stoi teraz za tym co się dzieje. Uważa, że Aleks musi być nieźle zdenerwowany i tym razem na pewno będzie chciał się rozwieść z MJ, a wtedy ona zajmie jej miejsce i nie pozwoli żadnej innej kobiecie zbliżyć się do Aleksa. Maura uważa, że Aleks zasługuje na kogoś szczerego, komu będzie mógł ufać, i skoro już byli razem, to nie jest wykluczone, że do siebie wrócą. Roberto uważa, że po takim incydencie Aleks, na pewno już zechce rozwodu. Ulisses mówi, że wymyślenie postaci Mario Aquirre było dobrym pomysłem, ale cieszy się, że już kończy się ta farsa. Roberto zwraca uwagę, że wraz z końcem Mario Aquirre, skończy się gotówka od Maury. Ulissess mówi, że nie martwi się o to, bo ma „na oku” kolejny interes. Do Ulissessa dzwoni telefon, ten nie odbiera, tłumaczy się Robertowi, że to pewnie jakaś znajoma plotkara. Robert ostrzega go, aby nie rozpowiadał nikomu na temat Mario Aquirre. Nie wyraża zgody na pozostanie na noc u przyjaciela, mówiąc że ma dość wrażeń jak na jeden dzień. MJ płacze, sięga do kuferka na biżuterie, znajduje w nim kolczyki, które kiedyś podarował jej Aleks. Idzie do niego, rzuca mu je na łóżko, i mówi, że przyjdzie dzień, w którym pożałuje tego co o niej myślał. Aleks chce zatrzymać ją, ale po chwili się reflektuje stwierdzając, że to zapewne kolejna jej pułapka, i tym razem nie da się nabrać na jej płacz a także zapewnienia o niewinności. Eric odwiedza Meche i jej brata. Twierdzi, że lepiej będzie jeśli Gabriel powie, że nie widział dokładnie twarzy osoby, która prowadziła samochód, gdyż było bardzo ciemno. Meche jednak przypomina, że Bruno wyraźnie powiedział, aby zeznania były jasne i aby go nie zawiedli. Eric zapewnia, że wszystko będzie tak jak chciał jego szef, z tym, że bez „wchodzenia” w szczegóły. Uprzedza, że ludzie pokroju Bruna boją się skandali, ale jest osoba, która być może zechce bardziej wnikać w całą sytuację ( w domyśle Aleks). Eric prosi ich o to, aby mieli na względu to, że i on jest odpowiedzialny i ta młoda dziewczyna Paula, która może w tak młodym wieku trafić do więzienia. Gabriel i Meche mają wątpliwości. Roberto spotyka MJ, Pedra i Paulę pyta się ich dokąd się wybierają. Podchodzi do nich także Chucho. Pedro oznajmia mężczyznom, że wraz z córkami odchodzą na zawsze. Chucho nie rozumie dlaczego. Pedro wyjaśnia mu, że to w wyniku wszystkich nieprzyjemnych sytuacji i decyzji jego starszej córki. Aleks obserwuje wszystko przez okno. Roberto mówi Pauli, że będzie za nią tęsknił i żeby dała znać co u niej słychać. Victoria mówi Arturowi, aby zawiózł rodzinę San Maniego, gdzie tylko chcą. MJ uważa, że nie potrzeba takiej fatygi, że mogą jechać taksówką. Victoria nalega. MJ, Paula, Pedro żegnają się z Felipą. Chucho czuje się samotny, nie może zrozumieć dlaczego Aleks wyrzucił całą rodzinę z powodu wypadku jaki spowodowała Paula. Ezequiel radzi mu, aby nie wypowiadał się, bo są sprawy o których nie. Chucho martwi się o MJ, Paulę i Pedra. Felipa uważa, że to niesprawiedliwe co im się wydarzyło, ale wierzy że wszystko z czasem się wyjaśni. Rodzina San Maniego, żegna się z Arturo. Meche, Gabriel i ich znajomi przybywają na komisariat, w celu złożenia zeznań przeciwko Pauli. Gabriel ma wyrzuty sumienia. Raquel cieszy się, że tamci wynieśli się w końcu. Roberto i Victoria uciszają ją i radzą, aby była cicho , bo może sprawić przykrość Aleksowi. W ten nadchodzi Bruno, zaskoczony jest faktem, że Aleks wyrzucił MJ z domu. Roberto zauważa, że Bruno jest przygnębiony wieścią, że MJ nie ma już w domu. MJ widzi pensjonat, idzie się zapytać czy można tam zamieszkać. MJ rozmawia z właścicielką pensjonatu. Paula jest zniesmaczona budynkiem, w którym będą mieszkać. Eric mówi Bruno, że Arturo wysadził MJ i jej rodzinę w jakimś miasteczku. Ten nakazuje mu, poszukać ich, choćby miał przeszukać wszystkie hotele w tamtej okolicy. Fernando mówi przyjacielowi o swoich przypuszczeniach, Aleks nie za bardzo chce ich słuchać. Fernando, mówi że nie powinien już teraz osądzać MJ, ale śledzić jej poczynania. Jednak, Aleks odpowiada, że to nie ma sensu, bo i tak wyrzucił ją z domu. Fernando, mówi że szanuje jego decyzję, ale jak widzi, że jego przyjaciel cierpi, to musi mu uzmysłowić, że istnieje jedna mała możliwość, że MJ jest nie winna temu, o co on ją oskarża.


Odcinek 35 :
Rodzina San Maniego kwateruje się w hotelu. Paula narzeka na warunki, w jakich przyjdzie im żyć. MJ mówi jej, że to z jej winy muszą mieszkać w takim miejscu. Pedro pyta się jak długo będą tu mieszkać i zauważa, że MJ jest blada i zmęczona. Córka odpowiada, że dopóki sprawa się nie wyjaśni zostaną tam, a jej zły stan jest wynikiem ostatnich wydarzeń. Gabriel zeznaje na komendzie. Policjant pyta się go o przebieg wydarzeń, m.in. : skąd wracał felernej nocy, z kim się spotkał, czy rozpoznał osobę, która prowadziła samochód, ile było tych osób i jaka marka samochodu. Chłopak nie potrafi zbyt klarownie odpowiedzieć na pytania. Paula spotyka siostrę w holu, po raz kolejny wyraża swoje zdanie na temat hotelu, obwinia siebie o to, że Aleks wyrzucił ich z domu. MJ tłumaczy, że nie tylko wypadek sprowokował taką sytuację, a złożyło się na to wiele spraw. Znajomy Meche ma pretensje do Gabriela, że jego zeznania nie były takie jakie miały być. Meche postanawia wykorzystać pieniądze od Bruna i zabrać brata do szpitala. Maura dzwoni do Ulissessa, żąda od niego, aby mimo wszystko nie zaniedbywał sprawy z Mario Aquirre, gdyż jeszcze może się przydać jego osoba. Ulissess dzwoni do Mateo, prosi aby jak najszybciej się z nim skontaktował. Raquel czyta w gazecie artykuł na temat Pauli, komentuje przed mężem, że teraz wszyscy będą myśleli, że cała rodzina jest taka. Roberta dziwi fakt, że prasa tak szybko się dowiedziała o wydarzeniu. Raquel dzwoni do Ulissesa, żali mu się, że w prasie piszą nieprzyjemne rzeczy na temat rodziny Lombardo, a to wszystko z winy rodziny San Maniego . Prosi Ulissesa, aby się spotkali. Prawnik Aleksa przychodzi do jego biura, informuje iż znalazła się ofiara wypadku. Meche i Gabriel przybywają do szpitala, chłopak nalega, aby doktor zgodził się jak najszybszą operację. Następnie martwi się o dziewczynę (Paulę), siostra zapewnia go, że na pewno nie poniesie żadnych konsekwencji. Adwokat przekazuje wszystko czego się dowiedział w sprawie domniemanej ofiary wypadku. Stwierdza, że dziewczynie nie grozi nic, lecz musi podpisać pewne dokumenty i Aleks również jako osoba, która za nią poręczyła. MJ mówi Pauli, że muszą udać się na komisariat, aby poinformować o nowym miejscu zamieszkania, Paula nie jest zachwycona, mówi, że nie chce tam wracać już. MJ słabnie, siostra pyta, czy nie jest w ciąży. MJ potwierdza, iż jest, ale zastrzega Paulę, żeby nikomu nic nie mówiła, bo w innym przypadku zniknie raz na zawsze, i nikt się nie dowie gdzie jest. Do Ulissesa oddzwania Mateo, Ulissess mówi mu, aby zadzwonił do domu Lombardo i porozmawiał z MJ, a gdy nie będzie chciała , niech zagrozi ,że wszystko co wie na jej temat powie. Mateo dzwoni, odbiera majordomus, który przekazuje słuchawkę Victorii, kobieta żąda, aby przestał dzwonić, gdyż MJ już nie mieszka u nich. Ulissess jest zdziwiony, że MJ już nie tam nie mieszka. Victoria informuje Bruna, że posiada numer telefonu tajemniczego Mario, ten zapewnia że on się tym zajmie i aby nic nie mówiła Aleksowi. Paula i MJ zauważają, że ojciec ich jest bardzo smutny, Paula próbuje przekonać siostrę, że lepiej będzie jak powie Aleksowi o ciąży, MJ stwierdza, że w żadnym wypadku, nie chce , aby wiedział o niej. Paula melduje się na komisariacie. Na komisariacie zjawia się także Aleks. Paula się z nim wita. Aleks informuje ją, że pojawiła się już ofiara wypadku spowodowanego przez Paulę. Aleks pyta się MJ, w jaki sposób dotarły do niej klucze. Ta odpowiada, że już wielokrotnie mówiła jak to się odbyło i nie będzie już powtarzać. Ma dość tego, że za wszystko jest obwiniania, mówi też , że nie chce go już nigdy więcej widzieć. Żartuje sobie, że może lepiej było by, gdyby ją oskarżył o wszystko. Aleks mówi, że nigdy by tego nie zrobił, nie ze względu na skandal, lecz na to co do niej czuje. Pyta się jej również, gdzie obecnie mieszka, stwierdza że musi to wiedzieć, gdy będzie się z nią rozwodził. MJ odpowiada, że w tanim pensjonacie, który jest idealny dla takich ludzi jak ona. Bruno dzwoni do Mateo, oferuje mu korzystny układ, mówiąc że zapłaci mu dwa razy więcej niż obecnie dostaje, w zamian za to, że przejdzie na jego stronę i poinformuje go, na czyje zlecenie podaje się za Mario Aquirre. Aleks pyta się recepcjonistki hotelu, na temat rezerwacji pokoju, czy mężczyzna, na którego zapisany był pokój pokazał się osobiście w nim. Paula informuje ojca i siostrę, że musi co tydzień meldować się na komisariacie przez okres dwóch miesięcy. MJ mówi, że muszą w takim razie załatwić sobie wszyscy pracę i wyjechać z tej miejscowości jak najszybciej. Paula twierdzi, że nie byłoby problemu, gdyby MJ powiedziała całą prawdę. MJ wykręca się mówiąc, że ma swoją godność i nie będzie żerowała na Aleksie i jego majątku. Pedro chce pożegnać się z Chucho. MJ denerwuje się na Paulę, że o mało nie wygadała przed ich ojcem o jej ciąży. MJ odrzuca pomysł Pauli, uważa że gdyby powiedziała, teraz Aleksowi, o tym że jest z nim w ciąży to straciłaby dla siebie szacunek, zwłaszcza po tym, że Aleks przestał jej ufać. MJ karze przysiąc siostrze, że nie powie Aleksowi o dziecku. Mateo dzwoni znowu do Bruna, zgadza się na jego propozycję. Bruno dzwoni do Erica, pyta go, czy wie gdzie mieszka MJ, ten odpowiada, że jeszcze nie dowiedział się tego. Fernando odbiera siostrę z lotniska, ta prosi go, aby odwiedzili rodzinę Lombardo, wypytuje się także o Aleksa. Fernando mówi, że przyjaciel ożenił się. Po krótkich namowach, zgadza się na odwiedziny u Lombardo. Bruno spotyka się z Mateo. Mateo opowiada o wszystkim Brunowi. Aleks chce spotkać się z Gabrielem i Meche, jednak nie zastaje ich w domu, wypytuje więc ich znajomą, gdzie mogą być . Kobieta mówi, że wie iż są w szpitalu, ale nie wie którym. Bruno pyta się Mateo, czy Ulissess i Maura wiedzą gdzie on mieszka. Bruno daje Mateo pieniądze na nowy telefon, i mówi, że od tej pory ma działać tylko z nim, musi więc przestać istnieć dla tamtej dwójki. Katia wita się z Victorią, cieszy się, że była dla niej i dla jej brata tak dobra, jak druga matka. Fernando stwierdza, że siostrze brakuje matki, Victoria uważa jednak, że nie zawsze rodzice potrafią zaoferować dziecku to co powinni. Następnie wchodzą na temat Aleksa. Victoria informuje, że Bruno obiecał zająć się sprawą Mario Aquirre. Fernando wyraża swoje niezadowolenie, uważając że nie powinien się mieszać w sprawy, które dotyczą MJ i Aleksa. I właśnie, to jest dla niego dziwne, że Bruno jednak niepotrzebnie w nie interweniuje. Victoria domyśla się jakie Fernando wyciąga wnioski, ale stwierdza, że nie posiada innego wyjaśnienia całej sytuacji. Katia wita się z Raquel i Robertem, mówi że tęskniła za nimi. Raquel chce jej opowiedzieć wszystko co wydarzyło się w ich rodzinie. Mąż Raquel stwierdza, że nic ciekawego się nie stało, co u Raquel wywołuje oburzenie. Aleks pojawia się w szpitalu, zapewnia Mercedes że pokryje koszty leczenia jej brata. Aleks odwiedza w pokoju Gabriela, mówi mu, że pokryje wszelkie koszty i aby się nie martwił niczym. Gdy chłopak prosi Aleksa, aby w jego imieniu przeprosił Paulę za nieprzyjemności jakie przez niego zaznaje. Aleks zaskoczony jest tym, odpowiada jemu, że to raczej ona powinna jego przeprosić. Chucho nie potrafi znaleźć sobie miejsca w domu, mówi że gdyby przynajmniej wiedział co u Pedra i jego córek słychać, byłby spokojniejszy. Maria Jose dzwoni do Chucho, chce mu przekazać adres pod którym mieszkają, lecz słabnie i mdleje. Paula widząc całe zdarzenie podbiega do siostry, w miedzy czasie wołając ludzi o pomoc. Chucho nie pokoi się, że MJ nie odpowiada. Meche ma wyrzuty sumienia, chciałaby odszukać mężczyznę, który zlecił im kłamać, aby oddać całą sumę pieniędzy. MJ odzyskuje przytomność. Raquel, Roberto, Victoria, Fernando, Filipa siedzą w salonie, wszyscy cieszą się z powrotu Katie. Przychodzi też Bruno. Bruno i Katia witają się serdecznie. Raquel wychodzi, tłumacząc się, że musi się spotkać z przyjaciółkami. Fernando nalega, aby i oni już się zbierali. Katia śmieje się z brata, że jest upierdliwy i dlatego, do tej pory nie ożenił się. Bruno zauważa, jak czule żegnają się Victoria i Fernando. Ezequiel informuje Aleksa o odwiedzinach Katie i Fernanda, a także o telefonie jaki odebrał od Mario Aquirre, a także o tym, że Bruno wziął ten numer telefonu i nie pozwolił nikomu o tym powiedzieć. Aleks wcześniej prosi majordomusa, aby sprawdził wszystkie połączenia jakie miały miejsce w środę. Aleks idzie do pokoju Bruna, mówi jemu, że nie życzy sobie, aby mieszał się w jego sprawy. Bruno broni się twierdząc, że chciał tylko spotkać się z tamtym mężczyzną, aby dać mu do zrozumienia, że już wszyscy wiedzą, o tym co łączyło go z MJ. Aleks nie wierzy Brunowi, mówi mu, że to był ostatni raz gdy wmieszał się w nie swoja sprawę, i czy to mu się podoba, czy nie Maria Jose nadal jest jego żoną.


Odcinek 36 :
Alex mówi Bruno,że w sprawie jego rzekomej niewinności nie powiedział jeszcze ostatniego słowa.Po wyjściu Alexa Bruno mówi do siebie,że nie wiadomo jak by szukał nic nie znajdzie.Do Bruna dzwoni Erick i mówi mu,że MJ i jej rodzina zatrzymali się w pensjonacie przy Placu Głównym.Alex dzwon na numer telefonu Mario,który wziął od Bruna,ale okazuje się,że taki numer nie istnieje.Ezequiel zdaje Alexowi raport z tego co robili poszczególni domownicy z posiadłości Lombardo.Alex każe się dowiedzieć Ezequielowi od jego kuzyna szofera Arturo,gdzie wyjeżdżała z nim Raquel.Chucho i Pedro idą na piwo,Pedro martwi się losem córek,teraz,gdy muszą wyjechać z Meridy.Alex wypytuje się Felipy o Pedra,podejrzewa,że może mieć coś wspólnego z spotkaniem MJ z Mario w hotelu,ale bardziej dla niego podejrzani są Erick,Raquel i Bruno.Mówi,żeby Felipie nie wspominała o niczym Victorii.Służąca opowiada Ezequielowi o rozmowie telefonicznej Chucho z MJ i że w pewnym momencie coś się stało,bo MJ przestała odpowiadać.Raquel ,która jest u swojego kochanka Ulissesa opowiada mu,ze Alex wyrzucił MJ i jej rodzinę z domu.Wszystko przez aferę z Mario Aguirre,z którym MJ miała się spotkać w hotelu,a Alex to odkrył.Alex zjawia się w pensjonacie,chce rozmawiać z MJ.Paula mówi mu,że to niemożliwe,MJ nic nie było,a teraz wyszła z ojcem.Za chwilę przychodzi Pedro z Chucho i kłamstwo wychodzi na jaw.Pedro przyznaje,ze MJ jest w swoim pokoju.Kiedy Alex idzie do MJ Paula zatrzymuje go,mówiąc,że nie chce,aby tam szedł i ze MJ jest w ciąży.Alex jest w szoku.Paula prosi Alexa,żeby nie wygadał się,że wie o tym,bo MJ zakazał jej mówić. Alex prosi Paule,żeby powiedziała mu prawdę ,z kim miała się spotkać MJ w hotelu.Paula odpowiada,że z Bruno.Alex ma wątpliwości czy to nie był pomysł Pedro lub Raquel,ale Paula uważa to za niedorzeczne.na pytanie Alexa czy Pedro wie o ciaży MJ Paula odpowiada,ze nie.Alex zjawia sie w pokoju MJ,pyta sie o jej samopoczucie,ona zapewnia,ze wszystko z nią w porządku,niec chce z nim rozmawiać,nie potrzebuje lekarza,a wszystko przez jej anemię,mówi,ze będzie pracować.Wtedy Alex o mało co nie wygaduje się,że wie o jej ciąży,ale się w porę reflektuje.Pyta się kiedy wyjeżdża,MJ odpowiada,że jutro.Po wyjściu od MJ Alex mówi Pauli,mimo jej nalegań,ze lepiej będzie postępować według jego planu,żeby wszystko załatwić w jego tempie,MJ,ona i ojciec nie wrócą teraz do jego domu.Paula jest rozczarowana.MJ leży smutna na łóżku,gdy przychodzi Paula.MJ mówi,że Alex był dla niej jakiś inny,Paula nie wspomina,że powiedziała mu o jej ciąży.Mj nie może zapomnieć,że Alex uważa ją za kłamczuchę,ze go oszukała i jej nie wierzy.Alex mówi Chucho,że ma dla niego nowa pracę,będzie zajmował się rodziną MJ i informował go co się u nich dzieje.Kuzyn Ericka mówi,że niedobrze,że Gabriel nie zeznał,że widział dobrze dziewczynę,która go rzekomo potrąciła,bo tego chciał Bruno.Ale Erick jest po cichu zadowolony,że Gabriel go posłuchał.
Ezequiel wypytuje się Arturo dokąd wyjeżdża z domu Raquel,mówi o jej przyjaciołach,ale Ezequeil nie wierzy w to.
Alex mówi Fernando,że MJ spodziewa się dziecka.Fernando pyta się czy jest pewien,że to jego dziecko,Alex zakłada,że tak.Fernando mówi,że w takim razie nie ma wątpliwości.Alex mówi,że nie,to byłoby głupotą,ale że nie rozumie dlaczego mu nie powiedziała o niczym.Fernando odpowiada,że w takiej sytuacji,on nigdy nie byłby w separacji z kobietą,która spodziewa się jego dziecka,a dodatku Alex kocha MJ.Alex wraca do swoich wątpliwości w sprawie hotelu,mówi o swoich podejrzeniach,że mógł za tym stać Pedro,Erick,Raquel lub Bruno.Fernando mówi Alexowi o problemach z Katia,że wyrzucono ją ze szkoły w USA.Dzwoni telefon,następnego dnia po południu odbędzie się spotkanie z adwokatami w sprawie pretensji Bruna do spadku. Victoria pyta się Bruna czy dowiedział się czegoś o Mario Aguirre,odpowiada,ze nie,domyśla się,ze Ezequiel powiedział Alexowi o telefonie do Mario.Bruno podtrzymuje swój zamiar w sprawie spadku po ojcu i ze chce prezydentury w firmie i oczekuje poparcia matki,mówi,ze udowodni swoja niewinność w sprawie oskarżeń MJ.Victoria odchodzi od niego bez słowa,Bruno nazywa ją przeklętą staruchą.Alex wraca do domu z biura,Ezequiel mówi mu,ze dowiedział się od Arturo,ze Raquel jeździ do swoich przyjaciół,Alex sądzi,ze to nie ona jest zamieszana w sprawę hotelu.Victoria wita Alexa,domyśla się,że jest smutny z powodu MJ,Alex to przyznaje.Mówi,ze ona następnego dnia wraca do swojego miasteczka.Alex bardzo boli ta sytuacja.Alex mówi Victori,że Fernando wspominał,ze następnego dnia będą się widzieć.Victoria mówi,ze chcą porozmawiać o Kati i jej problemach.Victoria mówi o żądaniach Bruno w sprawie szefostwa w firmie,Victoria mu nic nie odpowiedziała kiedy chciał jej poparcia,a Alex zapewnia,ze do tego nie dopuści.Fernando wraca do domu.Katia zaczyna mu opowiadać o plotkach jakie usłyszała od Raquel o fałszywym małżeństwie Alexa i MJ .Fernando zapewnia ja ,że to wszystko kłamstwo,a Alex i MJ są małżeństwem ,nie chce,żeby Katia słuchała plotek Raquel,bo to,że siostra MJ jest morderczynią a ojciec pijakiem to też jej wymysły,a prawda jest inna.
Erick przychodzi do szpitala,od Meche dowiaduje się,że Gabriel jest w trakcie operacji.Dzięki zeznaniom Gabriela Paula jest wolna,Erick cieszy się z tego.Mecha oddaje Erickowi pieniądze,które dostała od Bruna,mówi,że brakuje tylko trochę.Erick mówi jej,żeby nigdy nikomu nie wspominała o tej sprawie jego szefem,bo w takim razie nie może odpowiadać za życie Gabriela.Chucho zjawia się u Mechy w szpitalu,Mecha jest bardzo zaniepokojona co będzie z Gabrielem po operacji.MJ pakuje się wieczorem przed wyjazdem z Meridy,rozmawia z ojcem o swoim małżeństwie,Alex zapewnił im powrót rodzinie do ich dawnego domu,MJ nie chce się na to zgodzić.Mówi,że Alex nie ma wobec niej tak naprawdę żadnych zobowiązań,bo nigdy nie byli małżeństwem.Paula mówi,że w takim razie MJ może o nich zapomnieć,potrzebują pomocy,inaczej wylądują na ulicy.MJ się poddaje.
W trakcie rozmowy Chucho Mecha mówi,że za wypadek Gabriela była odpowiedzialna szwagierka Alejandro Lombardo.Chucho ,który kojarzy fakty,nie wierzy,żeby Paula potrąciła Gabriela ,bo tamten mężczyzna odszedł z miejsca wypadku na własnych nogach. Bruno jest wściekły na Ericka,że sprawa z Paulą nie poszła po jego myśli,wini za to Erick donosi mu,że Gabriel jest teraz w sanatorium,miał operację,a nie potrafi powiedzieć czy MJ zostanie w mieście czy wyjedzie,Bruno jest niezadowolony z efektów pracy Ericka.Chuco jest zszokowany,chce znać prawdę od Meche o wypadku i mówi,że członkowie rodziny Samaniego są jego przyjaciółmi.Mecha prosi go o wybaczenie,ale potrzebowała pieniędzy na operację brata,dlatego zgodziła się na ten plan,w którym niby Gabriela potrąciła Paula.Chocho pyta się kto był był w to zamieszanych,ona mówi o Ericku i jego kuzynie.Chucho przeklina Ericka i chce wyjaśnienia tej sytuacji.Mecha błaga go,żeby nic z tym nie robił,Paula jest wolna,Alex obiecał im pomoc,a jeśli się wycofa to jej brat może byś inwalidą do końca życia.Roberto,który jest razem z Ulissesem i Lissete w domu Maury pyta się jej,jak teraz,gdy Alex pozbył się MJ zamierza go zdobyć.Maura mówi,że ma odpowiednia plan,Roberto mówi,ze będzie to trudne,bo Alex był bardzo zakochany w MJ,ale Maura jest pewna swego.Lissete chwali ja,że dzięki Mario Aguirre MJ i Alex teraz się rozwiodą.Ulisses dzwoni do Mateo ( ""Mario"),ale okazuje się,że numer jego telefonu przestał istnieć.Po rozmowie telefonicznej Ulissesa z recepcją hotelu okazuje się,że Mateo się wyprowadził,nie wiadomo gdzie.Ulisses tym razem dzwoni do Federico,który polecił mu Mateo,od niego dowiaduje się,ze Mateo opuścił miasto i nie można go zlokalizować,Ulisses przekazuje,że pilnie musi się z nim skontaktować.Maura,Roberto,Ulisses,Lissete są zaniepokojeni sytuacją.Mecha dowiaduje się,że może odwiedzić brata po operacji,idzie do niego razem z Chucho.Przy nieprzytomnym Gabrielu Mecha błaga Chucha jeszcze raz,żeby ich nie wydawał,w końcu Chucho kiwa głową na zgodę.


Odcinek 37 :
Ulisses próbuje skontaktować się z Mateo,ale bezskutecznie.Alex daje Chucho pieniądze,ten ma pojechać do Zaci,do rodziny MJ,pomagać im i informować do co się u MJ i jej rodziny dzieje.Bruno mówi Mateo,że będzie mu wysyłał pieniądze i ma zniknąć z miasta.MJ i jej rodzina wyjeżdżają z Meridy.Na dworcu autobusowym pojawia się Alex,ale nie podchodzi do nich,jest smutny.MJ rozgląda się ,ale nie widzi Alexa,rodzina wraca do swojej miejscowości.Chucho mówi Meche i Gabrielowi,że nie powie Alexowi o tym jakiego oszustwa dokonali,oni są mu za to wdzięczni.Ulisses pyta się Roberto jak nazywa się MJ z domu.Bruno zarzuca matce,że on i Raquel są wypadkiem jej romansu i Antonia,Victoria go policzkuje.Ulisses rozmawia przez telefon z Eleną.Mówi jej,że MJ.dziewczyna,która wygląda jak Sandra nazywa się tak jak one Miranda.Elena słysząc to rozłącza się.Fernando jest w restauracji z Victorią,rozmawiają o problemach Fernanda z Katia,o tym,ze wyrzucili ja ze szkoły,Victoria pociesza Fernanda.Do restauracji wchodzą katia i Raquel,są swiadkiem czułości miedzy Fernandem a Victoria,oburzona Raquel wychodzi.Fernando w końcu zdobywa się na odwagę i wyznaje Victorii miłość,ona jest tym wyzwaniem wstrząśnięta.Fernando wyrzuca sobie,że niepotrzebnie to powiedział,boi się,że teraz Victoria nie będzie chciała go widzieć.Victoria rozmawia z Alexem,mówi mu o wyznaniu miłości Fernanda,boi się różnicy wieku i tego co pomyślą Bruno i Raquel.Alex mówi jej,ze nie robi nic złego,że powinna cieszyć się życiem i być z Fernandem jeśli tego chce.Alex mówi,że sam zakochał się jak głupiec,w kobiecie,która najprawdopodobniej go oszukała.W trakcie spotkania z adwokatami Bruno nadal chce dla siebie fotela prezesa firmy,żądza badań DND,które miałyby dowieść,że on i Raquel są dziećmi Antonia,a wiec maja prawo do spadku po nim.Alex nie che się zgodzić,bo to upubliczniłoby sekret Victori i naraziło ja na skandal.Bruno wtedy mówi,ze jego matka i tak pokazuje się z młodszym kochankiem.Alex i Bruno zaczynają się bić,rozdzielają ich min. adwokaci i Victoria i Hernan.MJ mówi ojcu i siostrze,że chce odwiedzić grób matki.


Odcinek 38 :
Alex nie chce narażać Victori na skandal i mówi jej,że jeśli trzeba będzie to porzuci prezesurę.Victoria nie chce się na to zgodzić,bo nie taka była wola Antonia.Roberto jest wściekły na Raquel,że podejmuje decyzje bez konsultacji z nim,ona mówi mu,ze ich małżeństwo nic nie znaczy.Roberto chce chce zbić żonę,szarpią się,Roberto rzuca Raquel o kanapę,aż w pewnym momencie zaczynają się kochać.Raquel jest zadowolona z tego co się stało,ale Roberto nie.Paula i MJ rozmawiają o swojej przyszłości,smutku MJ,obie się bardzo kochają i wspierają.Alex dzwoni na telefon Pauli (MJ swój oddała),chce porozmawiać z MJ.Alex rozmawiając z MJ pyta się co u niej,ona nie chce,żeby do niej dzwonił,bo wszystko miedzy nimi skończone,rozłącza się.Paula mówi MJ,że Alex zawsze pozostanie ojcem jej dziecka.Roberto
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.sortilegio.fora.pl Strona Główna -> Streszczenia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Regulamin